Kyocera ECOSYS P2040dw
1102RY3NL0
With a rapid printing speed print and a vast variety of features, the wireless P2040dw will boost productivity and lower running costs. For desktop users in small and medium work groups.
- Double sided print.
- Up to 2 optional paper feeders for up to 850 sheets.
- Compact design, robust and quiet.
- Offers AirPrint, Mopria and KYOCERA Mobile Print capabilities.
| Brand | Kyocera |
|---|---|
| Series | ECOSYS P2040Dw |
| Model | 1102RY3AS0 |
| Display | 2 line LCD back lit display |
| Output Type | Monochrome |
|---|---|
| Laser Technology | Laser |
| Black Print Speed | Up to 40 pages A4 per minute |
| Black Print Quality | 300 dpi, 600 dpi, 1200 dpi |
| Time To First Page (seconds) | Approx. 6.4 seconds or less |
| Emulations | PCL 6 (PCL 5e/PCL-XL), PostScript 3 (KPDL 3), PDF Direct Print, XPS/OpenXPS |
| Max. Duty Cycle | Up to 50,000 pages monthly |
| Output Capacity, max. | Max. 250 sheet face down |
|---|
| USB Ports | Yes |
|---|---|
| Network Ports | Ethernet 10/100/1000BaseTX (RJ-45) |
| Connectivity Technology | Wi-Fi |
| Noise Level (Approx.) | Printing: 48.8 dB(A) LpA Ready/Standby mode: Immeasurably low Sleep mode: Immeasurably low |
|---|---|
| Processor(MHz) | 800 |
| Memory, std. | 256 MB |
| Memory, max. | 256 MB |
| Power Requirements | AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz |
| Power Consumption | Printing: 620 W Ready mode: 8 W Sleep mode: 0.8 W |
| Dimensions | 14.76" x 15.48" x 10.71" |
|---|---|
| Weight | Approx. 30.86 lbs. |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Принтери".
Виж още Принтери Kyocera
Виж всички Принтери в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Монохромен |
| Мрежови възможности: | Жична и Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 31 до 40 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 1200x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
178.99 €
/350.08 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
155.25 €
/303.64 лв
-
212.24 €
/415.10 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
363.66 €
/711.26 лв
-
113.42 €
/221.83 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
288.16 €
/563.59 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
256.53 €
/501.72 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
139.68 €
/273.20 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
166.26 €
/325.19 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
40.09 €
/78.41 лв
-
467.56 €
/914.48 лв
-
981.66 €
/1919.97 лв
-
465.32 €
/910.09 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
Лазерен принтер Canon i-SENSYS LBP246DW, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4
247.10 €
/483.29 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
191.63 €
/374.80 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
444.44 €
/869.25 лв
-
346.99 €
/678.65 лв
-
231.83 €
/453.43 лв
-
346.99 €
/678.65 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
389.99 €
/762.75 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
88.99 € -
189.99 €
/371.59 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
346.99 €
/678.65 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
271.07 €
/530.18 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
358.99 €
/702.12 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
804.99 €
/1574.42 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
200.45 €
/392.04 лв
227.63 € -
63.46 €
/124.12 лв
77.29 € -
73.22 €
/143.21 лв
81.36 € -
150.41 €
/294.17 лв
163.17 € -
54.97 €
/107.51 лв
60.01 € -
324.99 €
/635.63 лв
374.99 € -
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
87.84 €
/171.79 лв
104.89 € -
234.37 €
/458.39 лв
241.28 € -
70.24 €
/137.37 лв
72.47 € -
506.66 €
/990.95 лв
529.52 € -
249.99 €
/488.94 лв
309.99 € -
345.96 €
/676.64 лв
354.69 € -
389.99 €
/762.75 лв
414.99 € -
239.99 €
/469.38 лв
269.99 € -
369.90 €
/723.46 лв
429.99 € -
159.37 €
/311.70 лв
169.97 € -
1539.36 €
/3010.73 лв
1581.16 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
244.12 €
/477.45 лв
253.97 € -
314.63 €
/615.36 лв
355.16 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
188.87 €
/369.41 лв
194.76 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
201.60 €
/394.29 лв
206.51 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
595.86 €
/1165.41 лв
609.35 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
85.99 €
/168.18 лв
88.99 €
Мастиленоструен принтер Epson EcoTank L18050, цветен, 5760 x 1440 dpi, 22 стр/мин, Wi-Fi, USB, A3, A4, A5, A6595.86 €
/1165.41 лв
Лазерен принтер HP LaserJet Enterprise M507dn, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 43 стр/мин, LAN, USB, A4562.46 €
/1100.08 лв
Лазерен принтер Brother HL-L9310CDW, цветен, 2400 x 600 dpi, 31 стр/мин, LAN1000, Wi-Fi, NFC-ready, USB, A4559.15 €
/1093.60 лв















































































