Принтер HP DeskJet 4320 All-in-One (A24HMB)
Печатайте, сканирайте и копирайте безпроблемно с този компактен, безжичен и лесен за използване домашен принтер с автоматично подаващо устройство. Печатайте всичко – от етикети за връщане до забавни, цветни работни листове за обучение.
- Функции: Печат, копиране, сканиране
- Скорост на печат: Скорост на печат до 8,5 стр./мин (черно-бяло) и 5,5 стр./мин (цветно)
- Качество на черен печат (най-добро): Резолюция до 1200 x 1200 dpi
- Капацитет на автоматичното подаващо устройство за документи: Стандартно, 35 листа
Лесна настройка, безпроблемна връзка. Печатайте, сканирайте, копирайте от всяка точка на дома си с приложението HP и двулентова Wi-Fi® връзка, която автоматично се свързва отново. | ![]() |
Учете, създавайте и бъдете организирани. Насладете се на забавни учебни работни листове на HP Printables сайта или в приложението HP. | ![]() |
Изработен с най-малко 70% рециклирана пластмаса Върнете използваните касети безплатно чрез програмата HP "Партньори на планетата". Съдържа най-малко 70% рециклирана пластмаса. | ![]() |
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Функции | Печат, копиране, сканиране |
| Технология на печат | HP Thermal Inkjet |
| Скорост на черен печат (ISO, A4 / letter) | До 8,5 стр./мин |
| Скорост на черен печат (чернова, писмо) | Up to 20 ppm |
| Скорост на черен печат (чернова, A4) | До 20 стр./мин |
| Скорост на цветен печат (ISO) | До 5,5 стр./мин / Up to 5.5 ppm |
| Скорост на цветен печат (чернова, писмо/A4) | До 16 ppm / До 16 стр./мин |
| Първа страница (черно, готов режим) | As fast as 15 sec / Само 15 секунди |
| Първа страница (цветно, готов режим) | As fast as 20 sec / До 20 сек |
| Двустранен печат | Ръчен (с поддръжка на драйвери) |
| Месечен цикъл на работа | До 1000 страници |
| Препоръчителен месечен обем | 100 до 300 страници |
| Качество на черен печат | До 1200 x 1200 dpi |
| Качество на цветен печат | До 4800 x 1200 оптимизиран dpi |
| Езици на принтера | HP PCL 3 GUI; HP PCLm; URF (AirPrint) |
| Свързаност (стандартна) | 1 Hi-Speed USB 2.0; двулентова Wi-Fi |
| Безжична функционалност | Wi-Fi 802.11a/b/g/n, 2.4 GHz и 5 GHz |
| Мобилен печат | HP Smart App; Apple AirPrint; Mopria; HP Print Service Plugin |
| Дисплей | Icon LCD display |
| Процесор | 1,0 GHz |
| Памет | 64 MB DDR1 |
| Flash памет | 24 MB |
| Максимална памет | 64 MB DDR1; 24 MB Flash |
| Вътрешно съхранение | Не |
| Операционни системи (Windows) | Windows 11; Windows 10 |
| Операционни системи (Mac) | macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia |
| Минимални системни изисквания (Windows) | 1 GHz CPU, 2 GB свободно място, интернет |
| Минимални системни изисквания (Macintosh) | macOS 13/14/15, 2 GB HD, интернет |
| Входна тава | 60 листа |
| Изходна тава | 25 листа |
| Поддържани носители | Обикновена хартия, фотохартия, брошури, пликове и др. |
| Размери носители | A4; B5; A6; DL плик |
| Специални размери носители | 76 x 127 мм до 215 x 355 мм |
| Тегло на носителя | 75 г/м² (препоръчително) |
| Печат без полета | Не |
| Тип скенер | Плоско, ADF |
| Технология на сканиране | CIS (Contact Image Sensor) |
| Оптична резолюция скенер | До 1200 dpi |
| Хардуерна резолюция скенер | До 1200 x 1200 dpi |
| Размер сканиране (ADF) | До 215,9 x 355,6 мм |
| Максимален размер сканиране | 216 x 297 мм |
| Формати сканиране | JPEG; PDF; TIFF; PNG |
| Скорост сканиране | До 2,5 ipm (черно-бяло/цветно, 200ppi) |
| ADF капацитет | 35 листа |
| Копиране (черно) | До 6 копия/мин |
| Копиране (цветно) | До 3 копия/мин |
| Резолюция копиране | До 300 x 300 dpi |
| Максимален брой копия | До 9 |
| Факс | Не |
| Консумация на енергия | 2,61 W (готовност), 1,35 W (sleep), 0,10 W (off) |
| Захранване | 100–240 VAC, 50/60 Hz |
| Работна влажност | 15–80% RH / 20–80% RH (без конденз) |
