Acer Nitro V 17 AI
Завладяващо зрително изживяване
Насладете се на изображения, които ви потапят по-дълбоко във всяка сцена, предлагащи реалистична яснота и ярка дълбочина. Проектиран за геймъри и творци, този дисплей е вашият прозорец за изследване на светове, създаване на истории и пълно потапяне в значими начинания.
.png)
Прецизно проектирано охлаждане
Изработена с фокус върху издръжливостта, усъвършенстваната охладителна система гарантира непоколебима производителност дори по време на сесии с висока интензивност. С архитектура с два вентилатора и дизайн с четири входящи и изходни отвори тази машина поддържа високо ниво, когато залозите са високи.
.png)
17.3" (43.94 cm) Acer ComfyView™ QHD IPS Display (non-glare), Resolution: 2560 x 1440, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate: 165Hz, LED Backlight, 100% DCI-P3
NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7 VRAM (dedicated)
HD Webcam
AMD Ryzen 7 260, 8 Cores / 16 Threads, Base Frequency 3.8 GHz / Up to 5.1 GHz, Cache 16 MB, NPU: AMD Ryzen™ AI (up to 16 TOPS)
16 GB DDR5 RAM (1x16 GB), Up to 32 GB DDR5 (soDIMM
1TB PCIe Gen4 NVMe SSD
Killer™ Ethernet E2600
Wi-Fi 6E 802.11ax
Bluetooth 5.3
1x HDMI 2.1
DisplayPort via USB-C
1x USB 4.0 (Type-C)
3x USB 3.2 (2x Type-A Gen 2 – one with Power-Off USB Charging, 1x Type-A Gen 1)
1x RJ-45 Ethernet
1x 3.5 mm audio combo jack
MicroSD card reader
Integrated 76 Wh Li-Ion battery (4-cell)
Up to 10.5 hours battery life
135W power adapter (50% PCR plastic)
Acer FineTip Keyboard with numpad (US International / Bulgarian), Backlit
Kensington Lock
Linux (eShell)
3x built-in microphones
2x stereo speakers
DTS® X\:Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction
Cortana with Voice support
40.08 x 27.56 x 2.4 cm
2.71 kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 17.3" (43.94 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1440 |
| Тъчскрийн: | Не |
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5060 |
|---|---|
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 260 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| AI производителност: | до 16 TOPS |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Четец на карти: | microSD |
|---|
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | до 6.5 часа |
|---|
| Операционна система: | Linux |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Тегло: | 2.71 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 40.08 x 27.56 x 2.4 cm |
| Модел: | ACER Nitro |
|---|---|
| Серия: | Acer Nitro V 17 AI |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
784.54 €
/1534.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1194.99 €
/2337.20 лв
-
142.99 €
/279.66 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 €
Лаптоп Lenovo Legion 5 16IRX9 (83DG001WBM)(сив), десетядрен Intel Core i5-13450HX 2.4/4.6GHz, 16" (40.64cm) WQXGA 165Hz Anti-Glare IPS дисплей & GF RTX 4060 8GB, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS, 2.3kg1455.30 €
/2846.32 лв
Лаптоп Asus TUF A16 FA608UM-RV015 (90NR0KV1-M003U0)(сив), осемядрен AMD Ryzen 7 260 3.8/5.1GHz, 16" (40.64cm) IPS Anti-Glare Display & GF RTX 5060 8GB, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, Windows 11 Home1455.30 €
/2846.32 лв
Лаптоп Lenovo LOQ 15AHP10 (83JG00ECBM)(сив), осемядрен AMD Ryzen 7 250 3.3/5.1GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display & GF RTX 5060 8GB, 32GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS1456.78 €
/2849.21 лв





















































































































