HP 205 G4
Изчистеният и прост дизайн на HP All-in-One HP 205 изглежда страхотно на вашето бюро. Мощните процесори Intel® ви помагат да се справяте бързо с ежедневните задачи, а 21,5-инчовият дисплей с диагонал има достатъчно място за сътрудничество с колеги.
Атрактивен, професионален дизайн
Оборудван с най-новия стилен тристранен дисплей с микро ръбове, компютърът HP 205 22 AiO освобождава място на бюрото ви. Проектиран за бърза настройка - просто разопаковайте, поставете, свържете го и се захващате за работа.
Проектиран за бизнес
Работете с увереност с помощта на процесора AMD, който лесно се справя с всички ежедневни дейности.
Гъвкава и впечатляваща технология
HP All-in-One HP 205 се предлага с гъвкави опции, които да отговарят на вашите бизнес нужди. Насладете се на мощен AMD процесор, бързо съхранение и високоскоростна памет.
Общи характеристики
| Тип система | All in one PC |
| Предназначен за | Home office |
| Операционна система | Microsof Windows 10 Pro |
| Дължина | 490.3 мм |
| Дълбочина | 380.7 мм |
| Височина | 204.5 мм |
| Тегло | 5.7 Kg |
| Цвят | Бял |
Процесор
| Производител процесор | AMD |
| Тип процесор | Ryzen 3 |
| Модел процесор | 3250U |
| Брой ядра | 2 |
| Брой нишки | 4 |
| Архитектура | Zen |
| Номинална честота | 2.6 GHz |
| Turbo Boost честота | 3.5 GHz |
| Кеш | 4 MB |
| Технология процесор | 14 нм |
| Вграден графичен процесор | AMD Radeon™ Graphics |
Дънна платка
| Вградени слотове | 1 x SATA 2 x M.2 |
| Портове на заден панел |
1 x RJ-45 1 x Слушалки/Микрофон 1 x HDMI 2 x USB 2.0 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Мрежа | 10/100/1000 |
| Версия Bluetooth | 4.2 |
| Безжична връзка | 802.11 ac |
RAM памет
| Вид памет | DDR4 |
| Капацитет памет | 8 GB |
| Честота памет | 2400 MHz |
| Заети слотове | 1 |
Капацитет за съхранение
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 256 GB |
| Интерфейс SSD | PCI Express |
| Брой SSD | 1 |
Видео карта
| Тип видео памет | Вградена |
| Производител видео карта | AMD |
| Модел видео карта | Radeon Graphics |
Кутия & Захранване
| Вид кутия | All In One |
| Мощност захранване | 65 W |
| Оптично устройство | DVD RW |
Дисплей
| Вид дисплей | LCD LED |
| Технология дисплей | IPS |
| Диагонал дисплей | 21.5 inch |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Камера WEB | 5 MP |
Виж още Настолни компютри HP
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | All in One PC |
|---|---|
| Предназначение: | Home office |
| Процесор: | Двуядрен |
| Марка процесор: | AMD |
| Серия процесор: | Ryzen 3 |
| Модел процесор: | 3250U |
| Процесор сокет: | AM4 |
| Архитектура: | Zen |
| Честота процесор: | 2600 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 256 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Тип памет: | DDR4 |
| Оптично устройство: | DVD RW |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Radeon Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | 21.5" (54.61 cm) |
| Монитор: | Не е указано |
| Цвят: | Бял |
| Операционна система: | Microsoft Windows 10 Pro |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
1414.79 € -
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1176.95 €
/2301.92 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1916.07 €
/3747.51 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1176.95 €
/2301.92 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
2299.99 €
/4498.39 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 €
Терминал Thin Client NComputing L230, for Windows and Linux, PS/2, USB 1.1, Stereo output, Microphone port, D-sub 15,LAN48.47 €
/94.79 лв
Терминал ATRUST M300 Zero client, SOC SMSC UFX600, D-sub 15, WMS 201283.35 €
/163.02 лв
Терминал (Thin Client) Dell Wyse E02, VGA, 2x USB 2.0, Lan1000, Microsoft Windows MultiPoint Server 201189.05 €
/174.16 лв














































































































