UPS Specifications:
| Model | Champ RM 1K |
| Capacity | 1000 VA / 900W |
| Input Voltage Range | 120-300 VAC |
| Input Frequency | 40Hz ~ 70Hz |
| Power Factor | ≥ 0.99 @ Nominal Voltage (100% load) |
| Output Voltage | ± 1% (Batt. Mode) |
| Output Frequency Range | 47.5 Hz ~ 52.5 Hz or 57Hz ~ 63 Hz (Synchronized Range) 50 Hz ±0.25 Hz or 60 Hz ±0.3 Hz (Batt. Mode) |
| Current Crest Ratio | 3:1 |
| Harmonic Distortion | ≤ 3 % THD (Linear Load) ≤ 6 % THD (Non-linear Load) |
| Output Transfer Time (Typical) | Zero (AC to DC) 4ms (Inverter to Bypass) |
| Output Waveform (Batt. Mode) | Pure Sinewave |
| Battery Type & Number | 12V / 9Ah x 2 |
| Backup Time (One PC load@120W) | N/A |
| Typical Recharge Time (up to 90% capacity) | 4 hours |
| Indicators / AC Mode | ✔ |
| Indicators / Battery Mode | ✔ |
| Indicators / Battery level | ✔ |
| Indicators / Load level | ✔ |
| Indicators / Bypass mode | ✔ |
| Indicators / Fault | ✔ |
| Alarm / Battery Mode | Sounding every 4 seconds |
| Alarm / Low Battery | Sounding every second (Batt. Mode) |
| Alarm / Overload | Sounding twice per second |
| Alarm / Fault | Continuously sounding |
| Physical Dimension (mm) | 310x438x88 |
| Physical Net Weight (kg) Standard Model | 12 |
| Output Outlet | 3*schuko |
| Operating Environment / Humidity | 20-90 % RH @ 0- 40°C (non-condensing) |
| Operating Environment / Noise Level | Less than 50dB @ 1 Meter |
| Management / Optional USB / RS-232 Port | Supports Windows® 98/XP/2000/Vista/7/8/10, Windows® Server 2000/2003/2008/2012/2016, Linux, and MAC |
| Optional SNMP | Power management from SNMP manager and web browser |
Виж още UPS FSP
Виж всички UPS в категорията
| Изходяща мощност: | 1000 VA |
|---|---|
| Тип: | OFF Line |
| Формфактор: | Rack |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
204.68 €
/400.31 лв
-
71.05 €
/138.96 лв
76.10 € -
10.88 €
/21.27 лв
-
94.06 €
/183.97 лв
-
86.99 €
/170.14 лв
-
244.80 €
/478.79 лв
-
1291.81 €
/2526.56 лв
-
733.19 €
/1434.00 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
15.10 €
/29.53 лв
-
19.74 €
/38.60 лв
-
350.21 €
/684.94 лв
-
532.88 €
/1042.23 лв
-
71.05 €
/138.96 лв
76.10 € -
7.77 €
/15.19 лв
8.34 € -
93.42 €
/182.71 лв
-
61.20 €
/119.70 лв
-
Разклонител Hama 223161, 6 гнезда, 1.4m кабел, 3500W, защита от пренапрежение, защита за деца, черен
16.67 €
/32.60 лв
-
Разклонител Hama 223162, 8 гнезда, 1.5m кабел, 3500W, защита от пренапрежение, защита за деца, черен
18.96 €
/37.08 лв
-
67.60 €
/132.22 лв
-
4.27 €
/8.36 лв
-
Разклонител Hama 223161, 6 гнезда, 1.4m кабел, 3500W, защита от пренапрежение, защита за деца, черен
16.67 €
/32.60 лв
-
4.27 €
/8.36 лв
-
51.84 €
/101.39 лв
70.68 € -
8.26 €
/16.16 лв
-
324.43 €
/634.53 лв
-
14.59 €
/28.54 лв
-
24.49 €
/47.90 лв
-
433.96 €
/848.75 лв
-
28.22 €
/55.20 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
63.87 €
/124.92 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
59.39 €
/116.15 лв
-
36.44 €
/71.26 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
89.99 €
/176.00 лв
-
434.50 €
/849.81 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
86.99 €
/170.14 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
22.94 €
/44.87 лв
-
89.99 €
/176.00 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
247.99 €
/485.03 лв
-
Разклонител Hama 223161, 6 гнезда, 1.4m кабел, 3500W, защита от пренапрежение, защита за деца, черен
16.67 €
/32.60 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
43.23 € -
89.99 €
/176.00 лв
-
149.99 €
/293.35 лв
-
368.99 €
/721.68 лв
-
58.24 €
/113.91 лв
-
65.95 €
/128.99 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
214.99 €
/420.48 лв
-
50.02 €
/97.83 лв
-
101.99 €
/199.47 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
27.61 € -
61.35 €
/119.99 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
255.13 €
/498.99 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
81.80 €
/159.99 лв
-
87.99 €
/172.09 лв
-
324.99 €
/635.63 лв
-
539.99 €
/1056.13 лв
-
1499.99 €
/2933.73 лв
-
814.32 €
/1592.68 лв
-
286.18 €
/559.73 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
1022.58 €
/1999.99 лв
-
141.03 €
/275.84 лв
-
986.00 €
/1928.44 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
12.78 € -
114.99 €
/224.90 лв
-
105.41 €
/206.16 лв
107.78 € -
105.41 €
/206.16 лв
107.78 € -
4.80 €
/9.38 лв
5.17 € -
87.84 €
/171.80 лв
89.83 € -
8.57 €
/16.77 лв
8.87 € -
7.84 €
/15.33 лв
9.09 € -
8.53 €
/16.67 лв
8.74 € -
161.56 €
/315.99 лв
162.75 € -
26.99 €
/52.79 лв
27.61 € -
51.84 €
/101.39 лв
70.68 € -
9.99 €
/19.54 лв
12.78 € -
109.74 €
/214.63 лв
120.55 € -
71.05 €
/138.96 лв
76.10 € -
41.99 €
/82.13 лв
43.23 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 €
UPS SOCOMEC NETYS PR MT 1000, 1000VA/700W, LineInteractive300.64 €
/588.00 лв
UPS PowerWalker VI 1000 R1U, 1000VA/600W, Line Interactive303.94 €
/594.45 лв
UPS Njoy Argus 1200 UPLI-LI120AG-CG01B, 1200VA/720W, Line Interactive, Rack295.20 €
/577.36 лв

















































































