HP LaserJet Pro 3202dw
499R0F
| Функции | Печат |
| Скорост на черен печат (ISO, letter) | До 26 стр./мин |
| Скорост на черен печат (ISO, A4) | До 25 стр./мин |
| Скорост на цветен печат (ISO) | Up to 26 ppm |
| Скорост на цветен печат (ISO) | До 25 стр./мин |
| Черна за изход на първа страница (писмо, готов) | As fast as 10.8 sec (Измерено чрез ISO/IEC 17629. Точната скорост се различава в зависимост от конфигурацията на системата, софтуерното приложение, драйвера и сложността на документа.) |
| Черна за изход на първа страница (A4, готов) | До 10,9 сек (Измерено чрез ISO/IEC 17629. Точната скорост се различава в зависимост от конфигурацията на системата, софтуерното приложение, драйвера и сложността на документа.) |
| Разпечатване на първа страница цветно (писмо, готов) | As fast as 10.9 sec (Измерено чрез ISO/IEC 17629. Точната скорост се различава в зависимост от конфигурацията на системата, софтуерното приложение, драйвера и сложността на документа.) |
| Разпечатване на първа страница цветно (A4, готов) | До 11,0 сек (Измерено чрез ISO/IEC 17629. Точната скорост се различава в зависимост от конфигурацията на системата, софтуерното приложение, драйвера и сложността на документа.) |
| Двустранно печатане | Автоматично |
| Цикъл на работа (месечен, писмо) | До 40000 страници |
| Цикъл на работа (месечен, А4) | До 40000 страници |
| Препоръчителен месечен обем страници | 150 до 2500 (HP препоръчва броят на отпечатаните страници на месец да е в рамките на оптималните обявени за устройството, базирани на фактори като интервали за подмяна на консумативите.) |
| Качество на черен печат (най-добро) | До 600 x 600 dpi |
| Качество на цветен печат (най-добро) | До 600 x 600 dpi |
| Езици на принтера | HP PCL6, PostScript, HP PCL5, PDF, URF, PWG-Raster, PCLM, JPEG |
| Технология на печат | Лазерни |
| Възможност за свързване, стандартно | Мрежа 1 Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-TX; 1 Hi-Speed USB 2.0 (устройство); 1 Wi-Fi 802.11ac (двулентова); Пряка Ethernet връзка |
| Способност за мобилен печат | Приложение HP Smart; Apple AirPrint; Мобилни приложения; Сертифициран от Mopria; Печат чрез Wi-Fi |
| Мрежови възможности | Вграден 10/100/1000Base-TX Ethernet, Gigabit; Пряка Ethernet връзка; Удостоверяване чрез 802.1X |
| Безжична функционалност | Вградена двулентова Wi-Fi; Удостоверяване чрез WEP, WPA/WPA2, WPA Enterprise; Криптиране чрез AES или TKIP; WPS; Wi-Fi Direct |
| Минимални системни изисквания за Macintosh | Apple macOS 12.0 Monterey, macOS 13.0 Ventura; macOS v14 Sonoma; 2GB HD; Изисква се интернет |
| Минимални системни изисквания | Microsoft Windows 11, 10: 32-битова или 64-битова версия, 2 GB налично пространство на твърдия диск, интернет връзка |
| Дисплей | 2" diagonal DFSTN-backlit (200 x 114) |
| Скорост на процесора | 1,2 GHz |
| Максимална памет | 256 MB
|
| Памет | 256 MB |
| Съхраняване | 0,512GByte (4Gbits) NAND флаш |
| Съвместими операционни системи | Windows 11; Windows 10; Android; iOS; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; MacOS v14 Sonoma; Linux 4 ( 4 Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022, Linux |
| Вход за хартия, стандартен | Основна входна тава за 250 листа Приоритетна тава за зареждане за 1 лист |
| Изход за хартия, стандартен | Изходна тава за 100 листа |
| Край на обработката на изходния носител | Зареждане на листа; Формиране на последователност |
| Видове носители | Хартия (лепенка, брошура, цветна, гланцова, тежка, бланка, лека, обикновена, предварително отпечатана, предварително перфорирана, рециклирана, необработена), прозрачно фолио, етикети, пликове, картони |
| Поддържани размери носители | 102 x 127 мм до 216 x 356 мм |
| Специални размери носители | 76 x 127 мм до 216 x 356 мм |
| Консумация на енергия | 415 вата (печат), 6,1 вата (готовност), 0,63 вата (заспиване), 0,05 вата (автоматично изключване), 0,05 вата (ръчно изкл.) Стойностите на консумацията на енергия обикновено се базират на измерване на устройство с мощност 115 V.) |
| Захранване | 220 V входящо напрежение: 220 – 240V (±10%) @ 50Hz ± 3 Hz, 60Hz ± 3 Hz; 110 V входящо напрежение: 110 – 127 V (±10%) @ 50 Hz ± 3 Hz, 60 Hz ± 3 Hz (Not dual напрежение, продуктът варира според номера на частта с идентификатор на кода за опция #) |
| Работен диапазон на влажност | 10 до 80% относителна влажност |
| Работен диапазон на влажност | 30 до 70% относителна влажност |
| Температурен диапазон при работа | 15 до 30°C |
| Съвместим с Blue Angel | Да, Blue Angel DE-UZ 219 – гарантирано само при използване на оригинални консумативи на HP |
