Спецификация
| Производителност | |
| Вместимост | 64 GB |
| Device interface | USB Тип-A |
| USB version | 3.2 Gen 1 |
| Plug and Play | Да |
| Поддържани операционни системи | Windows 10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Design | |
| Форм фактор | Капачка |
| Цвят на продукта | Черен-син |
| Ключодържател | Да |
| Охрана | |
| Четец на пръстови отпечатаци | Не |
| PIN-secured access | Не |
| Устойчивост на външната среда | |
| Работна температура | 0 - 60 °C |
| Температура за съхранение | -20 - 85 °C |
| Тегло и размери | |
| Ширина | 67,4 мм |
| Дълбочина | 21.8 мм |
| Височина | 11,6 мм |
| Тегло | 10 г |
Виж още USB памети Kingston
Виж всички USB памети в категорията
| Капацитет: | 64 GB |
|---|---|
| Стандарт: | USB 3.x |
| Тип: | USB-A |
- 5
3 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
74.99 €
/146.67 лв
-
6.41 €
/12.54 лв
-
35.13 €
/68.71 лв
-
7.55 €
/14.77 лв
-
6.21 €
/12.14 лв
-
124.91 €
/244.31 лв
-
419.99 €
/821.43 лв
-
18.29 €
/35.78 лв
-
11.22 €
/21.95 лв
-
10.73 €
/20.99 лв
-
124.91 €
/244.31 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
298.99 €
/584.77 лв
-
122.58 €
/239.75 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
129.99 € -
12.48 €
/24.40 лв
-
10.17 €
/19.90 лв
-
10.17 €
/19.90 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
133.99 € -
144.90 €
/283.40 лв
-
6.41 €
/12.54 лв
-
49.09 €
/96.01 лв
-
283.79 €
/555.05 лв
-
6.34 €
/12.40 лв
-
68.81 €
/134.59 лв
-
78.04 €
/152.63 лв
-
28.51 €
/55.77 лв
-
221.93 €
/434.06 лв
-
6.41 €
/12.54 лв
-
7.47 €
/14.62 лв
-
6.82 €
/13.33 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
460.92 €
/901.48 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
116.16 €
/227.19 лв
-
6.82 €
/13.33 лв
-
6.61 €
/12.94 лв
-
6.97 €
/13.64 лв
-
172.18 €
/336.76 лв
-
85.11 €
/166.45 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
35.99 €
/70.39 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
429.99 €
/840.99 лв
489.99 € -
30.05 €
/58.78 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
106.85 €
/208.97 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
123.99 €
/242.50 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
68.81 €
/134.59 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
419.99 €
/821.43 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
168.99 € -
51.99 €
/101.68 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
38.99 € -
152.99 €
/299.22 лв
179.99 € -
129.99 €
/254.24 лв
-
298.99 €
/584.77 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
133.99 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
89.99 €
/176.01 лв
93.99 € -
28.87 €
/56.46 лв
-
120.99 €
/236.64 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
958.99 €
/1875.62 лв
-
50.42 €
/98.61 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
19.95 €
/39.02 лв
-
199.99 €
/391.15 лв
-
35.99 €
/70.39 лв
-
85.58 €
/167.39 лв
88.67 € -
114.75 €
/224.44 лв
118.96 € -
13.29 €
/25.99 лв
13.82 € -
449.99 €
/880.10 лв
499.99 € -
243.64 €
/476.52 лв
249.55 € -
118.99 €
/232.72 лв
129.99 € -
79.99 €
/156.45 лв
87.99 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
82.59 €
/161.53 лв
95.52 € -
42.79 €
/83.70 лв
45.22 € -
95.10 €
/186.00 лв
101.26 € -
95.77 €
/187.31 лв
101.98 € -
201.00 €
/393.12 лв
216.91 € -
376.70 €
/736.77 лв
433.25 € -
197.97 €
/387.20 лв
210.85 € -
155.86 €
/304.83 лв
195.65 € -
156.13 €
/305.37 лв
195.92 € -
424.26 €
/829.78 лв
451.85 € -
191.17 €
/373.90 лв
203.11 € -
12.54 €
/24.52 лв
15.32 € -
6.05 €
/11.84 лв
6.14 € -
358.71 €
/701.57 лв
414.10 € -
159.56 €
/312.07 лв
163.58 € -
54.86 €
/107.29 лв
65.99 € -
33.35 €
/65.22 лв
35.78 € -
23.77 €
/46.50 лв
25.87 € -
322.24 €
/630.24 лв
391.29 € -
453.13 €
/886.26 лв
515.19 € -
610.45 €
/1193.95 лв
650.17 € -
214.99 €
/420.48 лв
229.99 € -
89.99 €
/176.01 лв
93.99 € -
23.54 €
/46.04 лв
26.69 € -
15.72 €
/30.75 лв
16.35 € -
159.56 €
/312.07 лв
165.66 € -
1194.08 €
/2335.41 лв
1271.75 € -
396.65 €
/775.78 лв
428.05 € -
164.29 €
/321.33 лв
204.79 € -
366.34 €
/716.49 лв
380.99 € -
405.87 €
/793.82 лв
432.28 € -
284.00 €
/555.46 лв
294.99 €
Памет 8GB USB Flash Drive, Team Group Elite C141, USB 2.0, черна6.85 €
/13.40 лв
Памет 64GB USB Flash Drive, A-Data UV240, USB 2.0, черна6.77 €
/13.24 лв
Памет 8GB USB Flash Drive, MediaRange MR908, USB 2.0, черно-сива6.89 €
/13.48 лв












































































































