Faytech 4010078585 FT15N3350
| Размер: | 15" |
| Резолюция: | 1024x768 |
| Формат: | 4:3 |
| Подсветка: | LED |
| Максимална поддържана резолюция: | 1920x1200 |
| Тъчскрийн технология: | Resistive Single Touch |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 300 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 700:1 |
| Ъгли на виждане: | 160 / 160 |
| Време за реакция : | 12 ms |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| Процесор: | Intel Celeron Dual-Core |
| Параметри на процесора: | Intel Celeron Dual Core N3350 |
| RAM памет: | 4GB |
| Параметри на RAM паметта: | 4GB DDR3L non-ECC (max. 8GB) |
| Видеокарта: | Intel HD Graphics |
| Място за съхранение: | 128 GB |
| Параметри на диска: | Industrial 128GB SSD |
| Операционна система: | Linux |
| Операционна система версия: | Debian 12 |
| Поддържани операционни системи: | Debian 12; Win10; Linux Ubuntu; 32Bit/64Bit |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x DisplayPort |
| USB-HUB: | 4 x USB 2.0 |
| RS232: | 2 x RS232 |
| LAN: | 2 x LAN |
| Wireless: | да |
| Изход за захранване: | 1x 12V DC-In (screwable), 1x 12V 3-Pin DC-In (screwable) |
| Аудио: | Audio in, Audio out |
| Изходи: | EAR-Out |
| VESA: | 100x100 |
| Функции: | High-quality black aluminum housing, Anti-glare front with 3H surface hardness, 5-Wire Resistive touch technology, Intel Celeron N3350 Dual Core CPU, Integrated W-LAN, Supports Windows 10 and Linux |
| Стойка: | без стойка |
| Включени аксесоари: | Power Supply 100-240V ACDC active switching |
| Енергопотребление: | 17 W |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Индекс на индустриална защита: | IP40 |
| Работна температура: | -10 ~ +60 |
Виж още Настолни компютри Faytech
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Индустриален |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Двуядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Celeron |
| Модел процесор: | N3350 |
| Процесор сокет: | 1296 |
| Архитектура: | Apollo Lake |
| Честота процесор: | 1100 MHz |
| Turbo Boost до: | 2400 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 128 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Тип памет: | DDR3L |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel® HD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | 15" (38.1 cm) |
| Монитор: | Touchscreen |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Linux |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
98.03 €
/191.73 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.45 €
/521.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
380.89 €
/744.95 лв
396.47 € -
930.88 €
/1820.64 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
618.09 €
/1208.88 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
649.99 €
/1271.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
843.63 €
/1649.99 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 €
Настолен компютър HP ProDesk 600 G2 SFF (L1Q39AV_21441280), дву-ядрен Skylake Intel Pentium G4400 3.3GHz, 4GB DDR4 RAM, 500GB HDD, 6x USB 3.0, клавиатура и мишка, Windows 10/71255.24 €
/2455.04 лв
Настолен компютър Acer Nitro N50-656 (DG.E3UEX.006), десетядрен Intel Core i5-14400F 2.5/4.7GHz, NVIDIA GF RTX 5060 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, No OS1251.68 €
/2448.07 лв
Настолен компютър Dell Pro Tower (BTO010_QCT1250_EMEA), четиринадесетядрен Intel Core i5-14500 2.6/5.0GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro1243.77 €
/2432.61 лв













































































































