Серията лаптопи Acer Aspire 3 имат елегантен, модерен и лек корпус, който ви помага да се забавлявате и да работите със стил навсякъде и по всяко време.
Дисплеят има тесни рамки, които правят всяко изображение по-ярко и истинско. Той разполага с 15.6-инчов FHD AG дисплей, който ви осигурява безупречни цветове с ненадмината яркост. Освен това екранът филтрира вредната синя светлина чрез технологията Acer BlueLightShield и ви помага да работите по-дълго време без очите ви да се напрягат и изморяват.
С начално тегло под 2 кг и с батерия, която издържа до 9 часа, Aspire 3 е перфектният избор за работа извън офиса и на път.
Оптимизираната цифрова уеб камера и микрофон ви осигуряват аудио и видео връзка с перфектно качество.
Благодарение на мощния си процесор и висококачествената си видео карта, може да гледате видеоклипове, да сърфирате в интернет и да свършите всяка ваша задача бързо и лесно.
- AMD Athlon Silver 3050U (2.3/3.2GHz, 4M)
- AMD RX Vega 2
- 4 GB DDR4
- 256GB M.2 NVMe SSD
- 15.6" (39.62 см) Full HD IPS матов с LED подсветка
- Инсталирани лицензиран Windows 11 Pro и Microsoft Office 2021
- 24 месеца гаранция
Характеристики:
| Процесор | Athlon Silver 3050U 2.30 GHz, Dual-core (2 Core™) |
| Памет, GB | 12GB (4GB+8GB) |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GB PCIe |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Radeon™ Graphics |
| Звук | Two built-in stereo speakers, Built-in digital microphone |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | 802.11ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 2.0 |
| HDMI порт | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3.5 mm headphone/speaker jack, supporting headsets with built-in microphone |
| Web камера, MP | Camera |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Батерия, cell | 2-cell Li-ion battery |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.3 x 25 x 1.99 |
| Цвят | Черен |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.90 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
73.00 €
/142.77 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
18.70 €
/36.57 лв
-
319.85 €
/625.56 лв
-
18.63 €
/36.43 лв
-
23.99 €
/46.92 лв
-
107.98 €
/211.19 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
56.86 €
/111.21 лв
-
30.68 €
/60.01 лв
-
62.09 €
/121.43 лв
-
19.94 €
/39.00 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
64.98 € -
6.76 €
/13.22 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
16.82 €
/32.91 лв
-
38.65 €
/75.59 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
133.73 €
/261.55 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
7.09 €
/13.87 лв
-
329.00 €
/643.48 лв
347.16 € -
51.02 €
/99.80 лв
-
67.07 €
/131.18 лв
-
19.84 €
/38.80 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
108.24 €
/211.70 лв
112.89 € -
31.99 €
/62.57 лв
-
88.09 €
/172.30 лв
-
135.92 €
/265.84 лв
-
172.70 €
/337.77 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
243.99 €
/477.20 лв
-
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
108.24 €
/211.70 лв
112.89 € -
88.63 €
/173.34 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
38.99 €
/76.26 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
22.37 €
/43.75 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
168.98 €
/330.50 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
154.99 €
/303.13 лв
-
30.20 €
/59.07 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
179.99 €
/352.03 лв
193.99 € -
7.84 €
/15.33 лв
9.09 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
14.53 €
/28.42 лв
18.90 € -
89.90 €
/175.83 лв
140.77 € -
101.84 €
/199.18 лв
115.22 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
37.92 €
/74.16 лв
38.62 € -
228.99 €
/447.87 лв
238.99 € -
15.22 €
/29.77 лв
16.26 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
33.35 €
/65.23 лв
41.44 € -
7.56 €
/14.78 лв
7.77 € -
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
44.77 €
/87.57 лв
48.75 € -
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
110.18 €
/215.50 лв
122.27 € -
19.90 €
/38.92 лв
30.97 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
58.99 €
/115.37 лв
64.99 € -
7.08 €
/13.85 лв
9.71 € -
12.74 €
/24.91 лв
13.12 € -
31.99 €
/62.58 лв
38.68 € -
368.15 €
/720.04 лв
378.99 € -
42.58 €
/83.29 лв
43.33 € -
23.99 €
/46.92 лв
26.99 € -
32.69 €
/63.94 лв
33.99 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
470.38 €
/919.99 лв
529.19 € -
29.25 €
/57.20 лв
38.02 € -
29.99 €
/58.66 лв
33.20 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
56.98 €
/111.44 лв
58.99 € -
317.40 €
/620.78 лв
329.72 € -
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
98.31 €
/192.28 лв
102.99 € -
21.90 €
/42.83 лв
30.97 € -
36.79 €
/71.95 лв
49.70 €





















































































































