Лаптоп, HP ProBook 455 G8 Pike Silver, Ryzen 3 5400U(2.6Ghz, up to 4.GHz/8MB/4C), 15.6" FHD UWVA AG 400nits, 8GB 3200Mhz 2DIMM, 512GB PCIe SSD, WiFi a/c + BT 5, FPR, Backlit Kbd, 3C Batt Long Life, Win 10 Pro
HP ProBook 455 G8 е висококачествен 15.6-инчов лаптоп, който е създаден с мисъл за всеки бизнес професионалист, който се нуждае от мощен и надежден преносим компютър. Той има ултра тънък и лек дизайн, който ви позволява да работите с лекота навсякъде и по всяко време. Този лаптоп има отлична памет, мощен процесор и висококачествена видео карта, които ви гарантират бърза и безпроблемна работа с множество приложения и програми едновременно. HP ProBook 455 G8 има стилен и издръжлив корпус, който ви гарантира, че ще работите със стил и надеждност, независимо къде се намирате. Този лаптоп разполага с 15.6-инчов FHD UWVA AG дисплей, който ви гарантира изображения с ясни и точни цветове и картина с ненадминати по реалност детайли. Той има вградена камера, която ви гарантира, че всяка ваша бизнес среща и конферентен разговор ще бъдат проведени с лекота и кристално ясна картина. В допълнение неговата пълна клавиатура разполага с удобна подсветка, която ви позволява да работите комфортно дори в слабо осветени помещения. Освен това лаптопът разполага с множество портове, които ви помагат да свържете различни периферни устройства към него по лесен, бърз и удобен начин.Спецификации
| Серия | ProBook 455 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 10 Pro |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 3 |
| Процесор | AMD Ryzen 3 5400U 2.60 GHz, 2 MB cache |
| Памет, GB | 8GB 3200MHz (2x4GB) |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 slots |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
|
Дисплей, резолюция
|
1920x1080 |
|
Честота на опресняване, Hz
|
60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
|
Видео карта, GB
|
- |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Dual stereo speakers, dual array microphones |
| Мрежа | Realtek 10/100/1000 GbE NIC |
| Безжична мрежа | Intel Wireless-AC 9260 802.11a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Bluetooth v 5.0 |
|
4G/LTE
|
- |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 3 USB Type-A (1 charging, 1 power), 1 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | microSD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p HD camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | For Windows 10, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 (Infineon SLB9670) |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | HP Long Life 3-cell, 45 Wh Li-ion polymer |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 23.4 x 2.0 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.74 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
6.12 €
/11.96 лв
120.00 € лв -
20.14 €
/39.38 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
39.90 €
/78.04 лв
120.00 € лв -
6.37 €
/12.45 лв
120.00 € лв -
5.71 €
/11.17 лв
120.00 € лв -
24.05 €
/47.03 лв
120.00 € лв -
22.33 €
/43.67 лв
120.00 € лв -
37.15 €
/72.67 лв
120.00 € лв -
37.15 €
/72.67 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
37.15 €
/72.67 лв
120.00 € лв -
37.15 €
/72.67 лв
120.00 € лв -
18.05 €
/35.30 лв
120.00 € лв -
18.32 €
/35.82 лв
120.00 € лв -
13.28 €
/25.97 лв
120.00 € лв -
24.49 €
/47.90 лв
120.00 € лв -
8.26 €
/16.16 лв
120.00 € лв -
10.79 €
/21.11 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
44.98 €
/87.97 лв
120.00 € лв -
83.49 €
/163.29 лв
120.00 € лв -
45.34 €
/88.67 лв
120.00 € лв -
6.76 €
/13.22 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
3.67 €
/7.17 лв
120.00 € лв -
8.69 €
/17.00 лв
120.00 € лв -
139.87 €
/273.57 лв
120.00 € лв -
63.03 €
/123.28 лв
120.00 € лв -
33.51 €
/65.54 лв
120.00 € лв -
21.39 €
/41.84 лв
120.00 € лв -
6.14 €
/12.02 лв
120.00 € лв -
7.10 €
/13.89 лв
120.00 € лв -
564.98 €
/1105.01 лв
120.00 € лв -
135.48 €
/264.97 лв
120.00 € лв -
77.88 €
/152.32 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв
-
323.99 €
/633.67 лв
120.00 € лв -
94.79 €
/185.39 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
38.89 €
/76.06 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
137.50 €
/268.93 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
30.99 €
/60.61 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв
-
125.75 €
/245.94 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
12.98 €
/25.39 лв
120.00 € лв -
96.78 €
/189.29 лв
120.00 € лв -
1521.35 €
/2975.50 лв
120.00 € лв -
143.99 €
/281.62 лв
120.00 € лв -
12.93 €
/25.29 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
635.80 €
/1243.53 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
66.99 €
/131.02 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1292.51 €
/2527.92 лв
120.00 € лв -
1219.92 €
/2385.96 лв
120.00 € лв -
27.90 €
/54.57 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
10.85 €
/21.21 лв
120.00 € лв -
108.79 €
/212.77 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
15.30 €
/29.91 лв
120.00 € лв -
32.20 €
/62.99 лв
120.00 € лв -
8.63 €
/16.89 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
469.32 €
/917.91 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
86.30 €
/168.79 лв
120.00 € лв -
81.55 €
/159.49 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
54.10 €
/105.81 лв
120.00 € лв -
Телевизор Xiaomi L32MB-FAEU, 32" (81.28cm) HD Smart TV, DVB-T2/C/S2, Bluetooth, LAN, 2x HDMI, 1x USB
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
204.71 €
/400.37 лв
120.00 € лв -
55.72 €
/108.97 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
1413.99 €
/2765.52 лв
120.00 € лв -
82.99 €
/162.31 лв
120.00 € лв -
56.98 €
/111.44 лв
120.00 € лв -
311.89 €
/610.00 лв
120.00 € лв -
469.32 €
/917.91 лв
120.00 € лв





















































































































