HIKROBOT MV-ACP-H12p-open-HF-7m :: Power/IO кабел, High Flexible, Hirose 12pin, HR10A-10P-12S to Open, Power/IO, черен, 7.0 м
Икона в кампания
empty image 1empty image 2empty image 3
id s4535571
  • Марка: HIKROBOT
  • Наличност: Не е наличен
    Описание
    ModelProduct ModelMV-ACP-H12p-open-HF-7m
    TypeHigh-flex 12pin power & I/O cables,7 meters
    Physical specificationEnd A connectorP7 6-pin,Female
    End B connectorOpen
    Cable diameter7.0 mm
    Length7 m
    Cable mechanical5P*26AWG+1P*24AWG+F+B
    JacketPVC
    Cable colorBlack
    Connector modelmade in China
    Connector durability≥ 750 cycles
    Min. bending radius84 mm
    Applicable scenarioDrag chain
    Max. U-type bending cycles≥ 5 million times
    Electrical specificationMax. voltage30 VDC
    Additional informationWorking temperature-20℃~80℃
    CertificationRoHS2.0,UL
    PackagingIndividual package
    • Какво пазаруват другите Какво пазаруват другите
    • Какво пазаруват другите Най-продавани продукти
    • Какво пазаруват другите Промоционални продукти
    prev slider image prev slider hover image next slider image next slider hover image
    Свързани продукти