Glorious Model D 2
Ultralight for Effortless Movement
Less weight means more control and less hand strain. Weighing only 58 grams, make faster movements and more precise stops with the featherlight Model D 2.
a black and white circular object with lines
Ergonomic for Cloud-like Comfort
Its contoured design ensures you always play at your best. Ideal for palm or claw grip, the Model D 2’s ensures peak comfort during extended gaming sessions.
a circular rainbow colored circle
Customizable RGB Lighting
Personalize your lighting to match your setup. Easily adjust brightness, color, and effects with simple button shortcuts, or unlock a world of customization options with Glorious CORE 2.0.
Specs:
| Shape | Ergonomic |
| Size | Standard |
| Weight | 58g |
| Connectivity | Wired |
| Grip Style | Palm, Claw |
| Max Polling Rate | 1,000Hz |
| Battery Life | None |
| Sensor | Glorious BAMF 2.0 Optical |
| Max Sensitivity (DPI) | 26,000 DPI |
| Max Speed (IPS) | 650 IPS |
| Max Acceleration (G) | 50g |
| RGB Lighting | 16.8 million color RGB (8 effects) |
| Switch Type | Glorious Switches |
| Switch Lifecycle | Rated for 80M clicks |
| Programmable Buttons | 6 |
| Mouse Feet | 100% PTFE G-Skates |
| Cable | Ultra-Flexible Ascended Cable (2m) |
| On-Board Memory Profiles | 3 custom profiles |
| OS Support | Windows, macOS, Linux |
Виж още Мишки Glorious
Виж всички Мишки в категорията
| Тип на връзката: | Жична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Бял |
| Размер: | Нормален |
| Препоръчана за Игри: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
60.81 €
/118.94 лв
-
71.35 €
/139.55 лв
-
76.89 €
/150.38 лв
-
35.70 €
/69.83 лв
-
20.47 €
/40.04 лв
-
30.02 €
/58.71 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
5.86 €
/11.47 лв
-
10.38 €
/20.29 лв
-
10.20 €
/19.94 лв
-
14.52 €
/28.40 лв
-
9.85 €
/19.27 лв
-
12.48 €
/24.41 лв
14.89 € -
29.98 €
/58.64 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
7.41 €
/14.49 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
24.99 € -
28.89 €
/56.50 лв
-
4.58 €
/8.95 лв
-
7.99 €
/15.63 лв
-
5.49 €
/10.75 лв
-
20.99 €
/41.05 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
35.27 €
/68.99 лв
-
40.98 €
/80.15 лв
-
34.17 €
/66.83 лв
-
48.98 €
/95.80 лв
-
26.75 €
/52.32 лв
-
26.75 €
/52.32 лв
-
26.75 €
/52.32 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
38.97 €
/76.22 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
11.24 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
100.23 €
/196.03 лв
-
24.89 €
/48.68 лв
-
15.98 €
/31.25 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
-
43.98 €
/86.02 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
93.89 €
/183.63 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
16.99 €
/33.23 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
191.99 € -
10.89 €
/21.30 лв
12.80 € -
5.99 €
/11.72 лв
-
12.89 €
/25.21 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
34.99 € -
22.98 €
/44.94 лв
24.99 € -
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
27.98 €
/54.72 лв
29.99 € -
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
7.48 €
/14.63 лв
-
37.90 €
/74.13 лв
39.88 € -
12.48 €
/24.41 лв
14.89 € -
48.99 €
/95.82 лв
-
85.89 €
/167.99 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
38.63 €
/75.56 лв
42.88 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
18.23 €
/35.65 лв
20.29 € -
33.99 €
/66.48 лв
34.99 € -
12.93 €
/25.29 лв
15.41 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
17.55 €
/34.32 лв
21.35 € -
20.64 €
/40.37 лв
25.64 € -
32.99 €
/64.52 лв
42.99 € -
11.64 €
/22.77 лв
16.54 € -
100.98 €
/197.50 лв
111.51 € -
94.99 €
/185.78 лв
102.25 € -
14.03 €
/27.45 лв
19.17 € -
12.58 €
/24.60 лв
17.91 € -
21.72 €
/42.49 лв
24.83 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
8.25 €
/16.14 лв
8.56 € -
59.99 €
/117.33 лв
66.99 € -
79.99 €
/156.45 лв
85.98 € -
48.75 €
/95.35 лв
58.71 € -
99.99 €
/195.56 лв
129.99 € -
50.65 €
/99.06 лв
58.86 € -
7.00 €
/13.69 лв
7.50 € -
5.85 €
/11.44 лв
7.07 € -
69.89 €
/136.69 лв
79.99 € -
5.08 €
/9.93 лв
9.21 € -
19.99 €
/39.10 лв
29.99 € -
25.26 €
/49.41 лв
30.58 € -
84.57 €
/165.41 лв
88.56 € -
19.48 €
/38.09 лв
19.93 € -
29.00 €
/56.73 лв
33.06 € -
144.27 €
/282.17 лв
148.26 € -
76.04 €
/148.73 лв
77.83 € -
48.99 €
/95.82 лв
58.99 € -
31.00 €
/60.64 лв
34.57 € -
11.94 €
/23.35 лв
17.70 € -
39.00 €
/76.28 лв
40.39 € -
34.83 €
/68.12 лв
36.15 € -
14.04 €
/27.46 лв
14.98 €
Мишка Corsair IronClaw RGB FPS/MOBA, оптична (18 000 dpi), 7 програмируеми бутона, подсветка, черна71.58 €
/139.99 лв
Мишка Logitech MX Anywhere 3S Graphite, оптична 8000 dpi, безжична, Bluetooth, черна71.98 €
/140.78 лв
Мишка Logitech MX Anywhere 3S Rose, оптична 8000 dpi, безжична, Bluetooth, розова71.98 €
/140.78 лв




































































































