Elevate your gaming with magnetic-analog switches, rapid trigger, adjustable actuation, and on-the-fly configuration. Enjoy ultimate precision, full customization, and dynamic LIGHTSYNC RGB lighting for an unparalleled experience.
.png)
.png)
.png)
| Category | Specification |
|---|---|
| Physical Specifications | |
| Height | 1.50 in (38 mm) |
| Width | 14.06 in (357 mm) |
| Depth | 5.91 in (150 mm) |
| Cable | 6 ft (1.8 m) detachable USB-A to USB-C cable |
| Technical Specifications | |
| Design | Pro-inspired tenkeyless design |
| Switch Type | Magnetic Analog switches |
| Trigger Technology | Rapid trigger |
| Key Customization | KEYCONTROL 1 – Advanced features via Logitech G HUB Software |
| RGB Lighting | LIGHTSYNC RGB – Advanced features via Logitech G HUB Software |
| Lighting Profiles | Onboard lighting profiles – Advanced features via Logitech G HUB Software |
| Report Rate | 1 ms |
Виж още Клавиатури Logitech
Виж всички Клавиатури в категорията
| Тип на връзката: | Жична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Черен |
| Препоръчана за Игри: | Да |
| Кирилизация по БДС: | Не е указано |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
9.98 €
/19.52 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
12.48 €
/24.41 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
12.48 €
/24.41 лв
14.89 € -
76.89 €
/150.38 лв
-
110.99 €
/217.08 лв
122.70 € -
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
109.99 €
/215.12 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
10.50 €
/20.53 лв
-
67.99 €
/132.98 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
27.61 €
/54.00 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
35.70 €
/69.83 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
20.99 €
/41.05 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
20.98 € -
6.99 €
/13.67 лв
-
35.41 €
/69.26 лв
-
28.98 €
/56.68 лв
-
23.99 €
/46.92 лв
-
30.68 €
/60.01 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
64.98 € -
71.98 €
/140.78 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
14.46 €
/28.28 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
32.72 € -
30.67 €
/59.99 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
11.99 €
/23.45 лв
13.99 €
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
191.99 € -
23.98 €
/46.90 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
34.99 € -
6.59 €
/12.89 лв
7.99 € -
5.99 €
/11.72 лв
-
22.98 €
/44.94 лв
24.99 € -
23.99 €
/46.92 лв
-
7.48 €
/14.63 лв
-
27.98 €
/54.72 лв
29.99 € -
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
37.90 €
/74.13 лв
39.88 € -
48.99 €
/95.82 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
12.89 €
/25.21 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
73.99 €
-
38.63 €
/75.56 лв
42.88 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
76.93 €
/150.45 лв
80.75 € -
18.23 €
/35.65 лв
20.29 € -
33.99 €
/66.48 лв
34.99 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
17.55 €
/34.32 лв
21.35 € -
100.98 €
/197.50 лв
111.51 € -
11.64 €
/22.77 лв
16.54 € -
49.37 €
/96.56 лв
51.86 € -
94.99 €
/185.78 лв
102.25 € -
20.64 €
/40.37 лв
25.64 € -
14.03 €
/27.45 лв
19.17 € -
12.58 €
/24.60 лв
17.91 € -
21.72 €
/42.49 лв
24.83 € -
48.75 €
/95.35 лв
58.71 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
79.99 €
/156.45 лв
85.98 € -
15.79 €
/30.88 лв
19.87 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
8.25 €
/16.14 лв
8.56 € -
5.85 €
/11.44 лв
7.07 € -
7.00 €
/13.69 лв
7.50 € -
69.89 €
/136.69 лв
79.99 € -
25.26 €
/49.41 лв
30.58 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
29.13 €
/56.97 лв
30.48 € -
19.48 €
/38.09 лв
19.93 € -
84.57 €
/165.41 лв
88.56 € -
29.00 €
/56.73 лв
33.06 € -
39.00 €
/76.28 лв
40.39 € -
144.27 €
/282.17 лв
148.26 € -
50.65 €
/99.06 лв
58.86 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
18.99 €
/37.14 лв
19.99 € -
34.83 €
/68.12 лв
36.15 € -
48.99 €
/95.82 лв
58.99 € -
194.03 €
/379.48 лв
198.00 € -
28.99 €
/56.70 лв
30.16 € -
23.40 €
/45.76 лв
26.11 €
Клавиатура SteelSeries Apex Pro TKL Gen 3, механична, OmniPoint 3.0 Adjustable HyperMagnetic суичове, гейминг, RGB подсветка, UK подредба, черна, USB227.85 €
/445.64 лв
Клавиатура Razer Blackwidow V4 Pro, механична, зелен суич razer, гейминг, Razer Chroma RGB, черна, USB C228.15 €
/446.22 лв
Клавиатура SteelSeries Apex Pro, геймърска, механична, OmniPoint Adjustable switches, RGB подсветка, US layout, черна, USB219.90 €
/430.08 лв


















































































































