HP Smart Tank 582
Насладете се на надеждност всеки ден с принтера HP Smart Tank 582 All-in-One, който предоставя очакваното качество на HP, със спестявания, които не сте и очаквали
- Функции: Печат, копиране, сканиране
- Скорост на печат: Скорост на печат до 12 стр./мин (черно) и 5 стр./мин (цветно)
- Качество на черен печат (най-добро): Резолюция до 1200 x 1200 dpi

Себетойност на интелигентния резервоар
HP осигурява себестойност на интелигентния резервоар.

Винаги готови
Останете свързани с принтер, който е готов, когато се нуждаете от него

Удобно интуитивен
Възползвайте се от удобно интуитивен принтер с резервоар, създаден за всекидневна употреба

| Категория | Спецификация |
|---|---|
| Функции | Печат, копиране, сканиране |
| Скорост на черен печат (ISO) | До 12 стр./мин |
| Скорост на черен печат (чернова, A4) | До 22 стр./мин |
| Скорост на цветен печат (ISO) | До 5 стр./мин |
| Скорост на цветен печат (чернова, A4) | До 16 стр./мин |
| Изход на първа страница (черно, A4) | До 14 сек |
| Изход на първа страница (цветно, A4) | До 21 сек |
| Двустранен печат | Ръчно |
| Месечен цикъл (A4) | До 3000 страници |
| Препоръчителен месечен обем | 400 – 800 страници |
| Качество на черен печат | До 1200 x 1200 dpi |
| Качество на цветен печат | До 4800 x 1200 оптимизирани dpi |
| Езици на принтера | PCL 3 GUI, PCLm, URF |
| Технология на печат | HP Thermal Inkjet |
| Свързаност (стандартна) | USB 2.0, Wi-Fi 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Мобилен печат | HP Smart, AirPrint, Mopria, Wi-Fi Direct |
| Мрежова свързаност | Да |
| Безжична функционалност | Да, 2.4G, Wi-Fi Direct |
| Минимални системни изисквания (Mac) | macOS 10.15 – 12; 2 GB HD; интернет |
| Минимални изисквания (Windows) | Windows 10/11; интернет, IE/Edge |
| Цифрово изпращане | Сканиране към файл, HP Smart Tasks |
| Дисплей | 1.2" iCON LCD, 33 сегмента |
| Процесор | 980 MHz |
| Памет (макс/вградена) | 64 MB DDR1 |
| Съвместими ОС | Windows 10/11, macOS 10.15 – 14, Android, iOS |
| Входна тава | 100 листа |
| Изходна тава | 30 листа |
| Край на обработка на носител | Листоподаване |
| Видове носители | Обикновена, матова, гланцова, фото, пликове |
| Размери носители (стандартни) | A4, B5, A6, DL, legal |
| Размери носители (специални) | 88.9 × 127 до 215.9 × 355.6 мм |
| Печат без полета | Да (до 210 × 297 мм) |
| Препоръчано тегло на хартията | 75 г/м² |
| Поддържани файлови формати | JPG, PDF |
| Тип скенер | CIS (хоризонтален) |
| Формати сканиране | JPG, PDF, PNG, TIFF, HEIF |
| Скенер резолюция (хардуер/оптична) | До 1200 x 1200 dpi |
| Максимален размер сканиране | 216 × 297 мм |
| Скорост копиране (черно/цветно) | До 10 / 2 копия/мин |
| Разделителна способност копиране | До 600 x 600 dpi |
| Макс. брой копия | До 99 |
| Настройки на копиране | Чрез HP Smart: брой, мащаб, качество и др. |
| Енергоконсумация | 0.109 W (изкл.), 3.023 W (готовност), 1.096 W (спящ) |
| Захранване | 100–240 VAC, 50/60 Hz |
| Работна влажност | 15–80% RH (без конденз) |
| Неработна влажност | 5–90% RH (без конденз) |
| Работна температура | 5–40°C |
| Енергоспестяващи технологии | Автоматично изключване (HP) |
| Екомаркировка / Енергийна ефективност | Да / Не сертифициран |
| Безопасност | IEC 60950-1, IEC62368-1, EU RED, CCC, BSMI |
| Сигурност | Не |
| Минимални размери (Ш×Д×В) | 434.66 × 361.53 × 157.26 мм |
| Максимални размери (Ш×Д×В) | 434.66 × 580.65 × 259.37 мм |
| Тегло | 5.03 кг |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства HP
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Жична и Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 11 до 20 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Листоподаващо у-во.: | Не |
| Факс възможност: | Не |
| Разделителна способност на печат: | 4800x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
194.99 €
/381.36 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
128.76 €
/251.83 лв
-
88.59 €
/173.26 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
300.86 €
/588.44 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
339.98 €
/664.95 лв
-
544.28 €
/1064.52 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
339.98 €
/664.95 лв
-
1092.63 €
/2137.00 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
134.49 €
/263.04 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
522.69 €
/1022.28 лв
-
128.18 €
/250.69 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
88.35 €
/172.79 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
178.69 €
/349.48 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
317.87 €
/621.71 лв
-
321.01 €
/627.83 лв
-
166.26 €
/325.19 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
552.96 €
/1081.49 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
152.99 €
/299.22 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
-
44.70 €
/87.43 лв
-
88.35 €
/172.79 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
339.98 €
/664.95 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
527.99 €
/1032.66 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
209.99 €
/410.70 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
194.99 €
/381.37 лв
-
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
4.00 €
/7.82 лв
6.17 € -
2575.38 €
/5037.00 лв
2645.30 € -
1920.13 €
/3755.46 лв
1972.26 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
319.43 €
/624.76 лв
512.74 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 €
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Canon Pixma G3470 White, цветен, принтер/копир/скенер, 4800 x 1200 dpi, до 11 стр/мин, Wi-Fi, USB, A4, A5, управление с Amazon Alexa и Google Assistant202.25 €
/395.56 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Epson EcoTank L3280, цветен, принтер/копир/скенер, 5760x1440 dpi, 33 стр/мин, Wi-Fi, USB, A4206.51 €
/403.91 лв
Мултифункционално лазерно устройство Pantum M6559NW, монохромен, принтер/копир/скенер, 1200 x 1200 dpi, 22 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, ADF, A4206.99 €
/404.83 лв




































































