Ermenrich Seek VE50 е индустриален ендоскоп (бороскоп) с 5,5 mm HD камера, която осигурява ъгъл на обзор 70°. Благодарение на гъвкавия 10-метров полутвърд кабел чрез този уред е лесно да се инспектират всякакви труднодостъпни места. Това могат да бъдат вътрешни тръби в помещения, пространства в стените, двигатели с вътрешно горене, товари в контейнер и др. Ендоскопът е ефективен и лесен за употреба инструмент, който може да се използва както у дома, така и за професионални цели.
Камерата създава цветни изображения, които се показват на вградения 4,3-инчов екран с течнокристален дисплей. Ако е необходимо, можете да изберете между формат на снимка или видеоматериал. Камерата може да прави 720p снимки и да записва 480p видеоматериали. Данните се запаметяват в карта памет (не е включена).
Камерата е снабдена с 8 светодиодни светлини, които осигуряват възможност за изследване на тъмни зони. Лещите и светодиодите са непромокаеми за кратко време (IP67). Ендоскопът се захранва с акумулаторна батерия: С едно зареждане може да се работи 3 часа, а за зареждане се използва постояннотоков мрежов адаптер (не е включен).
Основни характеристики:
- Гъвкав 10-метров полутвърд кабел и предна камера
- Вградено записващо устройство: снимки 720p, видеозапис 480p
- 8 светодиода, лещите и светодиодите са непромокаеми за кратко време (IP67)
- Захранва се с акумулаторна батерия, 3 часа непрекъсната работа с едно зареждане
Наборът включва:
- Видео ендоскоп
- MicroUSB кабел
- Кука
- Магнит
- Странично огледало
- Защитна капачка
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Марка | Ermenrich |
| Гаранция | 5 години |
| EAN | 5905555021515 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 26x27x7 cm |
| Транспортно тегло | 1.03 kg |
| Тип | индустриален |
| Дисплей | течнокристален дисплей, цветен |
| Диагонал на дисплея, инчове | 4.3 |
| Разделителна способност на дисплея, пиксели | 1920x1080 |
| Брой на камерите | 1 бр. (предна) |
| Ъгъл на обзора на камерата, ° | 70 |
| Диаметър на камерата, mm | 5,5 |
| Осветление на камерата | 8 светодиода |
| Допълнително осветление на страничната камера | yes |
| Фокусно разстояние, mm | 40 — 5000 |
| Вграден рекордер | yes |
| Формат на изображението | *.jpg |
| Разделителна способност на изображението, пиксели | 1280x720 (720p) |
| Видео формат | *.avi |
| Разделителна способност на видеозаписа, пиксели | 640x480 (480p) |
| Непромокаем | IP67, пълна защита от прах, непромокаеми за кратко време (лещи и светодиоди) |
| Карта с памет | клас 10, microSD до 64 GB (не е включена) |
| Дължина на кабела, m | 10 |
| Дължина на кабела, m | 10 |
| Диапазон на работната температура, °C | -10 — 75 |
| Живот на батерията, часове | 3 |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
99.92 €
/195.42 лв
-
5.47 €
/10.70 лв
-
15.84 €
/30.99 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
47.90 €
/93.68 лв
-
5.04 €
/9.86 лв
-
74.26 €
/145.23 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
16.75 €
/32.76 лв
-
6.73 €
/13.17 лв
-
416.11 €
/813.84 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
107.06 €
/209.39 лв
-
238.18 €
/465.84 лв
-
231.81 €
/453.38 лв
-
499.13 €
/976.21 лв
-
161.18 €
/315.24 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
13.13 €
/25.67 лв
-
8.88 €
/17.36 лв
-
27.23 €
/53.26 лв
-
4.04 €
/7.91 лв
-
4.72 €
/9.23 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
60.57 €
/118.47 лв
-
32.18 €
/62.94 лв
-
25.19 €
/49.27 лв
-
24.96 €
/48.82 лв
26.72 € -
99.99 €
/195.56 лв
128.99 € -
10.31 €
/20.17 лв
-
81.13 €
/158.68 лв
-
4.29 €
/8.38 лв
-
19.90 €
/38.93 лв
26.01 € -
53.99 €
/105.60 лв
-
86.36 €
/168.90 лв
-
7.89 €
/15.44 лв
-
49.98 €
/97.75 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
5.89 €
/11.52 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
11.59 €
/22.67 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
11.98 €
/23.43 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
154.99 €
/303.13 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
69.90 €
/136.71 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
9.74 €
/19.06 лв
10.22 € -
163.99 €
/320.74 лв
168.99 € -
29.25 €
/57.20 лв
38.02 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
109.74 €
/214.63 лв
120.55 € -
329.00 €
/643.48 лв
347.16 € -
3.82 €
/7.46 лв
4.09 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
179.99 €
/352.03 лв
193.99 € -
14.53 €
/28.42 лв
18.90 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
38.74 €
/75.76 лв
59.89 € -
36.34 €
/71.07 лв
39.99 € -
75.54 €
/147.75 лв
87.86 € -
19.90 €
/38.93 лв
26.01 € -
246.07 €
/481.27 лв
251.68 € -
46.44 €
/90.83 лв
77.57 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
28.13 €
/55.02 лв
30.67 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
8.32 €
/16.26 лв
8.54 € -
17.55 €
/34.32 лв
18.01 € -
161.56 €
/315.99 лв
162.75 € -
19.84 €
/38.80 лв
20.72 € -
7.56 €
/14.78 лв
7.77 € -
359.00 €
/702.15 лв
398.30 € -
6.33 €
/12.38 лв
8.37 € -
317.40 €
/620.78 лв
329.72 € -
19.70 €
/38.53 лв
21.79 € -
42.51 €
/83.13 лв
52.29 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
48.99 €
/95.82 лв
54.99 € -
109.99 €
/215.12 лв
114.99 € -
698.99 €
/1367.11 лв
748.99 € -
268.99 €
/526.10 лв
278.99 € -
101.84 €
/199.18 лв
115.22 €





















































































