| Неработна влажност | 5–90% RH (без конденз) |
| Температура при работа | 5–40°C / 41–104°F |
| Сертификации | IEC 62368-1, EN 62368-1, UL 62368-1 и др. |
| Blue Angel | Не |
| Енергийна ефективност | Не |
| Размери (Ш x Д x В) | 428 x 332 x 200 мм |
| Максимални размери (Ш x Д x В) | 428 x 579 x 261 мм |
| Тегло | ~4,81 кг |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства HP
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Мастилен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | до 10 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Не |
| Листоподаващо у-во.: | Да |
| Факс възможност: | Не |
| Разделителна способност на печат: | 1200x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
178.99 €
/350.08 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
155.25 €
/303.64 лв
-
212.24 €
/415.10 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
363.66 €
/711.26 лв
-
113.42 €
/221.83 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
288.16 €
/563.59 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
256.53 €
/501.72 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
139.68 €
/273.20 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
166.26 €
/325.19 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
40.09 €
/78.41 лв
-
467.56 €
/914.48 лв
-
981.66 €
/1919.97 лв
-
465.32 €
/910.09 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
Лазерен принтер Canon i-SENSYS LBP246DW, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4
247.10 €
/483.29 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
191.63 €
/374.80 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
444.44 €
/869.25 лв
-
346.99 €
/678.65 лв
-
231.83 €
/453.43 лв
-
346.99 €
/678.65 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
389.99 €
/762.75 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
88.99 € -
189.99 €
/371.59 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
346.99 €
/678.65 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
271.07 €
/530.18 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
358.99 €
/702.12 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
804.99 €
/1574.42 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
200.45 €
/392.04 лв
227.63 € -
63.46 €
/124.12 лв
77.29 € -
73.22 €
/143.21 лв
81.36 € -
150.41 €
/294.17 лв
163.17 € -
54.97 €
/107.51 лв
60.01 € -
324.99 €
/635.63 лв
374.99 € -
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
87.84 €
/171.79 лв
104.89 € -
234.37 €
/458.39 лв
241.28 € -
70.24 €
/137.37 лв
72.47 € -
506.66 €
/990.95 лв
529.52 € -
249.99 €
/488.94 лв
309.99 € -
345.96 €
/676.64 лв
354.69 € -
389.99 €
/762.75 лв
414.99 € -
239.99 €
/469.38 лв
269.99 € -
369.90 €
/723.46 лв
429.99 € -
159.37 €
/311.70 лв
169.97 € -
1539.36 €
/3010.73 лв
1581.16 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
244.12 €
/477.45 лв
253.97 € -
314.63 €
/615.36 лв
355.16 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
188.87 €
/369.41 лв
194.76 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
201.60 €
/394.29 лв
206.51 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
595.86 €
/1165.41 лв
609.35 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
85.99 €
/168.18 лв
88.99 €
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Canon Pixma TS4150I, цветен принтер/копир/скенер, 2400x1200, 35 стр./мин, Wi-Fi, USB, A4, A5, B586.87 €
/169.91 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство HP DeskJet 4122e, цветен принтер/копир/скенер, 1200 x 1200 dpi, 8.5 стр/мин, WI-FI, USB, А4, HP+ съвместим93.63 €
/183.12 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Canon Pixma TR4755I, цветен принтер/копир/скенер/факс, 1200x4800dpi, 20 стр./мин, Wi-Fi, USB, A4, A5, A6, B573.86 €
/144.46 лв






























































































