FOUTEC FT-P2004G5X
4G 5x ZOOM PTZ Camera
• 4.5'' Waterproof IP66 4G/Wifi IP Mini Speed PTZ Camera
• Pan Range: 355°, Pan Speed: Max 180°/sec
• Tilt Range: 90°, Tilt Speed: Max 180°/sec
• 6pcs IR Array Led, IR Range: 80M
• 5 X ZOOM (2.7-13.5MM)
• Weight: 3.5KG
| Description: | 4.5'' Waterproof IP66 4G wifi IP High Speed PTZ Camera |
| Image Sensor: | 2.0 MP CMOS Image Sensor 960P@ 25fps(PAL), 30fps(NTSC) |
| Effective Pixels: | 1920(H)×1080(V |
| TV System: | PAL | NTSC |
| Minimum IIIumination: | 0.001LUX |
| Lens: | 5x Optical Zoom(2.7-13.5mm Lens) |
| IR Range: | Up to 80M |
| IR Status | AGC Auto Control |
| DAY/NIGHT | YES |
| Network | 1 RJ45 Ethernet interface, 10/100M adaptation |
| Delay | Within The LAN0.3S |
| Video Compression | H.264 compression |
| Protocol | Protocols: RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP |
| Audio Processing | G.711A decoding standard, support two-way voice to speak function, support audio and video synchronization |
| TF Card | Max.128G,over 32GB need FAT32 Format |
| Pan Range | 0°-355° |
| Tilt Range | 0°-90° |
| Pan Speed | Max 90°/sec |
| Tilt Speed | Max 90°/sec |
| Preset | 128 |
| 3DNR | YES |
| D-WDR | YES |
| Onvif | YES |
| Operating Conditions: | -20 °C - 60 °C (-20 °F - 140 °F) Humidity 90% or less (non-condensing) |
| Power Supply: | DC 12V /2000MA |
| Power Consumption: | Max. 3W |
| Dimension: | 175mm × 150mm × 105mm |
| Weight: | 1.5KG |
Виж още Цифрови IP камери FOUTEC
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Вид: | Куполни камери |
|---|---|
| Резолюция: | FullHD |
| Управляема: | PTZ - Pan/Tilt/Zoom |
| Аудио: | Двупосочно |
| Безжична: | Да |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
| Термокамера: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
81.13 €
/158.68 лв
-
81.13 €
/158.68 лв
-
97.68 €
/191.04 лв
-
65.58 €
/128.26 лв
-
95.54 €
/186.87 лв
-
60.22 €
/117.77 лв
-
33.14 €
/64.82 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
72.34 €
/141.49 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
31.36 €
/61.34 лв
-
67.71 €
/132.43 лв
69.13 € -
152.12 €
/297.51 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
61.80 €
/120.86 лв
-
56.91 €
/111.31 лв
-
82.26 €
/160.88 лв
-
49.52 €
/96.86 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
45.36 €
/88.71 лв
-
56.31 €
/110.12 лв
-
88.68 €
/173.45 лв
-
174.78 €
/341.84 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
99.18 €
/193.99 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
43.99 €
/86.04 лв
-
178.36 €
/348.85 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
31.01 €
/60.66 лв
-
155.60 €
/304.34 лв
-
58.48 €
/114.37 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
253.69 €
/496.18 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
140.56 €
/274.90 лв
150.09 € -
60.00 €
/117.35 лв
73.20 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
37.20 €
/72.76 лв
42.00 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
51.60 €
/100.92 лв
56.40 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
64.80 €
/126.74 лв
73.20 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
64.80 €
/126.74 лв
70.80 € -
60.00 €
/117.35 лв
70.80 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
81.60 €
/159.60 лв
111.60 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
55.20 €
/107.96 лв
56.40 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
51.60 €
/100.92 лв
54.00 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
43.43 €
/84.94 лв
45.60 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 € -
118.80 €
/232.35 лв
135.60 € -
97.20 €
/190.11 лв
114.00 € -
54.80 €
/107.19 лв
62.12 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 €
IP камера PST-S20-4GT, 2MP, безжична, tuya smart, соларен панел, бял201.64 €
/394.38 лв
IP камера Dahua IPC-HFW2831S-S-0280B-S2, насочена "bullet" камера, 8.3MPix (3840x2160@15fps), 2.8mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG, IR осветеност (до 30 м.), външна IP67, PoE201.75 €
/394.59 лв
IP камера Dahua IPC-HDBW5241R-ASE-0280B, куполна камера, 2MP (1920x1080@25fps), 2.8mm обектив, H.265/H.264B/H.264H/H.264/MJPEG, IR осветеност (до 50 метра), PoE, външна IP67/IK10, RJ-45, SD карта до 256 GB198.37 €
/387.98 лв





































































































