Radeon™ RX 9060 XT GAMING OC 8G
- Powered by Radeon™ RX 9060 XT
- Integrated with 8GB GDDR6 128bit memory interface
- WINDFORCE cooling system
- RGB Lighting
- Reinforced structure
| Category | Specification |
|---|---|
| Graphics Processing Unit | Radeon RX 9060 XT |
| Core Clock | Boost Clock: up to 3130 MHz |
| Game Clock: up to 2530 MHz | |
| Stream Processors | 2048 |
| Memory Clock | 20 Gbps |
| Memory Size | 8 GB |
| Memory Type | GDDR6 |
| Memory Bus | 128-bit |
| Card Bus | PCI-E 5.0 |
| Digital Max Resolution | 7680 × 4320 |
| Multi-View | 3 |
| Card Dimensions | L=281 mm, W=118 mm, H=40 mm |
| PCB Form | ATX |
| DirectX | DirectX 12 API |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| Recommended PSU | 450 W |
| Power Connectors | 1 × 8-pin |
| Outputs | 2 × DisplayPort 2.1a |
| 1 × HDMI 2.1b |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Видео карти Gigabyte
Виж всички Видео карти в категорията
Технически характеристики
| GPU производител: | AMD Radeon |
|---|---|
| Капацитет: | 8 GB |
| Тип памет на видеокарта: | GDDR6 |
| Битове (BUS памет): | 128 Bit |
| Интерфейс: | DP HDMI |
| Препоръчително PSU: | 450 W |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Вземи на изплащане 



Свързани продукти
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB, Sapphire Pulse, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI401.47 €
/785.21 лв
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB, ZOTAC GAMING Twin Edge White Edition, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI402.06 €
/786.36 лв
Видео карта Nvidia GF RTX 3060 Ti, 8GB, Biostar Extreme Gaming, PCI-E 4.0, GDDR6, 256-bit, DisplayPort, HDMI402.06 €
/786.36 лв












