Kingston NV3 4TB
Gen 4x4 NVMe PCIe performance
Upgrade your system with read/write speeds of up to 6,000/5,000MB/s.

Ideal for systems with limited space
Easily integrate into designs with M.2 connectors. Perfect for thin laptops and small-form-factor PCs.

Increased storage space
Available in a variety of high capacities up to 4TB providing ample space to store files, videos, documents and games with room to spare.

Specifications
| Form factor | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 4.0 x4 NVMe |
| Capacities | 4TB |
| Sequential read/write | 6,000/5,000 MB/s |
| NAND | 3D |
| Endurance (total bytes written) | 1280TB |
| Storage temperature | -40°C~85°C |
| Operating temperature | 0°C~70°C |
| Dimensions | 22mm x 80mm x 2.3mm |
| Weight | 7g (all capacities) |
| Vibration non-operating | 20G (10-1000Hz) |
| MTBF | 2,000,000 hours |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още SSD дискове Kingston
Виж всички SSD дискове в категорията
| Капацитет: | 4000 GB |
|---|---|
| Интерфейс: | NVMe |
| Монтаж: | Вътрешни |
| Размер: | M.2 (2280) |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
407.39 €
/796.78 лв
120.00 € лв -
32.15 €
/62.88 лв
120.00 € лв -
22.82 €
/44.63 лв
120.00 € лв -
302.43 €
/591.50 лв
120.00 € лв -
188.99 €
/369.63 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
101.94 €
/199.38 лв
120.00 € лв -
189.99 €
/371.59 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
302.43 €
/591.50 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
334.50 €
/654.22 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
216.02 €
/422.49 лв
120.00 € лв -
37.83 €
/73.99 лв
120.00 € лв -
205.58 €
/402.09 лв
120.00 € лв -
70.64 €
/138.17 лв
120.00 € лв -
189.99 €
/371.59 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
185.35 €
/362.51 лв
120.00 € лв -
108.46 €
/212.12 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
87.41 €
/170.96 лв
120.00 € лв -
33.49 €
/65.50 лв
120.00 € лв -
25.01 €
/48.91 лв
120.00 € лв -
48.15 €
/94.18 лв
120.00 € лв -
87.41 €
/170.96 лв
120.00 € лв -
47.99 €
/93.86 лв
120.00 € лв -
188.99 €
/369.63 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
109.82 €
/214.79 лв
120.00 € лв -
144.85 €
/283.31 лв
120.00 € лв -
77.48 €
/151.54 лв
120.00 € лв
-
152.49 €
/298.24 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
103.99 €
/203.39 лв
120.00 € лв -
47.99 €
/93.86 лв
120.00 € лв -
353.99 €
/692.34 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
188.99 €
/369.63 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
379.99 €
/743.20 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
327.32 €
/640.18 лв
120.00 € лв -
167.99 €
/328.56 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
227.99 €
/445.91 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
688.99 €
/1347.55 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
229.99 €
/449.82 лв
120.00 € лв -
543.99 €
/1063.95 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
468.99 €
/917.26 лв
120.00 € лв -
136.99 €
/267.93 лв
120.00 € лв
-
173.83 €
/339.99 лв
120.00 € лв -
32.11 €
/62.80 лв
120.00 € лв -
42.83 €
/83.77 лв
120.00 € лв -
318.04 €
/622.03 лв
120.00 € лв -
304.72 €
/595.97 лв
120.00 € лв -
381.38 €
/745.91 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
284.40 €
/556.24 лв
120.00 € лв
Памет SSD 2TB Western Digital WD_BLACK SN770M (WDS200T3X0G-00CHY0), NVMe, M.2 (2230), скорост на четене до 5150MB/s, скорост на запис до 4850MB/s498.99 €
/975.94 лв
Памет SSD 2TB, Western Digital Blue SN5100, NVMe, M.2 (2280), скорост на четене до 7100MB/s, скорост на запис до 6700 MB/s499.99 €
/977.90 лв
Памет SSD 2TB Western Digital Blue SN580, NVMe, M.2 (2280), скорост на четене до 4150MB/s, скорост на запис до 4150MB/s500.28 €
/978.46 лв








































































