HP Thunderbolt Dock 280W G4
4J0G4AA
Разширена съвместимост. Лесно свързване.
Съсредоточете се върху работата си, а не върху съвместимостта си с докинг станция, която работи безпроблемно с повечето преносими компютри и операционни системи. Независимо дали използвате Windows, Mac или Chrome OS - строгите тестове и сертификати гарантират, че един USB-C кабел свързва безпроблемно вашето устройство и периферни устройства.
Силата да сте продуктивни.
Работете едновременно, създавайте и си сътрудничете по-бързо с докинг станция, която поддържа до четири 4K дисплея чрез супербързата Thunderbolt 4 технология и има двойно по-висока скорост на Ethernet за по-бързи изтегляния. Тази докинг станция също така осигурява до 230 W мощност - достатъчна за зареждане на повечето мобилни работни станции.

Specs:
| Power | Input 100 to 240V 1.7A 50 to 60Hz. Output is 19.5V at 6.15A |
| Ports | 1x USB-C data/power out, (USB 3.2 Gen 2 10 Gbps Data only) 1x Kensington Standard Lock Slot 2x USB 3.2 Gen 1 - 1 on each side (charging) (5 Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 (charging ports when docked) (5Gbps) 1x HDMI 2.0 2x DisplayPort 1.4 1x AC adapter port 1x Ethernet port 2x internal NIC cards to support 1Gb and 2.5Gb Ethernet 1x USB-C DP alt mode 1x Thunderbolt 4 |
| Security management | Standard Kensington lock slot |
| Compatible Operating Systems | Windows 11; Windows 10; MacOS; Chrome |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 98 x 98 x 68 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 275 x 143 x 148.5 mm |
| Weight | 760 g |
Виж още Докинг станции HP
Виж всички Докинг станции в категорията
| USB Type-А: | Да |
|---|---|
| USB Type-C: | Да |
| Lightning: | Не |
| USB 2.0: | Не |
| USB 3.X: | Да |
| USB 4.X: | Не |
| Thunderbolt: | Да |
| DisplayPort: | Да |
| Mini DisplayPort: | Не |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| RJ45: | Да |
| Аудио изход: | Не |
| Четец на карти: | Не |
| Тип: | Laptop |
|---|---|
| Съвместимост: | Универсална |
| От какъв интерфейс: | USB C |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
229.99 €
/449.82 лв
-
33.23 €
/64.99 лв
-
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
66.88 €
/130.81 лв
-
9.60 €
/18.77 лв
-
22.59 €
/44.18 лв
-
23.50 €
/45.97 лв
-
44.68 €
/87.40 лв
-
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
17.81 €
/34.82 лв
-
72.37 €
/141.55 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
36.26 €
/70.92 лв
-
268.99 €
/526.10 лв
-
72.37 €
/141.55 лв
-
200.82 €
/392.78 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
95.76 €
/187.28 лв
-
35.45 €
/69.34 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
34.52 €
/67.51 лв
-
44.68 €
/87.40 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
64.59 €
/126.33 лв
-
108.10 €
/211.42 лв
-
66.88 €
/130.81 лв
-
74.15 €
/145.02 лв
-
160.99 €
/314.87 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
15.34 €
/29.99 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
35.76 €
/69.93 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
36.99 € -
59.00 €
/115.40 лв
-
25.52 €
/49.92 лв
-
160.99 €
/314.87 лв
-
15.10 €
/29.54 лв
-
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
44.68 €
/87.40 лв
-
160.99 €
/314.87 лв
-
65.99 €
/129.07 лв
-
17.81 €
/34.82 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
21.99 €
/43.01 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
67.54 €
/132.10 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
179.99 €
/352.03 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
268.99 €
/526.10 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
36.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
32.21 €
/62.99 лв
-
75.91 €
/148.47 лв
-
9.50 €
/18.58 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
23.99 €
/46.92 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
98.68 €
/193.00 лв
-
45.50 €
/88.99 лв
-
48.57 €
/94.99 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
31.70 €
/61.99 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
37.71 €
/73.75 лв
38.65 € -
55.06 €
/107.69 лв
57.18 € -
93.32 €
/182.52 лв
99.14 € -
64.19 €
/125.55 лв
66.88 € -
53.76 €
/105.14 лв
57.18 € -
35.77 €
/69.97 лв
40.32 € -
19.61 €
/38.36 лв
20.16 € -
24.15 €
/47.23 лв
30.54 € -
53.76 €
/105.14 лв
57.18 € -
22.21 €
/43.45 лв
39.64 € -
26.88 €
/52.57 лв
33.31 € -
98.99 €
/193.61 лв
102.25 € -
48.99 €
/95.82 лв
68.29 € -
17.40 €
/34.03 лв
25.28 € -
44.83 €
/87.69 лв
49.61 € -
51.80 €
/101.31 лв
55.77 € -
28.03 €
/54.81 лв
38.56 € -
10.00 €
/19.56 лв
26.48 € -
61.92 €
/121.10 лв
64.80 € -
18.63 €
/36.44 лв
19.96 € -
41.99 €
/82.13 лв
43.87 € -
21.98 €
/42.99 лв
23.43 € -
26.99 €
/52.79 лв
35.46 € -
30.30 €
/59.25 лв
35.77 € -
110.18 €
/215.50 лв
122.27 € -
98.77 €
/193.17 лв
111.88 € -
45.99 €
/89.95 лв
60.84 € -
59.00 €
/115.40 лв
60.84 € -
29.99 €
/58.66 лв
36.99 € -
36.12 €
/70.64 лв
39.00 € -
34.44 €
/67.36 лв
50.62 € -
20.34 €
/39.78 лв
21.54 €
Докинг станция Dell Pro Smart Dock SD25, от USB-C към 2x USB-C, 4x USB-A, 2x DisplayPort, 1x HDMI, 1x RJ45, черна249.99 €
/488.94 лв
Докинг станция Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock, от Thunderbolt 4 към 1x USB C, 4x USB A, 2x DisplayPort, 1x HDMI, 1x AUX, 1x RJ45, черна268.99 €
/526.10 лв
Докинг станция Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Smart Dock Gen 2 (40BE0135EU), от USB-C към 2x Thunderbolt 4, 2x USB-C 3.2 Gen 2, 4x USB-A 3.2 Gen 2, 2x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.1, 1x RJ45, черна269.99 €
/528.05 лв



































































































