Спецификация
| Производителност | |
| Вместимост | 256 GB |
| Device interface | USB Тип-A |
| USB version | 3.2 Gen 1 |
| Plug and Play | Да |
| Поддържани операционни системи | Windows 10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Design | |
| Форм фактор | Капачка |
| Цвят на продукта | Черен-син |
| Ключодържател | Да |
| Охрана | |
| Четец на пръстови отпечатаци | Не |
| PIN-secured access | Не |
| Устойчивост на външната среда | |
| Работна температура | 0 - 60 °C |
| Температура за съхранение | -20 - 85 °C |
| Тегло и размери | |
| Ширина | 67,4 мм |
| Дълбочина | 21.8 мм |
| Височина | 11,6 мм |
| Тегло | 10 г |
Виж още USB памети Kingston
Виж всички USB памети в категорията
| Капацитет: | 256 GB |
|---|---|
| Стандарт: | USB 3.x |
| Тип: | USB-A |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
13.20 €
/25.82 лв
-
6.46 €
/12.63 лв
-
10.55 €
/20.64 лв
-
6.10 €
/11.93 лв
-
6.05 €
/11.84 лв
6.14 € -
5.37 €
/10.51 лв
-
6.60 €
/12.91 лв
-
6.61 €
/12.94 лв
-
6.61 €
/12.94 лв
-
399.99 €
/782.31 лв
-
191.40 €
/374.35 лв
-
144.96 €
/283.51 лв
-
10.55 €
/20.64 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
18.29 €
/35.78 лв
-
380.64 €
/744.47 лв
-
38.75 €
/75.78 лв
-
14.97 €
/29.28 лв
-
21.98 €
/42.99 лв
-
26.86 €
/52.54 лв
-
159.53 €
/312.01 лв
-
6.41 €
/12.54 лв
-
10.20 €
/19.94 лв
-
19.37 €
/37.88 лв
-
85.10 €
/166.43 лв
-
21.98 €
/42.99 лв
-
62.23 €
/121.71 лв
-
62.23 €
/121.71 лв
-
39.38 €
/77.01 лв
-
6.21 €
/12.14 лв
-
16.73 €
/32.72 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
6.41 €
/12.54 лв
-
35.14 €
/68.73 лв
-
7.55 €
/14.77 лв
-
6.21 €
/12.14 лв
-
159.44 €
/311.83 лв
-
399.99 €
/782.31 лв
-
18.29 €
/35.78 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
31.99 €
/62.57 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
399.99 €
/782.31 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
123.99 €
/242.50 лв
-
399.99 €
/782.31 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
51.99 €
/101.68 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
38.99 € -
139.99 €
/273.80 лв
-
298.99 €
/584.77 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
133.99 € -
28.87 €
/56.46 лв
-
120.99 €
/236.64 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
93.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
958.99 €
/1875.62 лв
-
389.99 €
/762.75 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
19.95 €
/39.02 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
50.42 €
/98.61 лв
-
899.99 €
/1760.23 лв
-
209.99 €
/410.70 лв
-
68.15 €
/133.29 лв
-
85.58 €
/167.39 лв
88.67 € -
114.77 €
/224.46 лв
118.96 € -
13.29 €
/25.99 лв
13.82 € -
118.99 €
/232.72 лв
129.99 € -
79.99 €
/156.45 лв
87.99 € -
82.59 €
/161.53 лв
95.52 € -
95.13 €
/186.05 лв
101.26 € -
246.07 €
/481.27 лв
251.68 € -
95.78 €
/187.33 лв
101.98 € -
376.70 €
/736.77 лв
433.25 € -
156.13 €
/305.37 лв
195.92 € -
6.05 €
/11.84 лв
6.14 € -
197.97 €
/387.20 лв
210.85 € -
155.86 €
/304.83 лв
195.65 € -
424.26 €
/829.78 лв
451.85 € -
201.00 €
/393.12 лв
216.91 € -
358.71 €
/701.57 лв
414.10 € -
54.86 €
/107.30 лв
65.99 € -
159.56 €
/312.07 лв
163.58 € -
191.17 €
/373.90 лв
203.11 € -
33.35 €
/65.22 лв
35.78 € -
23.78 €
/46.52 лв
25.87 € -
322.24 €
/630.24 лв
391.29 € -
12.54 €
/24.52 лв
15.32 € -
610.45 €
/1193.95 лв
650.17 € -
89.99 €
/176.01 лв
93.99 € -
15.72 €
/30.75 лв
16.35 € -
1194.08 €
/2335.41 лв
1271.75 € -
159.56 €
/312.07 лв
165.66 € -
396.65 €
/775.78 лв
428.05 € -
284.10 €
/555.64 лв
294.99 € -
405.87 €
/793.82 лв
432.28 € -
366.34 €
/716.49 лв
380.99 € -
6.30 €
/12.33 лв
8.37 € -
128.99 €
/252.28 лв
133.99 € -
30.34 €
/59.34 лв
33.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
38.99 € -
1186.28 €
/2320.16 лв
1263.44 €
Памет 64GB SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C (SDDDC4-064G-G46), USB 3.1 Gen 1, USB Type-C (м), USB Type-A (ж), сребриста23.95 €
/46.85 лв
Памет 128GB USB Flash Drive, Kingston DataTraveler Micro, USB 3.2 Gen 1, сребриста24.83 €
/48.55 лв
Памет 256GB USB Flash Drive, Kingston Exodia S, USB 3.2 Gen 1, оранжева23.79 €
/46.53 лв











































































































