.jpg)
Разширена гаранция за ASUS продукти
Ако наскоро сте закупили лаптоп Zenbook, Vivobook S, ProArt или ROG между 10.10.2024 г. и 30.06.2026 г., имате право на допълнителна едногодишна гаранция! Тази специална промоция е нашият начин да Ви благодарим, че избрахте ASUS.
Не пропускайте тази чудесна възможност да удължите защитата на новото си устройство. Регистрацията на крайния потребител е бърза и лесна, осигурявайки Ви спокойствие при използването на продуктите на ASUS. Кликнете върху връзката по-долу, за да регистрирате устройството си и да получите безплатно удължаване на гаранцията с една година още днес.
Крайният срок за регистрация на посочените продукти е 30.06.2026 г. Устройства, регистрирани след тази дата, няма да имат право на удължаване на гаранцията.
ПЪЛНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА КАМПАНИЯТА
Final Registration End Date
2026/07/01 00:59
Asus ROG Zephyrus G16 (2025) GU605
.png)
16" (40.64cm) 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) OLED 16:10 aspect ratio, OLED, Glossy display, DCI-P3: 100%, Refresh Rate: 240Hz, G-Sync
NVIDIA GeForce RTX™ 5080 Laptop GPU, 16GB GDDR7
1080P FHD IR Camera
Intel Core Ultra 9 Processor 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS
32GB LPDDR5X 7467 on board
2TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Wi-Fi 7 802.11be
Bluetooth 5.4
1x HDMI 2.1 FRL
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort/ power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps)
1x Thunderbolt 4 with support for DisplayPort/ power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x card reader (SD) (UHS-II, 312MB/s)
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB
Windows 11 Pro
90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
240W AC Adapter
35.4 x 24.6 x 1.74 cm
1.95
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5080 |
| Специализирана видео памет: | 12 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 9 |
| Модел процесор: | 285H |
| Брой ядра: | 16 ядрен |
| Честота: | 2.9 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.4 GHz |
| AI производителност: | до 13 TOPS |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 2000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 1.95 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.4 x 24.6 x 1.74 cm |
| Модел: | ASUS ROG |
|---|---|
| Серия: | Asus ROG Zephyrus |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.72 €
/1116.23 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.72 €
/1116.23 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.84 €
/1714.95 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
142.99 €
/279.66 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
786.27 €
/1537.80 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 €
Лаптоп Dell Pro Max 18 Plus MB18250(BTO103_MB18250_EMEA)(сив), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265HX 2.6/5.3 GHz, 18"(45.7cm) WQXGA 120Hz Display & RTX PRO 2000 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 5, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro4148.99 €
/8114.72 лв
Лаптоп Asus ROG Zephyrus G16 GU605CW-QR093X(90NR0LX5-M00500), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 9 285H 2.9/5.4GHz, 16"(40.64cm) 2.5K WQXGA Display & GF RTX 5080 16GB, 32GB LPDDR5X, 2TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, Windows 11 Pro4263.98 €
/8339.63 лв
Лаптоп Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H (83F500KRBM), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16" (40.64cm) WQXGA OLED 240Hz Glossy Display & GF RTX 5080 16GB, (HDMI), 64GB DDR5, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 4, No OS4142.53 €
/8102.09 лв




















































































































