83J30054BM
Seafoam Green
Aluminium (Top), Aluminium (Bottom)
.png)
.png)
15.3"(38.86cm) WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 60Hz
Integrated AMD Radeon™ 680M Graphics
FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor
AMD Ryzen™ 7 7735HS (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3)
16GB Soldered LPDDR5x-6400, not upgradable
512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, up to 1TB
Wi-Fi 6 802.11ax
Bluetooth 5.3
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4
1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x microSD card reader
70Wh Rechargeable Li-ion Battery, supports Rapid Charge Boost (get 2 hours of runtime with a 15-minute charge)
Local video (1080p) playback@150nits: 21.4 hr
65W USB-C® (3-pin) AC adapter
Backlit, Bulgarian
No OS
33.93 x 23.6 x 1.56 cm
1.49 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.3" (38.86 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon 680M |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 7735HS |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.7 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | до 20 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.49 Kg |
| Цвят: | Зелен |
| Размери (Ш x Д x В): | 33.93 x 23.6 x 1.56 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|---|
| Серия: | Lenovo IdeaPad Slim 5 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4638.42 €
/9071.96 лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
844.69 €
/1652.07 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1100.53 €
/2152.44 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
261.67 €
/511.79 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1351.28 €
/2642.88 лв
1413.70 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
929.16 €
/1817.29 лв
-
873.31 €
/1708.05 лв
-
733.45 €
/1434.50 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
610.87 €
/1194.77 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1559.34 €
/3049.80 лв
1642.55 € -
408.96 €
/799.85 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
749.00 €
/1464.92 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
980.96 €
/1918.58 лв
1226.56 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 €
Лаптоп HP ProBook 465 G11 (A38HRET)(сребрист), шестядрен AMD Ryzen 5 7535U 2.9/4.55GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS 300nits Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2x1 Type-C, No OS735.36 €
/1438.24 лв
Лаптоп Dell Pro 15 Essential PV15250(PV15250_RPLU_007_P_UBU_32GB), десетядрен Intel Core i7-1355U 1.7/5.0GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS 120Hz Anti-Glare Display, 32GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Linux735.36 €
/1438.24 лв
Лаптоп Acer Aspire Go 16 AG16-71P-70SZ (NX.JTHEX.003)(сребрист), десетядрен Intel Core 7 150U 1.8/5.4 GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA Anti-Glare 120Hz Display (HDMI), 16GB LPDDR5, 512GB SSD, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C, Linux735.36 €
/1438.24 лв

















































































































