Acer Nitro V 15 ANV15-52-72LD
.png)
| Категория | Спецификация | Детайли |
|---|---|---|
| Процесор | Производител | Intel® |
| Процесор | Тип | Core™ 7 |
| Процесор | Модел | 240H |
| Процесор | Скорост | 2.50 GHz |
| Процесор | Ядра | 10 ядра |
| Процесор | Нишки | 16 |
| Графика | Производител на GPU | NVIDIA® |
| Графика | Модел на GPU | GeForce RTX™ 5050 |
| Графика | Видео памет | 8 GB |
| Графика | Тип видео памет | GDDR7 |
| Графика | Достъпност на паметта | Запазено |
| Графика | GPU Boost Clock | До 1695 MHz |
| Графика | Максимална графична мощност | До 75 W |
| Екран | Размер | 15.6" (39.6 cm) |
| Екран | Тип | TFT LCD с активна матрица |
| Екран | Технологии | IPS, ComfyView (мат) |
| Екран | Тъчскрийн | Не |
| Екран | Резолюция | 1920 × 1080 |
| Екран | Честота на опресняване | 165 Hz |
| Екран | Съотношение | 16:9 |
| Памет | RAM | 16 GB |
| Памет | Максимална RAM | 32 GB |
| Памет | Тип памет | DDR4 SDRAM |
| Памет | Скорост на паметта | 5600 MHz |
| Съхранение | SSD капацитет | 512 GB |
| Съхранение | SSD интерфейс | PCI Express NVMe 4.0 |
| Съхранение | SSD форм-фактор | M.2 |
| Мрежа и комуникация | Wi-Fi стандарт | IEEE 802.11ax |
| Мрежа и комуникация | Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Мрежа и комуникация | Bluetooth | 5.2 или по-нова |
| Портове | HDMI | Да |
| Портове | HDMI изходи | 1 |
| Портове | USB 3.2 Gen 1 Type-A | 3 |
| Портове | USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Портове | Общ брой USB портове | 4 |
| Портове | RJ-45 | Да |
| Входни устройства | Посочващо устройство | TouchPad |
| Входни устройства | Клавиатура | Да |
| Входни устройства | Подсветка на клавиатурата | Да |
| Входни устройства | TouchPad функции | Microsoft Precision Touchpad |
| Входни устройства | Клавиатурни функции | NitroSense, кехлибарена подсветка, индикатор за главни букви, индикатор за заглушаване на микрофона |
| Батерия | Тип | Литиево-йонна (Li-Ion) |
| Батерия | Максимален живот | До 9.5 часа |
| Батерия | Капацитет | 76 Wh |
| Захранване | Мощност на адаптера | 135 W |
| Физически характеристики | Височина | 23.5 mm |
| Физически характеристики | Широчина | 362.3 mm |
| Физически характеристики | Дълбочина | 239.9 mm |
| Физически характеристики | Тегло | 2.11 kg |
| Физически характеристики | Цвят | Черен |
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5050 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core 7 |
| Модел процесор: | 270H |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 2.5 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.2 GHz |
| AI производителност: | до 13 TOPS |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | до 2 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.1 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.2 x 24.0 x 2.4 cm |
| Модел: | ACER Nitro |
|---|---|
| Серия: | Acer Nitro V15 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Acer Aspire 14
- Acer Aspire 15
- Acer Aspire 16
- Acer Aspire 17
- Acer Aspire 5
- Acer Aspire Go 15
- Acer Aspire Go 16
- Acer Aspire Lite 15
- Acer Aspire Lite 16
- Acer Extensa
- Acer Nitro 18 AI
- Acer Nitro Lite 16
- Acer Nitro V15 AI
- Acer Nitro V16
- Acer Nitro V 16 AI
- Acer Nitro V 17 AI
- Acer Predator Helios
- Acer Swift
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2299.99 €
/4498.39 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 €
Лаптоп Acer Nitro V 15 ANV15-52-72LD(NH.QZ7EX.011), десетядрен Intel Core 7 240H 2.5/5.2 GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD IPS Display ComfyView (мат), GeForce RTX 5050, 16GB DDR4, 1x HDMI, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 512GB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, No OS1270.90 €
/2485.66 лв
Лаптоп MSI Katana 15 HX B14WEK-282XBG (9S7-1587C1-282), десетядрен Intel Core i5-14450HX 2.4/4.8 GHz, 15.6" (39.62cm) QHD IPS 165Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5050 8GB (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS1274.41 €
/2492.53 лв
Лаптоп Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX001CBM)(сив), осемядрен Intel Core Ultra 7 258V 2.2/4.8 GHz, 14" (35.56 cm) WUXGA OLED Dolby Vision 600nits Glare Display, (HDMI), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Home1275.82 €
/2495.28 лв

















































































































