| Graphics Processing | Radeon RX470 |
| Core Clock | 1230 MHz |
| Process Technology | 14 nm |
| Memory Clock | 6600 MHz |
| Memory Size | 4 GB |
| Memory Type | GDDR5 |
| Memory Bus | 256 bit |
| Card Bus | PCI-E 3.0 x 16 |
| Output | Dual-link DVI-D *1 HDMI *1 Display Port *3 |
| Digital max resolution | 7680x4320 |
| Multi-view | 5 |
| Card size | TBD |
| PCB Form | ATX |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Recommended PSU | 500W |
| Power Connectors | 8 pin*1 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Видео карти Gigabyte
Виж всички Видео карти в категорията
Технически характеристики
| GPU производител: | AMD Radeon |
|---|---|
| Капацитет: | 4 GB |
| Тип памет на видеокарта: | GDDR5 |
| Битове (BUS памет): | 256 Bit |
| Интерфейс: | DP HDMI DVI |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Видео карта Nvidia GF GT 610, 2GB, Biostar, PCI-E 2.0, SDDR3, 64-bit, HDMI, DVI, VGA53.13 €
/103.92 лв
Видео карта Nvidia GeForce GT 710, 2GB, MSI, PCI-E2.0, DDR3, 64bit, HDMI, DVI56.41 €
/110.32 лв
Видео карта Nvidia GF GT730, 2GB, BIOSTAR, PCI-E 2.0, GDDR3, 128-bit, HDMI, DVI, D-SUB66.20 €
/129.47 лв






