Комплект мултимедиен проектор Epson CO-W01 + стенен екран Elite Screen M99NWS1 99" 177.8 x 177.8 cm
Пресъздайте удоволствието от големия екран с този висококачествен, дълготраен и многофункционален проектор за дома и офиса с разделителна способност WXGA. Това е проектор, на който цялото семейство може да се наслади – от гледане на филми до ярки презентации, този WXGA проектор има нужните инструменти. Няма нужда да се притеснявате за околното осветление, тъй като той генерира ярък и ясен екран с интензитет от 3 000 лумена и технология 3LCD. Транспортирането и настройката са лесни. Независимо дали гледате любим филм, или правите презентация, този проектор може да прожектира внушителен 378-инчов екран. Качеството също е чудесно с 3LCD технология, която може да направи екрана до три пъти по-ярък в сравнение с конкурентни продукти, благодарение на ярките и живи цветове. От семейството и приятелите до бизнес колегите и клиентите – този продукт ще привлече вниманието на всеки. Дори в ярки помещения този мощен, но достъпен WXGA проектор предоставя изключително ярка картина с наситени цветове и ясни детайли. Всичко става благодарение на технологията 3LCD, при която бяла и цветна светлина се излъчват с еднакво висок интензитет от 3 000 лумена. Това е проектор, създаден с мисълта за преносимост и лесна настройка. Благодарение на компактния дизайн лесно можете да пренесете устройството от едно помещение в друго и можете бързо да позиционирате картината с функцията за трапецовидна корекция. Също така имате лесен достъп до съдържание чрез HDMI вход.
Прожекционен екран Elite Screen M99NWS1
Ръчният ролетен екран за проектор Elite Screen M99NWS1 е с размер на изображението 177.8x177.8 cm, диагонал 99'' и бял корпус. M99NWS1 е от ценово ориентираната серия прожекционни екрани Elite Manual Pull-down, удачни за стенен или таванен монтаж в училища и бизнес офиси.
Платното на всички модели от серията е със стереотипни черни маскиращи гранични ленти и от четирите страни за засилване на контрастното съотношение на картината. То е с черна задна част и е 4K Ultra HD Ready със 180° ъгъл на гледаемост.
Спецификации на Epson CO-W01
| Технология | 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter; 0.59-inch with MLA (D10) |
|---|---|
| Яркост, lumens | 3 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 15 000:1 |
| Разд. способност | WXGA, 1024x768, HD ready |
| Размер на екрана, inch | 25 - 378 inches |
| Поддържане на формати | 16:10 |
| Звук | 5W |
| Шум при работа, dB | 38dB / 29dB (Normal / Eco) |
| Коефициент на увеличение | Digital, Factor: 1 - 1.35 |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1.27 - 1.71:1) |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B (Service Only) |
| HDMI | HDMI 1.4 |
| Лампа, W | UHE, 188W |
| Лампа живот, h | 6000 / 12000 hours (Normal / Eco) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.5 x 21.1 x 8.7 |
| Тегло, kg | 2.4 kg |
| Цвят | White |
| Други | Kensington lock, Padlock, Security cable hole; Keystone Correction: Manual horizontal/vertical: ± 30°; A/V mute, Built-in speaker, Horizontal and vertical keystone correction, MHL audio/video interface, Quick Corner |
| Гаранция | 24 месеца |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
27.98 €
/54.72 лв
-
27.98 €
/54.72 лв
-
140.31 €
/274.42 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
224.95 €
/439.97 лв
-
83.54 €
/163.40 лв
-
61.49 €
/120.27 лв
-
34.17 €
/66.83 лв
-
10.17 €
/19.90 лв
-
48.98 €
/95.80 лв
-
134.95 €
/263.93 лв
-
67.89 €
/132.78 лв
68.99 € -
18.48 €
/36.15 лв
-
28.57 €
/55.88 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
60.52 €
/118.37 лв
-
86.69 €
/169.56 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
11.17 €
/21.84 лв
-
13.38 €
/26.17 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
-
199.00 €
/389.20 лв
-
23.99 €
/46.92 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
114.69 €
/224.32 лв
-
50.74 €
/99.25 лв
-
5.11 €
/10.00 лв
-
23.70 €
/46.36 лв
26.69 € -
26.75 €
/52.32 лв
-
385.36 €
/753.71 лв
-
266.39 €
/521.01 лв
-
189.57 €
/370.76 лв
-
5.63 €
/11.02 лв
-
46.32 €
/90.60 лв
-
328.51 €
/642.51 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
14.70 €
/28.74 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
17.10 €
/33.44 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
93.89 €
/183.63 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
208.99 €
/408.75 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
168.98 €
/330.50 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
69.90 €
/136.71 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
5.08 €
/9.93 лв
9.21 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
122.99 €
/240.55 лв
134.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
22.69 €
/44.37 лв
24.87 € -
158.99 €
/310.96 лв
168.99 € -
317.40 €
/620.78 лв
329.72 € -
214.99 €
/420.48 лв
229.99 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 € -
19.84 €
/38.80 лв
20.72 € -
6.08 €
/11.89 лв
6.14 € -
19.90 €
/38.92 лв
30.97 € -
402.40 €
/787.02 лв
444.83 € -
194.03 €
/379.48 лв
198.00 € -
291.34 €
/569.81 лв
296.50 € -
479.00 €
/936.85 лв
500.54 € -
298.99 €
/584.77 лв
327.99 € -
470.38 €
/919.99 лв
529.19 € -
20.69 €
/40.47 лв
21.95 € -
79.99 €
/156.45 лв
87.99 € -
8.32 €
/16.26 лв
8.54 € -
62.05 €
/121.36 лв
65.92 € -
49.61 €
/97.04 лв
54.94 € -
7.27 €
/14.22 лв
7.70 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
22.00 €
/43.02 лв
23.43 € -
191.17 €
/373.90 лв
203.11 € -
37.93 €
/74.18 лв
38.62 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
246.07 €
/481.27 лв
251.68 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
11.64 €
/22.77 лв
11.99 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
19.99 €
/39.10 лв
22.99 € -
8.25 €
/16.14 лв
8.56 €





















































































































