Faytech 4010077308 FT101N4200ITCAPOB
| Размер: | 10.1" |
| Резолюция: | 1920x1200 |
| Формат: | 16:10 |
| Подсветка: | LED |
| Максимална поддържана резолюция: | 1920x1200 |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive Multi Touch |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 1000 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 800:1 |
| Ъгли на виждане: | 178/178 |
| Време за реакция : | 25 ms |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| Процесор: | Intel Pentium Quad-Core |
| Параметри на процесора: | Intel Pentium Quad Core N4200 |
| RAM памет: | 6GB |
| Видеокарта: | Intel HD Graphics 505 |
| Място за съхранение: | 128 GB |
| Параметри на диска: | 128GB eMMC |
| Операционна система: | Windows |
| Операционна система версия: | Windows 10 IoT LTSC 2019 Entry (without license, purchase separately) |
| Поддържани операционни системи: | Windows 10 IoT LTSC 2019 Entry (without license, purchase separately) |
| HDMI: | 1 x Micro HDMI |
| USB-HUB: | 2 x USB 3.0 |
| RS232: | 1 x RS232 |
| LAN: | да |
| Wireless: | да |
| Bluetooth: | да |
| Изход за захранване: | 12 V DC-IN |
| Аудио: | 1x Headphone port - Ear out only (3.5mm) |
| Изходи: | 1x Headphone port - Ear out only (3.5mm), 1x Micro USB 2.0, 1x COM port DSUB9 (RS232) |
| Предна Камера: | да |
| Параметри Предна Камера: | 2MP (200W); 1.75*1.75um; 1600×1200; 30 frames/sec; 1/5 inch; 60°; Polished glass |
| Задна Камера: | да |
| Параметри Задна Камера: | 5MP (500W); 1.4*1.4um; 2592×1944; 15 frames/sec; 1/4 inch; 73°; Polished glass |
| VESA: | 75x75 |
| Функции: | Optically bonded touch panel to LCD panel; 10-Finger-multi touch capacitive touch panel; Rechargeable lithium battery, 7.4V/7000mAh (8.6+ hours operation); Kastus 24/7 anti-viral & anti-bacterial coating; Built-in front & back camera and microphone |
| Стойка: | без стойка |
| Включени аксесоари: | Power Supply; Plastic Screen Protector; VESA 75 back plate (attached to tablet); Battery (inside); Short Installation Manual |
| Енергопотребление: | 15.5 W |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Индекс на индустриална защита: | IP65 |
| Работна температура: | 0°C - 45°C |
| Тегло: | 1.200 кг. |
Виж още Таблети Faytech
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 10.1" (25.65 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920x1200 |
| Тип процесор: | Четириядрен |
| Процесор: | Intel |
| Честота процесор: | 2.5 GHz |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 6 GB |
| Уеб камера (основна): | 5 MP |
| Уеб камера (вторична): | 2 MP |
| Безжични мрежи: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Видео изход: | micro HDMI |
| USB: | USB 3.0 |
| Батерия: | 7000 mAh |
| Операционна система: | Windows |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | Не е указано cm |
| Тегло: | 1.20 Kg |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1649.70 €
/3226.53 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
225.23 €
/440.52 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
1082.79 €
/2117.74 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
662.38 €
/1295.50 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
79.74 €
/155.95 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
629.99 €
/1232.15 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв
-
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1382.50 €
/2703.93 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
306.38 €
/599.22 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1817.51 €
/3554.74 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
2153.92 €
/4212.69 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв
Таблет Pritom K7PRO (син), детски, 7" (17.78cm) IPS дисплей, четириядрен Unisoc SC7731E, 4GB RAM, 32GB Flash памет, 2 & 0.3 Mpix камери, Android51.16 €
/100.05 лв
Таблет 2kid-17 (син), 7" (17.78cm) дисплей, четириядрен А133, 2GB RAM, 32GB Flash памет, 5 & 2 Mpix камери, Android73.65 €
/144.05 лв
Таблет 2kid-17 (розов), 7" (17.78cm) дисплей, четириядрен А133, 2GB RAM, 32GB Flash памет, 5 & 2 Mpix камери, Android73.65 €
/144.05 лв













































































