| Стойност на типична консумация на електроенергия (ТКЕ) | 0,272 kWh/седмица (Energy Star) (Изискванията за захранване се базират на държавата/региона, в който се продава принтерът. Не преобразувайте работното напрежение. Това ще увреди принтера и ще анулира гаранцията на продукта. Стойността на Energy Star обикновено се базира на измерване на устройство с 115 V.) |
| Технология на функцията за икономия на енергия | Технология HP Auto-On/Auto-Off |
| Екомаркировка | Blue Angel |
| Сертифициран за енергийна ефективност | Няма |
| Безопасност | IEC 60950-1:2005 +A1:2009 +A2:2013; IEC 62368-1:2014; EN 62368-1:2014 +A11:2017; IEC 62368-1:2018; EN IEC 62368-1:2020 +A11:2020; EN 60825-1:2014+A11:2021; IEC 60825-1:2014; EN 62479:2010; IEC 62479:2010; CSA C22.2 62368-1:19 3-та версия; CSA C22.2 62368-1-14 2-ра версия; UL62368-1 2-ра версия; UL62368-1 3-та версия, отговаря на стандартите за производителност на FDA за лазерни продукти с изключение на съответствието с IEC 60825-1 версия 3., както е описано в Известие № 56 относно лазерите от 08.05.2019 г.; Други одобрения на безопасността, изисквани от отделните държави |
| Управление на сигурността | Уникална парола на устройството, Активиране/Деактивиране на USB портове, Време за изчакване на EWS сесията, Контрол на достъпа за функциите на устройството, Активиране/Деактивиране на отдалечено сканиране |
| Защита | HP Security Manager; Опционално Smart Security; HP Secure Print and Insights: |
| Минимални размери (Ш x Д x В) | 390 x 419,12 x 254,19 мм |
| Максимални размери (Ш х Д х В) | 390 x 472 x 266 мм |
| Тегло | 13,8 kg |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Принтери".
Виж още Принтери HP
Виж всички Принтери в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Жична и Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 21 до 30 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 600x600 dpi |
- 5
2 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
163.49 €
/319.76 лв
120.00 € лв -
277.96 €
/543.64 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
95.03 €
/185.86 лв
120.00 € лв -
291.60 €
/570.31 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
184.13 €
/360.12 лв
120.00 € лв -
320.83 €
/627.49 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
139.40 €
/272.65 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
320.57 €
/626.98 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
290.13 €
/567.45 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
95.00 €
/185.81 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
696.23 €
/1361.70 лв
120.00 € лв -
123.89 €
/242.30 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
95.03 €
/185.86 лв
120.00 € лв -
187.43 €
/366.58 лв
120.00 € лв -
114.30 €
/223.55 лв
120.00 € лв -
355.49 €
/695.27 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
92.25 €
/180.43 лв
120.00 € лв -
320.57 €
/626.98 лв
120.00 € лв
-
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
162.99 €
/318.78 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
233.89 €
/457.45 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
495.99 €
/970.07 лв
120.00 € лв -
95.00 €
/185.81 лв
120.00 € лв -
203.99 €
/398.97 лв
120.00 € лв -
484.90 €
/948.38 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
528.59 €
/1033.83 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
346.99 €
/678.65 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
254.99 €
/498.72 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
65.88 €
/128.85 лв
120.00 € лв -
163.49 €
/319.76 лв
120.00 € лв -
235.19 €
/459.99 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
275.99 €
/539.79 лв
120.00 € лв -
89.81 €
/175.66 лв
120.00 € лв -
883.99 €
/1728.93 лв
120.00 € лв -
197.99 €
/387.23 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв
-
306.77 €
/600.00 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
302.28 €
/591.21 лв
120.00 € лв -
241.12 €
/471.59 лв
120.00 € лв -
322.80 €
/631.34 лв
120.00 € лв -
266.89 €
/521.99 лв
120.00 € лв -
184.13 €
/360.12 лв
120.00 € лв -
540.20 €
/1056.54 лв
120.00 € лв -
137.66 €
/269.23 лв
120.00 € лв -
203.99 €
/398.97 лв
120.00 € лв -
103.72 €
/202.86 лв
120.00 € лв -
347.57 €
/679.79 лв
120.00 € лв -
686.46 €
/1342.59 лв
120.00 € лв -
422.74 €
/826.81 лв
120.00 € лв
Лазерен принтер RICOH P 311SE, монохромен, 1200 x 1200 dpi, до 32 стр/мин, LAN, A4247.75 €
/484.57 лв
Лазерен принтер Canon i-SENSYS LBP246DW, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4247.10 €
/483.29 лв
Лазерен принтер Brother HL-L5000D, монохромен, 1200x1200 dpi, 40стр/мин, двустранен печат, USB, A4, 2+1 г.251.14 €
/491.18 лв


















































































