Acer Nitro V 17 AI
.png)
В изпълнения с високи залози свят на дигиталните владения Acer Nitro V 17 AI е повече от машина – той е портал към неограничено творчество и гейминг прецизност. Със задвижвани от изкуствен интелект аналитични данни, които се адаптират към всяко изискване, това устройство съчетава същинска мощност с интуитивно управление, като ви отвежда от големи трудности до безкраен творчески поток, без да пропускате нищо.
Завладяващо зрително изживяване
Насладете се на изображения, които ви потапят по-дълбоко във всяка сцена, предлагащи реалистична яснота и ярка дълбочина. Проектиран за геймъри и творци, този дисплей е вашият прозорец за изследване на светове, създаване на истории и пълно потапяне в значими начинания.
.png)
17.3" (43.94 cm), Acer ComfyView™ QHD 165 Hz IPS, LED-backlit, 100% DCI-P3, Non-glare, 2560 × 1440
Aspect Ratio: 16:9
NVIDIA GeForce RTX™ 5070, 8 GB GDDR7 VRAM
HD Webcam
AMD Ryzen™ 7 260, 3.8 GHz base, up to 5.1 GHz max performanceCache: 16 MB, Cores/Threads: 8 / 16
NPU: AMD Ryzen™ AI (up to 16 TOPS)
32GB DDR5 RAM (2 × 16 GB), Up to 32 GB DDR5 RAM (2 × 16 GB soDIMM)
1TB SSD PCIe Gen4 NVMe
LAN 10/100/1000
Wireless: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth: 5.3
1 × HDMI 2.1
DisplayPort: via USB Type-C
USB 3.2: 3 × (2 × Type-A Gen 2 – one with Power-Off Charging, 1 × Type-A Gen 1)
USB 4.0: 1 × Type-C
Ethernet (RJ-45)
Audio: 1 × 3.5 mm headset/speaker/mic combo
Card Reader: MicroSD card reader
Acer FineTip with Numpad (103/104/107 keys) Keyboard, Backlit, US International / Bulgarian
Linux
Audio: DTS® X:Ultra, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction, Cortana with Voice
Speakers: 2 × stereo
Microphones: 3 × built-in
4-cell Li-Ion Battery, 76 Wh
Up to 10.5 hours
135W (50% PCR-plastic) AC Adapter
Obsidian Black
Kensington Lock
40.08 × 27.56 × 2.4 cm
2.71 kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 17.3" (43.94 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1440 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5070 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 260 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| AI производителност: | до 16 TOPS |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | до 10 часа |
|---|
| Операционна система: | Linux |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 2.7 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 40.08 x 27.56 x 2.4 cm |
| Модел: | ACER Nitro |
|---|---|
| Серия: | Acer Nitro V 17 AI |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4638.42 €
/9071.96 лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
844.69 €
/1652.07 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1100.53 €
/2152.44 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
261.67 €
/511.79 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1351.28 €
/2642.88 лв
1413.70 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
980.96 €
/1918.58 лв
1226.56 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 €
Лаптоп HP OMEN 16-am0045nn (CN2J4EA), четиринадесетядрен Intel Core 7 250H 2.5/5.4 GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA 144Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5060 8GB, 32GB DDR5, 2TB SSD, No OS1715.38 €
/3354.98 лв
Лаптоп HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0009nn(BD9Q6EA)(сив), осемядрен Intel Core Ultra 7 258V 2.2/4.8 GHz, 14"(35.56 cm) OLED сензорен Display, 32GB LPDDR5x, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Home1715.38 €
/3354.98 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 (21RD000GBM)(сив),осемядрен AMD Ryzen 7 Pro 250 3.3/5.1 GHz, 13.3" (33.78cm) WUXGA IPS Touch Display (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1716.17 €
/3356.53 лв



















































































































