HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X58045z
Here is a structured table capturing the provided specifications:
| Category | Specification |
|---|---|
| Functions | Print, copy, scan, fax (optional) |
| Orderable Supplies | Multiple kits and components including fuser kits (527G0A, 527G1A, etc.), roller kits, toner collection unit, and staple cartridge Q7432A |
| Print Cartridges | 4 (Black, Cyan, Magenta, Yellow) |
| Print Speed (Black/Color, A4) | Up to 43 ppm |
| First Page Out | Black: As fast as 6.8 sec |
| Duty Cycle | Up to 120,000 pages/month |
| Recommended Volume | 2000 to 15,000 pages/month |
| Print Technology | Laser |
| Print Quality | Up to 1200 x 1200 dpi (Black & Color) |
| Print Languages | PCL 6, PCL 5c, PostScript Level 3, native PDF (v1.7) |
| Display | 10.1" CGD touchscreen, adjustable |
| Processor Speed | 1.2 GHz |
| Automatic Paper Sensor | Yes |
| Mobile Printing | Apple AirPrint, Mopria, NFC (optional) |
| Standard Connectivity | USB 3.0 (device/host), USB 2.0, Gigabit Ethernet, HIP2 |
| Optional Connectivity | Jetdirect 3100w, Jetdirect LAN 8FP31A |
| System Requirements | 2 GB disk, Internet, USB port, browser; See OS-specific sites for full hardware reqs |
| Compatible OS | Windows, macOS, iOS, Linux, Unix, Android, Citrix, and others |
| Memory (Std/Max) | 6 GB / 6 GB |
| Storage | 500 GB HDD (standard); 256 GB SSD (optional) |
| Media Sizes Supported | Tray 1: A4 to envelopes; Tray 2: A4 to postcards |
| Custom Media Sizes | Tray 1: 64×127 to 216×1200 mm; Tray 2: 101×148 to 216×356 mm |
| Input Capacity | 550-sheet tray, 100-sheet MP tray |
| Optional Input | Up to 3 x 550-sheet trays |
| Output Capacity | 250-sheet bin, stapler |
| Duplex Printing | Automatic |
| Media Types | Plain, glossy, cardstock, envelopes, labels, transparencies, etc. |
| Media Weight Supported | Tray 1/2/optional: 60–220 g/m² (plain); 120–220 g/m² (glossy) |
| ADF Media Weight | 45–199 g/m² |
| Scanner Type | Flatbed, ADF |
| Scan File Formats | JPEG, TIFF, PDF, XPS, searchable OCR formats, Open Office XML, CSV, HTML, RTF, TEXT, Unicode TEXT |
| Scan Resolution (Optical) | Up to 600 dpi |
| ADF Scan Size | Min: 68×127 mm; Max: 216×864 mm |
| Duplex ADF | Yes |
| ADF Capacity | 100 sheets |
| Digital Sending | Email, folder, USB, SharePoint, FTP, Internet Fax, sFTP, OCR, advanced image settings, Onedrive, Sharepoint Online |
| Copy Speed (Black/Color) | Up to 43 cpm |
| Copy Resolution | Up to 600×600 dpi |
| Zoom Range | 25% to 400% |
| Max Copies | 9999 |
| Faxing | Optional; up to 33.6 kbps; 1000 pages memory; 1000 speed dials |
| Power Requirements | 100–127V (12A), 220–240V (6A); 50–60 Hz |
| Power Consumption | 655W (print), 50.1W (ready), 0.9W (sleep), 0.09W (off) |
| Sustainability | 15% post-consumer plastic; Blue Angel DE-UZ 219 compliant |
| Operating Conditions | Temp: 10–32.5°C; Humidity: 30–70% RH |
| Acoustics | 3.7 Bel(A) (ready); 52 dB(A) (printing) |
| Dimensions (WxDxH) | Std: 547×460×583 mm; Max: 885×810×828 mm; Package: 758×598×652 mm; Pallet: 1200×800×2083 mm |
| Weight | Printer: 39.1 kg; Packaged: 42.9 kg |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства HP
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Жична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 41 до 50 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Листоподаващо у-во.: | Да |
| Факс възможност: | Не |
| Разделителна способност на печат: | 1200x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
194.99 €
/381.36 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
128.76 €
/251.83 лв
-
88.59 €
/173.26 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
300.86 €
/588.44 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
339.98 €
/664.95 лв
-
544.28 €
/1064.52 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
339.98 €
/664.95 лв
-
1092.63 €
/2137.00 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
134.49 €
/263.04 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
522.69 €
/1022.28 лв
-
128.18 €
/250.69 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
88.35 €
/172.79 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
178.69 €
/349.48 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
317.87 €
/621.71 лв
-
321.01 €
/627.83 лв
-
166.26 €
/325.19 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
552.96 €
/1081.49 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
152.99 €
/299.22 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
-
44.70 €
/87.43 лв
-
88.35 €
/172.79 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
339.98 €
/664.95 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
527.99 €
/1032.66 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
209.99 €
/410.70 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
194.99 €
/381.37 лв
-
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
4.00 €
/7.82 лв
6.17 € -
2575.38 €
/5037.00 лв
2645.30 € -
1920.13 €
/3755.46 лв
1972.26 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
319.43 €
/624.76 лв
512.74 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 €
Мултифункционално лазерно устройство HP LaserJet Enterprise MFP M635h, монохромен принтер/скенер/копир, 1200 x 1200 dpi, 61 стр./мин, LAN, USB, A43361.25 €
/6574.03 лв
Мултифункционално лазерно устройство Ricoh IM C3010, цветен, принтер/копир/скенер/факс, 1200 x 1200 dpi, 30 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A43252.85 €
/6362.02 лв
Мултифункционално лазерно устройство HP LaserJet Enterprise Flow MFP M528z, монохромен принтер/копир/скенер/факс, 1200 x 1200 dpi, 43 стр./мин, USB, LAN, Wi-Fi, A43095.52 €
/6054.31 лв


































































