Glorious GMMK 2 Compact 65%

Проектирана да бъде преустроена.
Преобразувайте външния вид на GMMK 2, като смените капачките на клавишите. Персонализирайте звука и усещането при писане чрез смяна на суичовете. Заменете оплетения кабел с цветна намотка като завършек.

Още победи. По-малко стрес.
Създадена за постижения. Проектирана за комфорт. GMMK 2 е най-добрата клавиатура за променящи се резултати в играта.
Намалете латентността на превключването чрез софтуер, за да не изпитате почти никакво входно забавяне. Честотата на предаване от 1000 Hz ви позволява да изберете най-бързото отлагане, с което могат да се справят вашите суичове.
Спецификации:
| Switch Type | 5-Pin Hotswap Support; North-Facing |
| Hot Swappable | Yes |
| Size | 65%, Compact |
| Hall Effect (Rapid Trigger) | No |
| Connectivity | Wired |
| Lighting | RGB 16.8 Million Color Per-Key LED Backlighting; Diffused Side Lights |
| Colors | Black |
| Case Material | CNC Machined Aluminum Top Frame; Polymer Bottom |
| Keycap Material | ABS Doubleshot |
| Software | Glorious CORE |
| Max Polling Rate | 1,000 Hz |
| OS Support | Windows, macOS, Linux |
| On-Board Memory Profiles | 3 |
| Mounting Style | Tray |
| QMK Support | Yes |
| Knob Support | No |
| Layout | 65% Compact - 67 Keys (US) |
| Switches | Glorious Fox Linear Switches (Pre-Lubed) |
| Dimensions | 313 x 105 x 37.5 mm |
| Weight | 0.88 kg |
| Angle | 7°; 14° with feet extended |
| Stabilizers | Clip-On Stabilizers (Pre-Lubed); Supports GSV2 Screw-In Stabilizers |
| Cable | 2 m; Braided; Removable |
| Firmware Compatibility | Glorious CORE & QMK |
| Interface | USB-C 2.0 |
Виж още Клавиатури Glorious
Виж всички Клавиатури в категорията
| Тип на връзката: | Жична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB Type-C |
| Цвят: | Черен |
| Препоръчана за Игри: | Да |
| Кирилизация по БДС: | Не е указано |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
29.00 €
/56.73 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
18.90 €
/36.97 лв
120.00 € лв -
21.37 €
/41.80 лв
120.00 € лв -
18.90 €
/36.97 лв
120.00 € лв -
18.09 €
/35.38 лв
120.00 € лв -
27.50 €
/53.79 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
22.77 €
/44.54 лв
120.00 € лв -
40.66 €
/79.52 лв
120.00 € лв -
11.05 €
/21.61 лв
120.00 € лв -
19.92 €
/38.95 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
18.91 €
/36.99 лв
120.00 € лв -
187.18 €
/366.10 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
173.83 €
/339.99 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
36.98 €
/72.33 лв
120.00 € лв -
42.89 €
/83.89 лв
120.00 € лв -
26.75 €
/52.32 лв
120.00 € лв -
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
98.51 €
/192.66 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
7.87 €
/15.39 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
3.98 €
/7.78 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
24.09 €
/47.12 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
11.58 €
/22.65 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв
-
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
22.98 €
/44.94 лв
120.00 € лв -
184.99 €
/361.81 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
23.98 €
/46.90 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
23.99 €
/46.92 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
14.89 €
/29.12 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв
-
11.87 €
/23.22 лв
120.00 € лв -
8.97 €
/17.54 лв
120.00 € лв -
76.93 €
/150.45 лв
120.00 € лв -
43.34 €
/84.76 лв
120.00 € лв -
14.18 €
/27.73 лв
120.00 € лв -
67.51 €
/132.04 лв
120.00 € лв -
7.00 €
/13.69 лв
120.00 € лв -
55.44 €
/108.44 лв
120.00 € лв -
49.37 €
/96.56 лв
120.00 € лв -
13.00 €
/25.43 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
57.81 €
/113.07 лв
120.00 € лв -
73.54 €
/143.83 лв
120.00 € лв -
144.27 €
/282.17 лв
120.00 € лв -
48.75 €
/95.35 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
29.13 €
/56.97 лв
120.00 € лв -
27.93 €
/54.63 лв
120.00 € лв -
29.00 €
/56.73 лв
120.00 € лв -
6.77 €
/13.24 лв
120.00 € лв -
115.83 €
/226.54 лв
120.00 € лв -
48.75 €
/95.35 лв
120.00 € лв -
47.55 €
/93.00 лв
120.00 € лв -
71.06 €
/138.98 лв
120.00 € лв -
9.18 €
/17.95 лв
120.00 € лв -
14.53 €
/28.42 лв
120.00 € лв -
54.00 €
/105.61 лв
120.00 € лв -
16.52 €
/32.32 лв
120.00 € лв -
140.39 €
/274.57 лв
120.00 € лв -
79.29 €
/155.08 лв
120.00 € лв -
6.32 €
/12.35 лв
120.00 € лв -
148.57 €
/290.58 лв
120.00 € лв -
193.05 €
/377.57 лв
120.00 € лв -
175.49 €
/343.22 лв
120.00 € лв -
31.99 €
/62.57 лв
120.00 € лв -
79.29 €
/155.08 лв
120.00 € лв -
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв

















































































































