Hotwav Pad 13
| Category | Specification |
|---|---|
| Dimensions | 258.00 × 169.60 × 8.00 mm |
| Weight | 468 g |
| Color | No data |
| Display Type | IPS TFT, 16.7M colors |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Resolution | 800 × 1280 px |
| Screen Size | 10.10 inches |
| Pixel Density | 149 ppi |
| Brightness | Max. 400 nits |
| Screen-to-Body Ratio | ~67.6% |
| Display Protection | Asahi Dragontrail |
| Touchscreen | Yes |
| Battery Type | Li-Po |
| Battery Capacity | 6580 mAh |
| Fast Charging | Yes |
| Wireless Charging | No |
| Charger in Box | No data |
| Talk Time | No data |
| Standby Time | No data |
| Internal Storage | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Memory Card Slot | microSD / microSDHC / microSDXC (up to 1 TB) |
| Operating System | Android 16 |
| Chipset | Unisoc Tiger T615 (UMS9230E T7250) |
| CPU | Octa-core, 1.80 GHz |
| GPU | ARM Mali-G57 MP1 @ 850 MHz |
| Network Standards | GSM / UMTS / LTE |
| Dual SIM | Yes |
| SIM Type | Dual nano-SIM |
| Dual SIM Mode | Dual standby |
| Hybrid Slot | nanoSIM + microSD |
| Rear Camera | 13 MP, AF, LED flash |
| Rear Camera Video | H.264, H.265, MPEG-4 |
| Front Camera | 5 MP, FF |
| Sensors – Accelerometer | Yes |
| Sensors – Gravity | Yes |
| Other Sensors | No (Proximity, Light, Gyro, Magnetometer, Barometer, etc.) |
| HSDPA Speed | 42.2 Mbps |
| HSUPA Speed | 5.76 Mbps |
| HSPA / HSPA+ | Yes / Yes |
| LTE Download | 301.5 Mbps |
| LTE Upload | 150.8 Mbps |
| GPRS / EDGE | Yes / Yes |
| Bluetooth | v5.2 with A2DP |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| DLNA | No |
| Infrared | No |
| USB | Yes |
| GPS | Yes |
| A-GPS | Yes |
| GLONASS | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| Call Waiting | Yes |
| Conference Call | Yes |
| Call Forwarding | Yes |
| Push-to-Talk | No |
| Instant Messaging | Yes |
| SMS / MMS | Yes / Yes |
| T9 Dictionary | Yes |
| Email Client | Yes |
| Email Protocols | POP3, IMAP4, SMTP |
| RSS Reader | Yes |
| FM Radio | No |
| Audio Formats | AAC, AAC+, AMR, MID, WAV, eAAC+ |
| Stereo Speakers | No |
| 3.5mm Audio Jack | No |
| Video Ringtones | No |
| Games | No |
| Java Support | Yes (ART) |
| TV / DVB-H | No |
| TV-Out | No |
| Clock | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Alarm | Yes |
| Calculator | Yes |
| Organizer | Yes |
| Calendar | Yes |
| Data & Fax | Yes |
| Voice Dialing | Yes |
| Speakerphone | Yes |
| Voice Recorder | Yes |
| Vibration Alerts | Yes |
Виж още Таблети Hotwav
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 10.1" (25.65 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1280x800 |
| Тип процесор: | Осемядрен |
| Процесор: | Unisoc |
| Честота процесор: | 1.8 GHz |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Уеб камера (основна): | 13 MP |
| Уеб камера (вторична): | 5 MP |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Видео изход: | Не |
| USB: | USB 2.0 |
| GPS: | Не |
| GSM модул: | Не |
| Батерия: | 6580 mAh |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 0.468 Kg |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
1188.99 €
/2325.46 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
2131.21 €
/4168.29 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1022.12 €
/1999.09 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
705.16 €
/1379.17 лв
120.00 € лв -
2053.14 €
/4015.59 лв
120.00 € лв -
452.06 €
/884.15 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1290.02 €
/2523.07 лв
120.00 € лв -
2573.58 €
/5033.48 лв
120.00 € лв -
813.16 €
/1590.40 лв
120.00 € лв -
4739.65 €
/9269.96 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
989.75 €
/1935.78 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
891.01 €
/1742.67 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1360.00 €
/2659.92 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
438.99 €
/858.59 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
758.99 €
/1484.46 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
858.98 €
/1680.02 лв
120.00 € лв -
1498.99 €
/2931.77 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
1169.99 €
/2288.30 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
499.99 €
/977.90 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв
-
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
984.25 €
/1925.02 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв -
1510.38 €
/2954.05 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
2114.71 €
/4136.02 лв
120.00 € лв
Таблет AT11K (розов), 10" (25.4cm) IPS дисплей, четириядрен А133, 4GB RAM, 64GB Flash памет, 5 & 2 Mpix камери, Android114.28 €
/223.51 лв
Таблет AT11K (син), 10" (25.4cm) IPS дисплей, четириядрен А133, 4GB RAM, 64GB Flash памет, 5 & 2 Mpix камери, Android114.28 €
/223.51 лв
Таблет Ulefone Armor Pad Lite (черен), 8" (20.32cm) HD+ IPS дисплей, четириядрен Mediatek MT8766 2.0GHz, 3GB RAM, 32GB Flash памет (+microSD слот), 13 & 5 Mpix камери, Android, 558g115.00 €
/224.91 лв


























































































































