Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10
83JM000MBM
Luna Grey
Aluminium (Top), Aluminium (Bottom)
.png)
.png)
.png)
16" (40.64cm) 2.8K (2880x1800) OLED 500nits (typical) / 1100nits (peak) Glossy, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, DisplayHDR True Black 1000
NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB GDDR7
FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor
Intel Core Ultra 5 225H, 14C (4P + 8E + 2LPE) 2.5 GHz/ 14T, Max Turbo up to 4.9GHz, 18MB, AI Boost, up to 13 TOPS
32GB Soldered LPDDR5x-8400, not upgradable
512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, up to 1TB
Wi-Fi 6 802.11ax
Bluetooth 5.2
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1
1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x SD card reader
Backlit, Bulgarian
No OS
84Wh Rechargeable Li-ion Battery, supports Rapid Charge Express (get 3 hours of runtime with a 15-minute charge)
Local video (1080p) playback@150nits: 19 hr
170W slim tip (3-pin) AC adapter
35.68 x 25.1 x 1.59 cm
1.72 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5050 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 5 |
| Модел процесор: | 255H |
| Брой ядра: | 14 ядрен |
| Честота: | 2.5 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.9 GHz |
| AI производителност: | до 13 TOPS |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | до 19 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 1.72 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.68 x 25.1 x 1.59 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|---|
| Серия: | Lenovo IdeaPad 5 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
474.92 €
/928.86 лв
498.99 € -
564.49 €
/1104.05 лв
-
991.58 €
/1939.36 лв
-
214.60 €
/419.71 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
1507.27 €
/2947.97 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
884.74 €
/1730.41 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3566.33 €
/6975.13 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
553.08 €
/1081.73 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
935.00 € -
649.99 €
/1271.27 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
2249.99 €
/4400.60 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
799.99 €
/1564.64 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
767.18 €
/1500.48 лв
807.24 € -
1990.46 €
/3893.01 лв
2083.60 € -
1587.41 €
/3104.70 лв
1669.28 € -
2377.18 €
/4649.35 лв
2808.88 € -
815.46 €
/1594.89 лв
900.04 € -
2941.16 €
/5752.42 лв
3078.52 € -
2358.17 €
/4612.18 лв
2468.59 € -
1782.34 €
/3485.95 лв
1867.19 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1881.76 €
/3680.39 лв
2133.95 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
999.99 €
/1955.81 лв
1026.45 € -
2881.87 €
/5636.45 лв
3076.42 € -
689.99 €
/1349.50 лв
710.07 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1127.03 €
/2204.28 лв
1207.34 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1807.72 €
/3535.59 лв
1943.88 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
573.77 €
/1122.20 лв
794.26 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2095.20 €
/4097.86 лв
2183.48 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1981.57 €
/3875.62 лв
2367.95 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
870.26 €
/1702.08 лв
933.70 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1330.48 €
Лаптоп Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R4CR(NH.U1FEX.006), осемядрен AMD Ryzen 7 260 3.8/5.1 GHz, 16"(40.64 cm) WQXGA IPS Display & GF RTX 5070 8GB, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 3x USB 3.2 Type-A, Linux1528.13 €
/2988.76 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10(83JM0038BM)(сив), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 7 255H 2.5/5.1GHz, 16"(40.64cm) OLED Display, 24GB LPDDR5x, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, No OS, 1.72kg1528.13 €
/2988.76 лв
Лаптоп Dell Pro 16 Plus PB16255(BTO603_PB16255_EMEA)(сребрист), осемядрен AMD Ryzen AI 7 PRO 350 2.0/5.0GHz, 16"(40.64 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 32GB LPDDR5, 512GB SSD, 2x USB 3.2 Gen 1, Windows 11 Pro1524.24 €
/2981.15 лв























































































































