Характеристики
Серия
ProBook 430
Софтуер
Win 10 Pro 64bit dwngrd to Win 7 Pro
Процесор
Intel Core i5-6200U 2.30/2.80 GHz, 3 MB cache
Чипсет
Chipset is integrated with processor
Памет, MB
4GB DDR3L 1600MHz 1DIMM (2 SODIMM), Up to 16 GB
Твърд диск
128GB SSD
Дисплей
13.3" (33.78 cm) HD Anti-Glare (1366x768)
Видео карта
Intel HD Graphics 520
Звук
HD audio with DTS Studio Sound, Two stereo speakers, Integrated microphone
Мрежа
Realtek Ethernet (10/100/1000)
Безжична мрежа
802,11a/c
Bluetooth
Портове
2 USB 3.0,
1 USB 2.0 (power port)
1 HDMI
1 VGA
1 Ethernet (RJ-45)
Аудио портове
1 headphone/microphone combo
Четец за карти
multi-format digital media reader (supports SD, SDHC, SDXC)
Четец на пръстов отпечатък
Fingerprint Reader
Web камера, MP
720p HD webcam
Клавиатура, тип
Standart Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата.
Сигурност
Security lock slot
Windows OS
yes
Батерия, cell
4 Cell Batt Long Life
Цвят
Silver
Размер
32.6 x 23.35 x 1.99 to 2.09 cm
Тегло, kg
1.50 kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 13.3" (33.78 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1366 x 768 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel® HD Graphics 520 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 6200U |
| Брой ядра: | 2 ядрен |
| Честота: | 2.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 2.7 GHz |
| RAM памет: | 4 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR3L |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 128 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Home |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло: | 1.50 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 32.6x23.35x2.1 cm |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
694.77 €
/1358.85 лв
-
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
458.99 €
/897.71 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
694.77 €
/1358.85 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.16 €
/559.68 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
929.16 €
/1817.29 лв
-
873.31 €
/1708.05 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
733.45 €
/1434.50 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
610.87 €
/1194.77 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1642.55 €
/3212.54 лв
-
408.78 €
/799.50 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
748.74 €
/1464.40 лв
-
735.36 €
/1438.24 лв
-
1395.00 €
/2728.38 лв
-
831.29 €
/1625.86 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
2029.37 €
/3969.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
534.99 €
/1046.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
749.00 €
/1464.92 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1559.99 €
/3051.08 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
243.99 €
/477.20 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
980.96 €
/1918.58 лв
1226.56 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1051.69 €
/2056.93 лв
1158.31 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
1255.46 €
/2455.47 лв
1363.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
683.74 €
/1337.28 лв
713.70 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.16 €
/559.68 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв





























































































