Omen 16-xd0001nn
9Z0C4EA#ABB
Shadow Black
HP Omen 16
2023 AMD

Мощно забавление навсякъде
ЕВОЛЮИРАЛО ОХЛАЖДАНЕ ЗА ЕВОЛЮИРАЛ ГЕЙМИНГ
Благодарение на новия дизайн на вентилатора, който е 2,5 пъти по-тънък и с два пъти повече перки, топлинната ефективност достига нови висоти, за да поддържа лаптопа ви за игри хладен с 29% повече въздушен поток (в сравнение с OMEN 16 от 2022 г.) Това е охлаждане на ниво настолен компютър за всяка игра, която играете на лаптопа си. | ![]() |
![]() | ТУК НЕ ПРОПУСКАМЕ КАДРИ Дните, в които стартирахте игрите си, неохотно настройвахте настройките на минимум и постоянно играехте Pixel Block Simulator, приключиха. С процесор AMD Ryzen до 7840H и до видеокарта NVIDIA GeForce RTX 4070 най-добрият ви гейминг е пред вас.
|
![]() | НОРМАЛНО Е ДА ОЧАКВАТЕ ПОТАПЯНЕ, ОСИГУРИЛИ СМЕ ВИ ГО Спрете да се задоволявате с геймърски лаптопи, които правят страхотните игри скучни и невдъхновени, губите в игри заради накъсване (които вероятно са силно надценени) и имат уебкамери, които ви карат да изглеждате като герой от PS2. С QHD DDS дисплей с честота до 240Hz и нова вградена FHD камера е нормално да очаквате потапяне, осигурили сме ви го. |
ОТВЪД БЪРЗИНАТА ЗА ГЕЙМЪРИ И СЪЗДАТЕЛИ Задвижван от NVIDIA GeForce RTX RTX 40 Series и DLSS 3
МАКСИМАЛНИ FPS. МАКСИМАЛНО КАЧЕСТВО. ЗАХРАНВАН ОТ ИИ. DLSS е революционен пробив в графиката с изкуствен интелект, който увеличава многократно производителността. Задвижван от новите Tensor ядра от четвърто поколение и Optical Flow Accelerator на графичните процесори от серията GeForce RTX 40, DLSS 3 използва AI, за да създава допълнителни кадри и да подобрява качеството на изображението.
УСКОРЕТЕ ИДЕИТЕ СИ NIVIDA Studio издига творческите ви проекти на следващо ниво. Отключете ускорението на RTX и AI в най-добрите творчески приложения, драйверите на NVIDIA Studio за максимална стабилност и набор от изключителни инструменти, за да ускорите творчеството си.
ОПТИМИЗИРАНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ NVIDIA Max-Q е усъвършенстван набор от технологии с изкуствен интелект, които оптимизират системата ви за максимална ефективност. Това дава възможност за светкавично бързи лаптопи, които са тънки, тихи и с невероятен живот на батерията. | ![]() |
Config specs:
16.1" (40.9cm) Full HD 1920 x 1080, IPS, 144Hz, 16:9, 250cd/m2, 45% NTSC, Anti-Glare, Flicker Free, Micro Edge
NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6
Full HD 1080p TrueVision camera with temporal noise reduction, dual array microphone
AMD Ryzen 7 7840HS (8C / 16T, 3.8 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
2x16GB DDR5-5600MHz, 2x SO-DIMM slots
2TB SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe TLC
Gigabit Ethernet
MediaTek MT7922 802.11a/b/g/n/ac/ax Wi-Fi 6E
Bluetooth 5.3
1x USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge)
3x USB 3.2 Gen 1 (1x w/ Sleep & Charge)
1x HDMI 2.1
1x LAN (RJ-45)
1x Headphone/microphone combo jack
2x stereo speakers, DTS:X Ultra, audio by Bang & Olufsen
6-cell 83Wh lithium-polymer battery
230W Power Adapter
4-zone RGB Backlit Keyboard, без кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module 2.0
Windows 11 Home
36.9 cm x 25.94 cm x 2.39 cm
2.37kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16.1" (40.9 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4060 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 7840HS |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 2000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Тегло: | 2.39 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.9 x 25.94 x 2.39 cm |
| Модел: | HP Omen |
|---|---|
| Серия: | HP Omen 16 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2299.99 €
/4498.39 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 €
Лаптоп Dell 16 Plus DB16250 (DB16250_LNL_208)(син), осемядрен Intel Ultra 9 288V 3.3/5.1 GHz, 16"(40.64cm) WQXGA Mini-LED Glare 90Hz Touch Display, 32GB LPDDR5X, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1983.86 €
/3880.10 лв
Лаптоп Dell 16 Plus DB16250 (DB16250_LNL_210)(син), осемядрен Intel Ultra 9 288V 3.3/5.1 GHz, 16"(40.64cm) WQXGA IPS Anti-Glare 90Hz Display, 32GB LPDDR5X, 2TB SSD, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1985.36 €
/3883.03 лв
Лаптоп Asus ROG Strix G16 G614JV-N4071W (90NR0C61-M011C0)(сив), четиринадесетядрен Intel Core i7-13650HX 2.6/4.9GHz, 16" (40.64cm) WQXGA IPS 240Hz Anti-Glare Display & GF RTX 4060 8GB, (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Home1975.44 €
/3863.62 лв






















































































































