Acer Nitro V 16 AI
.png)
Отключете трансформиращи компютърни изживявания с изкуствен интелект
Потопете се в свят, изпълнен с генеративни инструменти с изкуствен интелект и дигитални асистенти на компютри , захранвани от процесори AMD Ryzen™ AI . С усъвършенствана архитектура за изкуствен интелект, свръхвисока производителност за елитен гейминг и първокласна продуктивност тези високопроизводителни процесори осигуряват съвършенство в работата с лаптоп по отношение на поверителността, бързата реакция и интелигентността.
.png)
16" (40.64 cm) Acer ComfyView™ WQXGA IPS (matte), Resolution 2560 x 1600, Aspect Ratio 16:10, Refresh Rate 180Hz, Color Coverage: 100% sRGB
NVIDIA GeForce RTX™ 5070, 8GB GDDR7 VRAM (dedicated)
HD Webcam
AMD Ryzen 7 260, 8 Cores / 16 Threads, Base Frequency 3.8 GHz / Up to 5.1 GHz, Cache 16 MB, NPU AMD Ryzen™ AI (up to 16 TOPS)
32GB (2x 16384MB) - DDR5, 5600MHz
1TB PCIe Gen4 NVMe SSD
Wi-Fi 6E 802.11ax
Bluetooth 5.3
1x HDMI 2.1
3x USB 3.2 (2x Type-A Gen 2 – one with Power-Off Charging, 1x Type-A Gen 1)
1x USB 4.0 (Type-C)
1x RJ-45 Ethernet
1x MicroSD card reader
1x 3.5 mm audio combo jack
3x built-in microphones
2x stereo speakers
Backlit Keyboard with numpad (US International / Bulgarian)
Linux OS
Integrated 76 Wh Li-Ion battery (4-cell)
Up to 7.5 hours battery life (video playback)
135W power adapter (50% PCR plastic)
36.04 x 27.56 x 2.45 cm
2.44 kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5070 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 260 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| AI производителност: | до 16 TOPS |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | до 7 часа |
|---|
| Операционна система: | Linux |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 2.44 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 36 x 27.56 x 2.45 cm |
| Модел: | ACER Nitro |
|---|---|
| Серия: | Acer Nitro V 16 AI |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.70 €
/4114.47 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
94.83 €
/185.47 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.14 €
/520.52 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
903.82 €
/1767.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
94.83 €
/185.47 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 €
Лаптоп Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250 (DB04250_LNL_202)(син, осемядрен Intel Core Ultra 5 226V 2.1/4.5GHz, 14"(35.56cm) WUXGA IPS Glare Touchscreen Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1592.12 €
/3113.92 лв
Лаптоп Dell Pro 16 Plus PB16250(BTO209_PB16250_EMEA_UBU)(сив) в комплект с раница за лаптоп Dell EcoLoop Premier Slim, осемядрен Intel Ultra 7 266V 2.2/5.0GHz, 16"(40.64 cm)Full HD Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 41591.61 €
/3112.91 лв
Лаптоп Dell Pro 16 Plus PB16250(BTO209_PB16250_EMEA_UBU)(сив), осемядрен Intel Ultra 7 266V 2.2/5.0GHz, 16"(40.64 cm)Full HD Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1591.61 €
/3112.91 лв















































































































