Kingston KTH-PL426/16G
| Memory Capacity | 8GB |
| Module Quantity | 1 Module |
| Speed (Data Rate) | 2666MT/s (PC4-21300) |
| Speed (Clock Rate) | 1333Mhz |
| Module Type | DIMM |
| Error Check | ECC Unbuffered |
| Model/Series/Type | System Specific |
| CAS Latency | CL19 |
| Form Factor | DDR4 |
| Rank | 1R (Single Rank) |
| Pins | 288 Pin |
| Operating Temperature | 0°C to 85°C |
| DRAM Density | 8Gbit |
| Memory Voltage | 1.2v |
| Memory Depth | 1G |
| Data Width | X72 |
| Chip Organization | x8 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Сървъри Памети Kingston
Виж всички Сървъри Памети в категорията
| Капацитет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип: | DDR4 |
| Вид: | Unbuffered |
| Скорост: | 2666 MT/s |
| Напрежение: | 1.2 V |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
131.12 €
/256.45 лв
120.00 € лв -
6.89 €
/13.47 лв
120.00 € лв -
6.38 €
/12.47 лв
120.00 € лв -
6.33 €
/12.38 лв
120.00 € лв -
15.14 €
/29.61 лв
120.00 € лв -
6.63 €
/12.96 лв
120.00 € лв -
6.38 €
/12.47 лв
120.00 € лв -
6.14 €
/12.02 лв
120.00 € лв -
9.36 €
/18.31 лв
120.00 € лв -
22.59 €
/44.19 лв
120.00 € лв -
6.38 €
/12.47 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
302.91 €
/592.44 лв
120.00 € лв -
131.12 €
/256.45 лв
120.00 € лв -
502.12 €
/982.07 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
35.03 €
/68.52 лв
120.00 € лв -
15.26 €
/29.84 лв
120.00 € лв -
9.71 €
/18.99 лв
120.00 € лв -
8.14 €
/15.93 лв
120.00 € лв -
19.10 €
/37.36 лв
120.00 € лв -
6.38 €
/12.47 лв
120.00 € лв -
6.38 €
/12.47 лв
120.00 € лв -
96.78 €
/189.29 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
188.31 €
/368.31 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
489.99 €
/958.34 лв
120.00 € лв -
47.50 €
/92.91 лв
120.00 € лв -
71.88 €
/140.58 лв
120.00 € лв -
17.67 €
/34.56 лв
120.00 € лв -
11.37 €
/22.23 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
489.99 €
/958.34 лв
120.00 € лв -
6.18 €
/12.08 лв
120.00 € лв -
55.68 €
/108.89 лв
120.00 € лв -
502.12 €
/982.07 лв
120.00 € лв
-
94.79 €
/185.39 лв
120.00 € лв -
22.59 €
/44.19 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
17.62 €
/34.46 лв
120.00 € лв -
489.99 €
/958.34 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
64.33 €
/125.81 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
33.99 €
/66.48 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
115.99 €
/226.86 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
55.68 €
/108.89 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
179.99 €
/352.03 лв
120.00 € лв -
120.99 €
/236.64 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
47.99 €
/93.86 лв
120.00 € лв -
21.46 €
/41.97 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
260.71 €
/509.90 лв
120.00 € лв -
993.99 €
/1944.08 лв
120.00 € лв -
87.99 €
/172.09 лв
120.00 € лв -
93.99 €
/183.83 лв
120.00 € лв -
64.22 €
/125.60 лв
120.00 € лв -
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
30.49 €
/59.63 лв
120.00 € лв -
268.99 €
/526.10 лв
120.00 € лв -
289.99 €
/567.17 лв
120.00 € лв -
39.28 €
/76.82 лв
120.00 € лв
-
7.50 €
/14.67 лв
120.00 € лв -
242.42 €
/474.12 лв
120.00 € лв -
80.55 €
/157.54 лв
120.00 € лв -
7.21 €
/14.11 лв
120.00 € лв -
38.17 €
/74.66 лв
120.00 € лв -
11.54 €
/22.57 лв
120.00 € лв -
15.94 €
/31.18 лв
120.00 € лв -
10.85 €
/21.21 лв
120.00 € лв -
42.79 €
/83.70 лв
120.00 € лв -
8.86 €
/17.32 лв
120.00 € лв -
6.69 €
/13.08 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
6.38 €
/12.47 лв
120.00 € лв -
19.30 €
/37.74 лв
120.00 € лв
Памет 4GB DDR3 1333MT/s Unbuffered,1.35V,HP, CAS-9 x8 DRAM Memory Kit,74.70 €
/146.09 лв
Памет 8GB DDR3 1333 MT/s, HP 500662-B21, ECC, Registered133.39 €
/260.90 лв
Памет 8GB DDR3 1600MT/s HPE 664691-001, Registered, 1.5V, памет за сървър160.07 €
/313.07 лв














































































