Faytech 1010502645 FT24BX6413ECAPOB
| Размер: | 23.8" |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Формат: | 16:9 |
| Подсветка: | LED |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive Multi Touch |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 500 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 3000:1 |
| Ъгли на виждане: | 178/178 |
| Процесор: | Intel Atom |
| Параметри на процесора: | Intel Atom x6413E (Elkhart Lake) |
| RAM памет: | 8 GB |
| Параметри на RAM паметта: | 8GB DDR4 |
| Място за съхранение: | 120 GB |
| Параметри на диска: | 120 GB Industrial SSD |
| Операционна система: | Linux |
| Операционна система версия: | Debian 12 |
| Поддържани операционни системи: | Linux Ubuntu 22.4, Windows 10/11, Debian 12 |
| Колонки: | 2 x 2W |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x DisplayPort |
| USB-HUB: | 4 x USB 3.0 |
| RS232: | 2 x RS232 |
| LAN: | 2 x LAN |
| Wireless: | да |
| Bluetooth: | да |
| Изход за захранване: | DC 12 V |
| Аудио: | Realtek ALC897 Audio CODEC |
| VESA: | 100x100 |
| Функции: | Optical Bonding; Rubber Frame Sealing; Aluminum Case; IK08; Projected Capacitive 10-point Multi-touch; Thermally Strengthened; SD + SIM Card Slots: 7 x Clamps required |
| Стойка: | без стойка |
| Включени аксесоари: | Power Adapter 100-240V ACDC active switching, Wifi Antenna RP-SMA female, Short Instruction Manual |
| Енергопотребление: | 31.3 W |
| Сертификати: | CE Certificate, FCC Certificate |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Индекс на индустриална защита: | IP65 Front / IP40 Back |
| Работна температура: | -10 ~ +60 |
| Тегло: | 6.300 кг. |
Виж още Настолни компютри Faytech
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Индустриален |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Четириядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Atom |
| Модел процесор: | x6413E |
| Процесор сокет: | 1493 |
| Архитектура: | Elkhart Lake |
| Честота процесор: | 1500 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 120 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Тип памет: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | 23.8" (60.45 cm) |
| Монитор: | Touchscreen |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Linux |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
929.16 €
/1817.29 лв
-
873.31 €
/1708.05 лв
-
733.45 €
/1434.50 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
610.87 €
/1194.77 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1642.55 €
/3212.54 лв
-
408.78 €
/799.50 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
748.74 €
/1464.40 лв
-
735.36 €
/1438.24 лв
-
1395.00 €
/2728.38 лв
-
831.29 €
/1625.86 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
2029.37 €
/3969.10 лв
-
1664.92 €
/3256.29 лв
-
831.29 €
/1625.86 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
1455.30 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
-
243.99 €
/477.20 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
1455.30 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
507.45 €
/992.49 лв
-
1363.01 €
/2665.81 лв
-
735.36 €
/1438.24 лв
765.27 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
2131.21 €
/4168.29 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
749.00 €
/1464.92 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1559.99 €
/3051.08 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
243.99 €
/477.20 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1369.64 €
/2678.78 лв
1422.24 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1093.50 €
/2138.70 лв
1158.31 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1255.46 €
/2455.47 лв
1363.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
693.00 €
/1355.39 лв
713.70 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 €
Настолен компютър Acer Nitro N50-656 (DG.E3UEX.006), десетядрен Intel Core i5-14400F 2.5/4.7GHz, NVIDIA GF RTX 5060 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, No OS1270.80 €
/2485.47 лв
Настолен компютър HP ProDesk 600 G2 SFF (L1Q39AV_21441280), дву-ядрен Skylake Intel Pentium G4400 3.3GHz, 4GB DDR4 RAM, 500GB HDD, 6x USB 3.0, клавиатура и мишка, Windows 10/71255.24 €
/2455.04 лв
Настолен компютър Dell Pro Micro Plus QBM1250 (BTO105_QBM1250_EMEA), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro1241.26 €
/2427.69 лв















































































































