Lenovo IdeaPad Gaming 3 16ARH7
82SC00XXBM
Onyx Grey
Лаптоп Lenovo IdeaPad Gaming 3 16ARH7 (82SC0059BM)
|
Скоростта се среща с издръжливостта с процесорите AMD Ryzen™. Голямата игра |
![]() |
![]() |
![]() |
Охлаждане Quad Vent Елегантен и рационален, чисто нов дизайн.
|
|
|
Разширете вашата перспектива. 3. Комбиниран жак за слушалки/микрофон 4. HDMI 2.0 5. RJ45 6. USB-C 3.2 2-ро поколение (DisplayPort™ 1.4, Power Delivery 3.0) 7. Захранване. |
![]() |
Configuration:
16.0" (40.64 cm) WQXGA 165Hz IPS, Anti-glare, 500 nits, 100% sRGB, FreeSync, (2560 x 1600 pix.)
NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB GDDR6, Boost Clock 1695MHz, TGP 85W
FHD 1080p with Privacy Shutter
AMD Ryzen 7 6800H (8C/16T, 3.20/4.70GHz, 4MB L2/16MB L3)
16GB DDR5 4800MHz, 2x DDR5 SO-DIMM slots
1TB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe
LAN 100/1000M (RJ-45)
Wi-Fi 6 (11ax, 2x2)
Bluetooth 5.1
HDMI 2.0
2x USB 3.2 Gen 1
1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4)
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio
High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec
Integrated Li-Polymer 71Wh battery, supports Rapid Charge Boost
170W slim tip (3-pin) AC adapter, 100-240V, 50-60Hz
White Backlit, Bulgarian
Surface Treatment: Painting
Case Material: PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom)
Free DOS
35.96 x 27.78 x 2.09 cm
2.5kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3070 Ti |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 6800H |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.7 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | 1000 GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 2.5 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | Не е указано cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.16 €
/559.68 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв











.jpg.png)










































































































