HP 250 G10 е висококачествен 15.6-инчов лаптоп, който е създаден с мисъл за всеки бизнес професионалист, който се нуждае от мощен и надежден преносим компютър. Той има тънко и модерно шаси, което ви гарантира, че ще работите със стил където и да се намирате. Дисплеят на лаптопа разполага с изключително тънки рамки, които ви помагат да се фокусирате върху екрана и ви помагат да се съсредоточите върху работата си с лекота. Лаптопът разполага с 15.6-инчов AG дисплей с FHD резолюция, който ви гарантира изображения с ясни и точни цветове и картина с ненадминати детайли. HP 250 G10 има мощен процесор и висококачествена видео карта, които ви гарантират бърза и безпроблемна работа с множество приложения и програми едновременно. Мултитаскингът никога не е бил толкова лесен и приятен! Този лаптоп разполага с няколко порта, които ви гарантират, че може да свържете всички ваши периферни устройства с лекота и удобство. Освен това лаптопът разполага с висококачествена уеб камера и с технология за шумопотискане, които ви гарантират, че всяка ваша онлайн бизнес среща ще бъде проведена с отлично аудио и видео качество.
Спецификации:
| Серия | 250 G10 |
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Corei5-1335U 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Chipset is integrated with processor |
| Памет, GB | 8GB 3200MHz (1x8GB) |
| Памет, слотове | - |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | - |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | 2 Integrated stereo speakers, Integrated dual array microphone |
| Мрежа | Realtek RTL8111HSH 10/100/1000 Integrated NIC |
| Безжична мрежа | Realtek RTL8822CE 802.11ac 2x2 Wi-Fi |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1, 1 USB Type-C (Data Transfer Only) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headphone/microphone combo jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | Camera |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion Polymer |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Гаранция | 24 месеца |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
49.32 €
/96.46 лв
120.00 € лв -
138.49 €
/270.87 лв
120.00 € лв -
75.88 €
/148.40 лв
120.00 € лв -
32.15 €
/62.88 лв
120.00 € лв -
20.71 €
/40.51 лв
120.00 € лв -
1549.46 €
/3030.49 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
36.56 €
/71.51 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
17.59 €
/34.40 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
18.03 €
/35.26 лв
120.00 € лв -
15.61 €
/30.54 лв
120.00 € лв -
179.99 €
/352.03 лв
120.00 € лв -
21.71 €
/42.46 лв
120.00 € лв -
179.99 €
/352.03 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
284.99 €
/557.39 лв
120.00 € лв -
184.99 €
/361.81 лв
120.00 € лв -
96.05 €
/187.85 лв
120.00 € лв -
8.96 €
/17.51 лв
120.00 € лв -
149.39 €
/292.17 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
142.99 €
/279.66 лв
120.00 € лв -
5.78 €
/11.30 лв
120.00 € лв -
76.18 €
/148.99 лв
120.00 € лв -
76.18 €
/148.99 лв
120.00 € лв -
36.99 €
/72.34 лв
120.00 € лв -
19.65 €
/38.44 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
106.70 €
/208.68 лв
120.00 € лв -
110.33 €
/215.78 лв
120.00 € лв -
18.80 €
/36.76 лв
120.00 € лв -
426.42 €
/834.01 лв
120.00 € лв -
163.99 €
/320.74 лв
120.00 € лв -
624.99 €
/1222.37 лв
120.00 € лв -
262.03 €
/512.49 лв
120.00 € лв -
247.20 €
/483.48 лв
120.00 € лв -
21.74 €
/42.52 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
314.99 €
/616.07 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
94.79 €
/185.39 лв
120.00 € лв -
6.99 €
/13.67 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
198.99 €
/389.19 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
53.36 €
/104.36 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
353.99 €
/692.34 лв
120.00 € лв -
157.98 €
/308.99 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
74.98 €
/146.65 лв
120.00 € лв
-
371.59 €
/726.76 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
38.84 €
/75.97 лв
120.00 € лв -
18.42 €
/36.03 лв
120.00 € лв -
53.63 €
/104.89 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
21.14 €
/41.34 лв
120.00 € лв -
25.97 €
/50.78 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
444.99 €
/870.32 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
140.93 €
/275.64 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
12.40 €
/24.26 лв
120.00 € лв -
199.00 €
/389.20 лв
120.00 € лв -
379.99 €
/743.20 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.38 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
137.66 €
/269.23 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
3.82 €
/7.46 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
347.57 €
/679.79 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
318.04 €
/622.03 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
31.77 €
/62.14 лв
120.00 € лв -
61.37 €
/120.02 лв
120.00 € лв -
12.48 €
/24.40 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
214.61 €
/419.74 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
27.43 €
/53.65 лв
120.00 € лв -
88.56 €
/173.21 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
114.40 €
/223.76 лв
120.00 € лв -
20.41 €
/39.92 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв


















































































































