4бр. IP камери Imou IPC-F22AP-0280B
1 бр. IP видеорекордер Imou N14P
Imou IPC-F22AP-0280B
IP видеорекордер Imou N14P
-
Общи
-
Матрица:
1/2.8” 2 Megapixel Progressive CMOS
-
Ефективни пиксели:
2MP
-
Сканираща система:
Progressive
-
Обектив
-
Обектив:
Фиксиран
-
Фокусно разстояние:
2.8 мм
-
Приближение (zoom):
16x цифрово
-
Ъгъл на видимост:
102° (H), 54° (V), 120° (D)
-
Видео
-
Кадри в секунда:
25/30fps
-
Видео компресия:
H.265/H.264
-
Зона на интерес:
Да
-
Интелигентни функции
-
Засичане на движение:
Да
-
Засичане на :
Засичане на хора
-
Сертифициране
-
Сертификати:
CE, FCC
-
Допълнителни портове
-
Вграден микрофон:
Да
-
Мрежови характеристики
-
Ethernet:
1x100Mbps
-
Съвместимост:
ONVIF
-
Захранване
-
Захранване:
PoE
-
Енергийна консумация:
< 3.5W
-
Работни условия
-
Работна температура:
- 30°C до + 60°C
-
Работна влажност:
< 95% RH
-
Степен на защита:
IP67
-
Конструкция
-
Материал:
Пластмаса
-
Размери:
147.7 мм × 74.2 мм × 74.2 мм
- Нето тегло:
0.21 кг
СПЕЦИФИКАЦИЯ
| Стандарт: | TCP/IP |
| Поддържани резолюции: | max. 1080p - 1920 x 1080 px |
| Видео изходи: | 1 бр. HDMI 1 бр. VGA |
| Аудио обслужване: | 4 Канали - Аудио от камерите |
| Аудио входове: | 1 бр. CINCH |
| Аудио изходи: | 1 бр. CINCH |
| Метод за компресия на образа: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Поддържани твърди дискове: | 1 x 8 TB SATA |
| Режими на запис: | Ръчен, детекция на движение, разписание |
| Архивиране на външни носители: | Архивиране на устройство USB (pendrive) |
| Потребителско име по подразбиране / парола на администратора: | Паролата на администратора трябва да бъде зададена при първото стартиране |
| IP адрес по подразбиране: | 192.168.1.108 |
| Портове за достъп чрез интернет: | 80, 37777 |
| Портове за достъп чрез приложение на PC: | 37777 |
| Порт за достъп чрез мобилно приложение: | 37777 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Основен поток rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Спомагателен поток |
| Търсене и възпроизвеждане: | Търсене на записи по време и тип случаи. Възпроизвеждане: напред, назад, ускорение, забавяне на записа Разширено търсене (до секунда) Синхронно възпроизвеждане на всички канали, функция Smart Search |
| Интелигентен Анализ на Изображението: | Не |
| Мрежови функции: | Пълно обслужване от мрежата, Дистанционно копиране на записите, Вграден web server |
| ONVIF: | Да |
| Switch PoE: | Вграден 4-портов суич PoE, 25.5 W / Канал, PoE (802.3af/at) |
| Максимално общо натоварване на превключвателя: | 36 W |
| Достъп от мобилен телефон: | Порт: 37777 или достъп чрез облака
|
| Алармени Входове / Изходи: | Не |
| Управление на PTZ роторни глави: | Не |
| Детекция на движение: | Да |
| USB: | 2 бр. USB 2.0 |
| Обслужване с мишка: | Да |
| IR дистанционно управление в комплекта: | Не |
| Захранване: | 53 V DC / 1.22 A (в комплект с адаптер) |
| Тегло: | 0.84 kg |
| Размери: | 260 x 225 x 48 mm |
| Поддържани езици: | английски, полски |
Виж още Цифрови IP камери Imou
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Вид: | Насочени ("bullet") камери |
|---|---|
| Резолюция: | FullHD |
| Аудио: | Микрофон |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.88 €
/38.89 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
138.29 €
/270.46 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
57.14 €
/111.76 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
-
68.24 €
/133.47 лв
-
110.06 €
/215.25 лв
-
77.89 €
/152.33 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
28.57 €
/55.88 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
94.52 €
/184.86 лв
-
65.58 €
/128.26 лв
-
95.54 €
/186.87 лв
-
66.44 €
/129.95 лв
-
33.14 €
/64.82 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
31.36 €
/61.34 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
-
152.12 €
/297.51 лв
-
199.23 €
/389.65 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
44.50 €
/87.03 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
71.89 €
/140.60 лв
-
39.98 €
/78.19 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
122.99 €
/240.55 лв
153.14 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
34.25 €
/66.99 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
78.19 €
/152.92 лв
-
65.69 €
/128.47 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
131.43 €
/257.05 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
322.29 €
/630.34 лв
836.57 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
248.50 €
/486.02 лв
258.62 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
51.60 €
/100.92 лв
58.80 € -
60.39 €
/118.10 лв
66.98 € -
122.99 €
/240.55 лв
153.14 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
97.20 €
/190.11 лв
114.00 € -
54.80 €
/107.19 лв
62.12 € -
118.80 €
/232.35 лв
135.60 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 € -
55.20 €
/107.96 лв
62.40 € -
93.60 €
/183.07 лв
128.40 € -
29.45 €
/57.60 лв
38.65 € -
91.20 €
/178.37 лв
126.00 € -
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
66.00 €
/129.08 лв
94.80 € -
40.95 €
/80.08 лв
43.28 € -
79.99 €
/156.44 лв
87.55 €
IP камера Mercusys MC200, куполна Pan/Tilt камера, 2Mpix(1920x1080@30fps), 4mm обектив, H.264, IR осветеност (до 12m), microSD слот до 512GB, Wi-Fi, микрофон и говорител16.99 €
/33.23 лв
IP камера Mercusys MC210, куполна Pan/Tilt камера, 3Mpix(2304x1296@30fps), 4mm обектив, H.264, IR осветеност (до 12m), microSD слот до 512GB, Wi-Fi, микрофон и говорител17.49 €
/34.21 лв
IP камера Tenda CP3, домашна PTZ камера, 2Mpix(1920x1080@50fps), 4mm обектив, Smart H.264, IR осветеност (12m), Wi-Fi, LAN, microSD до 128GB18.99 €
/37.14 лв



































































































