- Двустранен печат.
- Компоненти с дълъг живот за превъзходна ефективност и надеждност.
- Компактен дизайн с пълна функционалност.
- Функционалност Wi-Fi Direct за лесна потребителска връзка (по избор).
- Изключително ниски експлоатационни разходи и висока производителност.
| Марка | Kyocera |
|---|---|
| Серия | ECOSYS |
| Модел | P7240cdn |
| Номер на частта | 1102TX3NL1 |
| Функции | Печат |
| Дисплей | 5 Line дисплей с подсветка и цифрова клавиатура |
| Тип изход | Цвят |
|---|---|
| Лазерни технологии | Лазер |
| Скорост на черен печат | До 40 страници A4 в минута |
| Скорост на цветен печат | До 40 ppm |
| Качество на черния печат | 1200 x 1200 dpi |
| Качество на цветния печат | 1200 x 1200 dpi |
| Време до първата страница (секунди) | Прибл. 5,5 / 6,5 секунди или по-малко в черно-бяло / цветно |
| Езици за печат, std. | ПРЕПИСАНЕ II c |
| Емулации | PCL6 (5c / XL), KPDL3 (съвместим с PostScript 3), PDF Direct Print, XPS Direct Print |
| Двустранен печат | Да |
| Входящ капацитет, стандарт | Многофункционална тава за 100 листа, 60–220 g / m2, A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Folio, Custom (70 x 148 до 216 x 356 mm), 500 листа Стандартна универсална касета за хартия , 60–163 g / m2, A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Folio, Custom (105 x 148 до 216 x 356 mm) |
|---|---|
| Входящ капацитет, макс. | Макс. входен капацитет с опции: 2100 листа A4 |
| Изходящ капацитет, макс. | Макс. 500 листа с лице надолу с пълен сензор за хартия |
| USB портове | USB 2.0 (Hi-Speed), 2 x USB Host Interface |
|---|---|
| Мрежови портове | Ethernet 10/100 / 1000BaseTX (RJ-45) |
| Ниво на шума (приблизително) | Печат: 52,7 dB (A) в режим на готовност: 29,5 dB (A) |
|---|---|
| Процесор (MHz) | ARM Cortex-A9 Двуядрен 1.2GHz + ARM Cortex-M3 100MHz |
| Памет, std. | 1 GB |
| Памет, макс. | 3GB + 128GB SSD |
| Изисквания към захранването | 100 - 240 VAC, 50 / 60Hz |
| Консумация на енергия | Печат: 641 W Режим на готовност: 77 W Режим на заспиване: 0,6 W |
| Съвместим с Windows | Всички текущи операционни системи Windows |
|---|
| Характеристика | До 40 страници в минута в А4 в цвят и ч / б Компонентите с дълъг живот осигуряват безпрецедентна ефективност и надеждност Компактен дизайн с пълна функционалност Двустранен печат като стандарт Ниска консумация на енергия спестява енергия Изключително ниско време на изчакване, за да излезе вашата първа страница. Изключително ниски текущи разходи и най-висока производителност Самообясняваща се Wi-Fi връзка чрез Wi-Fi Direct функционалност |
|---|
| Размери | 15,35 "x 20,94" x 18,48 " |
|---|---|
| Тегло | 68.34 lbs. |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Принтери".
Виж още Принтери Kyocera
Виж всички Принтери в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Жична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 31 до 40 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 1200x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
96.99 €
/189.70 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
370.94 €
/725.49 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
849.99 €
/1662.44 лв
-
260.47 €
/509.43 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
321.01 €
/627.83 лв
-
321.99 €
/629.76 лв
-
358.99 €
/702.12 лв
-
219.44 €
/429.18 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
358.99 €
/702.12 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
123.99 €
/242.50 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
240.99 €
/471.34 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
-
168.89 €
/330.32 лв
-
248.99 €
/486.98 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
177.94 €
/348.02 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
265.97 €
/520.19 лв
-
95.03 €
/185.86 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
549.59 €
/1074.90 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
22.92 €
/44.84 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
168.89 €
/330.32 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
169.99 €
/332.47 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
371.99 €
/727.55 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
222.39 €
/434.96 лв
-
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
324.99 €
/635.63 лв
374.99 € -
249.99 €
/488.94 лв
309.99 € -
239.99 €
/469.38 лв
269.99 € -
369.90 €
/723.46 лв
429.99 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
331.44 €
/648.24 лв
398.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 €
Лазерен принтер Xerox Phaser 3020, монохромен, 600x600dpi, 20стр/мин, 128MB, Wi-Fi, USB, A484.99 €
/166.23 лв
Лазерен принтер Brother HL-1112E, монохромен, 2400x600dpi, 20стр/мин, USB 2.0, A4, 2+1 г.88.99 €
/174.05 лв
Лазерен принтер Brother HL-1110E, монохромен, 600x600dpi, 20стр/мин, USB2.0, A4, 2+1 г.97.24 €
/190.19 лв






























































