HP Victus 16-r0000nu
Отключете истинския гейминг потенциал
Гейминг от настолен калибър в лаптоп с процесори Intel Core от последно поколение. Геймингът се случва с Intel

ОТВЪД БЪРЗИНАТА ЗА ГЕЙМЪРИ И СЪЗДАТЕЛИ
Задвижвани от NVIDIA GeForce RTX RTX 40 Series и DLSS 3
ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ И РЕАЛИСТИЧНИ ГРАФИКИ
Получете квантов скок в производителността на игрите и творческите приложения с DLSS 3, задвижван от AI, и създайте реалистични виртуални светове с пълно трасиране на лъчите.

СПРАВЕДЛИВОСТТА ЗА СЕНКИТЕ
Е СПРАВЕДЛИВОСТ ЗА ГЕЙМЪРИТЕ
Сенките постоянно се изключват и се оставят настрана, защото хората избират да играят на най-ниските графични настройки с негейминг компютър. С най-новите процесори Intel Core от 13-то поколение, както и с графичните процесори за лаптопи от серията NVIDIA GeForce RTX 40, обаче не е задължително да е така. Справедливостта за сенките е справедливост за геймърите. Спасете една сянка днес с нов геймърски лаптоп Victus 16.

16.1" (40.9cm) Full HD 1920 x 1080 IPS, 144Hz, 16:9, 250nits, 45% NTSC, Anti-glare, Flicker Free technology, Micro Edge
NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB GDDR6
HP TrueVision 1080 Full HD camera, privacy shutter, temporal noise reduction, dual array microphone
Intel Core i7-13700H, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.4 / 5.0GHz, E-core 1.8 / 3.7GHz, 24MB
2x16GB DDR5-5200MT/s, dual-channel, 2x SO-DIMM slots
1TB SSD M.2 PCIe NVMe TLC
Gigabit Ethernet
MediaTek MT7921 Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax, Dual Stream (2x2)
Bluetooth 5.3
1x USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge)
3x USB 3.2 Gen 1 (1x Sleep & Charge)
1x HDMI
1x LAN
1x Headphone/microphone combo jack
Dual speakers, Bang & Olufsen Audio, HP Audio Boost
4-cell lithium polymer 70Wh battery
230W power adapter
RGB-Backlit keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
TPM support
No OS
36.9 cm x 25.94 cm x 2.39 cm
2.33 kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16.1" (40.9 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4070 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 13700H |
| Брой ядра: | 14 ядрен |
| Честота: | 2.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.33 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.9 x 25.94 x 2.39 cm |
| Модел: | HP Victus |
|---|---|
| Серия: | HP Victus 16 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
1188.99 €
/2325.46 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
2131.21 €
/4168.29 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1022.12 €
/1999.09 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
705.16 €
/1379.17 лв
120.00 € лв -
2053.14 €
/4015.59 лв
120.00 € лв -
452.06 €
/884.15 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1290.02 €
/2523.07 лв
120.00 € лв -
2573.58 €
/5033.48 лв
120.00 € лв -
813.16 €
/1590.40 лв
120.00 € лв -
4739.65 €
/9269.96 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
989.75 €
/1935.78 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
891.01 €
/1742.67 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1360.00 €
/2659.92 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
438.99 €
/858.59 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
758.99 €
/1484.46 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
858.98 €
/1680.02 лв
120.00 € лв -
1498.99 €
/2931.77 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
1169.99 €
/2288.30 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
499.99 €
/977.90 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв
-
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
984.25 €
/1925.02 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1086.82 €
/2125.63 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
1794.27 €
/3509.29 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв -
1510.38 €
/2954.05 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
1236.46 €
/2418.30 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Nitro V 16 AI ANV16-61-R73G(NH.U1EEX.00A-32GB), осемядрен AMD Ryzen AI 7 350 2.0/5.0 GHz, 16"(40.64cm)WQXGA IPS Display & N GF RTX 5070 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Type-A, Linux1840.21 €
/3599.14 лв
Лаптоп HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0008nn(BD9Q5EA)(син), осемядрен Intel Core Ultra 7 258V 2.2/4.8 GHz, 14"(35.56 cm) OLED сензорен Display, 32GB LPDDR5x, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Home1840.21 €
/3599.14 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 (21QG000VBM), осемядрен Intel Core Ultra 5 228V 2.1/4.5GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Anti-glare Display (HDMI), 32GB LPDDR5x, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1860.16 €
/3638.15 лв


















































































































