| Серия | DL380-G10 |
| Процесор | Intel Xeon-Bronze 3106 (1.7GHz/8-core/85W/11 MB) |
| RAM-памет | 2x 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit |
| Оптично устройство | Optional via Universal Media Bay |
| Гаранция | 36 месеца |
| Серия | DL380-G10 |
| Процесор | Intel Xeon-Bronze 3106 (1.7GHz/8-core/85W/11 MB) |
| RAM-памет | 2x 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit |
| Слотове за памет | 24-DIMM slots |
| Дискова памет | 2 x 300GB HDD (872475-B21) |
| Дисков контролер | Smart Array P408i-a + HPE 96W Smart Storage Battery 145mm Cbl |
| Оптично устройство | Optional via Universal Media Bay |
| Мрежа | HPE 1Gb Ethernet 4-Port 331i Adapter plus optional HPE FlexibleLOM or stand up card |
| Интерфейс | 1 Display Port (SFF 1 front, optional via Universal Media Bay, 826708-B21), 4 x 1 Gb ports, 1 Front iLO Service Port, 1 Micro SD, 5 USB 3.0 (1 front, 2 rear, 2 internal (secure)) |
| Порт за дистанционно управление | 1 Gb Dedicated |
| Захранване | 1x 500W Flex Slot Platinum hot plug power supply |
| Съвместими операционни системи | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, VMware ESXi 6.0 U3, VMware ESXi 6.5 and U1, Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 6.9 and 7.3, SUSE Linux Enterprise Server (SLES) 11 SP4 and 12 SP2, ClearOS, CentOS |
| Управляем софтуер | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download); HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition and HPE OneView Advanced (require licenses) |
| Физически размер | 2U Rack, Easy Install rails without CMA |
| Други характеристики | 4 single rotor fans included |
Виж още Сървъри HPE
Виж всички Сървъри в категорията
| Формфактор: | Rackmount |
|---|---|
| Марка процесор: | Intel |
| Брой процесори: | 1 |
| RAM памет: | 32 GB |
| Твърд диск: | 600 GB |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5856.58 €
/11454.47 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
586.11 €
/1146.34 лв
120.00 € лв -
1247.52 €
/2439.94 лв
120.00 € лв -
2353.56 €
/4603.16 лв
120.00 € лв -
2280.35 €
/4459.97 лв
120.00 € лв -
2092.20 €
/4091.99 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
1120.95 €
/2192.39 лв
120.00 € лв -
2031.59 €
/3973.44 лв
120.00 € лв -
412.73 €
/807.23 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.05 €
/1807.29 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1649.70 €
/3226.53 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1125.48 €
/2201.25 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
586.11 €
/1146.34 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв
-
1807.72 €
/3535.59 лв
120.00 € лв -
2847.82 €
/5569.84 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
4638.42 €
/9071.96 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1095.28 €
/2142.19 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
457.30 €
/894.40 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв
Сървър unRAID Server Home Lite, четириядрен Gemini Lake Intel Pentium Silver J5005 1.5/2.8GHz, 4GB DDR4 SO-DIMM, 2x 500GB & 250GB SSD, unRAID OS306.77 €
/599.99 лв
Сървър Fujitsu PRIMERGY TX2550 M7 (VFY:T2557SC040IN), дванадесетядрен Intel Xeon Silver 4410Y 2.0/3.9GHz, 32GB DDR5 RDIMM, без твърд диск, 2x 1GbE LAN, 8x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS, 900W PSU2610.10 €
/5104.92 лв
Сървър HPE DL360 G11 (P71673-425), дванадесетядрен Intel Xeon Silver 4510 2.4GHz, 64GB DDR5 RDIMM, 2x 960GB SSD, MR408i-o 4GB контролер, 2x 10GbE LAN, 4x USB 3.2, 1x USB 2.0, No OS, 2x 1000W PSU7120.18 €
/13925.86 лв










































































































