![]() |
Използвайте пълния си професионален потенциал Ускорете игрите, създаването и всичко останало с лаптопа IdeaPad Pro 5 Gen 8, задвижван от процесори AMD Ryzen 7000 и отделна графика NVIDIA GeForce RTX. NVIDIA Studio осигурява ускоряването на RTX и AI в най-добрите творчески приложения, драйвери NVIDIA Studio за максимална стабилност и набор от ексклузивни инструменти, за да реализирате следващата си голяма идея. Цялостна креативност с превключване Dynamic Display за огромно увеличение на скоростта на кадрите. |
|
Още повече за гледане С IdeaPad Pro 5 Gen 8 се потапяте дълбоко в огромния 16" 2,5 дисплей с висока вертикална разделителна способност и живи цветове. Създавайте, играйте и стриймвайте по-бързо от всякога с ултра плавните и резки честоти на опресняване. |
![]() |
![]() |
Задоволете жаждата си за скорост Извършвайте нещата със светкавична скорост с бързия трансфер на данни и възможностите за възпроизвеждане на дисплеи с портовете на IdeaPad Pro 5 Gen 8, като USB 4.0. Влизайте бързо и сигурно с разпознаването на лица чрез FHD инфрачервената камера и работете по-интуитивно с по-големия тъчпад. А когато батерията на устройството ви се изтощи, добавете достатъчно заряд само за 15 минути с технологията за бързо зареждане. |
|
Създаден да издържи по-дълго Заслужвате здрав лаптоп. IdeaPad Pro 5 Gen 8 е създаден с устойчиво шаси от военен клас и издържа на ежедневното натоварване и износване. Това устройство е издържало на всичко, на което сме го подложили. |
![]() |
![]() |
Умна свързаност Lenovo AI Engine прави преживяването и резултатите ви много по-добри с подобрена производителност и безжична свързаност, както и по-сигурна система и защитени данни с различните си адаптивни интелигентни функции и интегрирана защита. А с функциите за потискане на шума и размазване на фона видеоразговорите на вашия лаптоп IdeaPad Pro 5 Gen 8 са по-добри. |

|
1. HDMI
2. USB-C 3.2 Gen 2
3. USB4 40Gbps
4. Card reader
|
5. Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
6. USB 3.2 Gen 1
7. USB 3.2 Gen 1 (Always On)
|
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon 660M |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 5 |
| Модел процесор: | 7735HS |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 3.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.5 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 1.93 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.6 x 25.1 x 1.69 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS397.00 €
/776.47 лв






























































































































