| Размер: | 15" |
| Резолюция: | 1024x768 |
| Формат: | 4:3 |
| Подсветка: | LED |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive Multi Touch |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 300 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 700:1 |
| Ъгли на виждане: | 160 / 160 |
| Време за реакция : | 8 ms |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| Процесор: | Intel Core i5 |
| Параметри на процесора: | Intel Core i5-7300U Processor Kaby Lake |
| RAM памет: | 8GB |
| Параметри на RAM паметта: | 8GB DDR4 non-ECC (max. 16GB) |
| Видеокарта: | Intel HD Graphics |
| Място за съхранение: | 128GB SSD Industrial Grade |
| Операционна система: | Linux |
| Операционна система версия: | Linux Ubuntu |
| Поддържани операционни системи: | Win10; Linux; 32Bit/64Bit |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x DisplayPort |
| USB-HUB: | 4 x USB 3.0 |
| RS232: | 1 x RS232 |
| LAN: | 2 x LAN |
| Wireless: | да |
| Аудио: | Realtek ALC3251 Audio CODEC |
| Изходи: | 1x MIC-In & EAR-Out, 1x 10-PIN DIO as RJ50, 1x COM – RS 232 RX/TX (COM2, DSUB9), 2x COM – RS 232 & 485 RX/TX & A+/B- (COM3&4, RJ12) |
| VESA: | 100x100 |
| Функции: | 1.1mm cover glass with 7H surface hardness; Optically bonded Touch Panel to LCD Panel, 24/7 usage, 6 Clamp Support |
| Стойка: | включена в комплекта |
| Включени аксесоари: | Power Supply (see Power section) ; W-LAN antenna (RP-SMA female) ; Short Installation Manual ; Standard Stand |
| Енергопотребление: | 30 W |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Индекс на индустриална защита: | IP65 Front |
| Работна температура: | -10º ~ 60º |
| Тегло: | 3.400 кг. |
Виж още Настолни компютри Faytech
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Индустриален |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Двуядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i5 |
| Модел процесор: | 7300U |
| Процесор сокет: | 1356 |
| Архитектура: | Kaby Lake |
| Честота процесор: | 2600 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 128 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Тип памет: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel® HD Graphics 620 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Монитор: | Touchscreen |
| Цвят: | Черен |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
245.36 €
/479.88 лв
120.00 € лв -
388.96 €
/760.73 лв
120.00 € лв -
282.93 €
/553.37 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
452.35 €
/884.72 лв
120.00 € лв -
562.34 €
/1099.84 лв
120.00 € лв -
785.73 €
/1536.76 лв
120.00 € лв -
1996.25 €
/3904.32 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
786.73 €
/1538.71 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
539.16 €
/1054.50 лв
120.00 € лв -
664.67 €
/1299.99 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
459.41 €
/898.54 лв
120.00 € лв -
441.92 €
/864.32 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
664.67 €
/1299.99 лв
120.00 € лв -
1369.58 €
/2678.66 лв
120.00 € лв -
1248.15 €
/2441.17 лв
120.00 € лв -
1216.06 €
/2378.40 лв
120.00 € лв -
664.67 €
/1299.98 лв
120.00 € лв -
2190.37 €
/4284.00 лв
120.00 € лв -
2190.37 €
/4284.00 лв
120.00 € лв -
1526.03 €
/2984.65 лв
120.00 € лв -
1196.98 €
/2341.09 лв
120.00 € лв -
2091.77 €
/4091.14 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
664.67 €
/1299.99 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
969.99 €
/1897.14 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
664.99 €
/1300.61 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
332.99 €
/651.27 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
664.67 €
/1299.98 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
549.99 €
/1075.69 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
844.99 €
/1652.66 лв
120.00 € лв -
629.99 €
/1232.15 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв
-
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
245.36 €
/479.88 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1382.50 €
/2703.93 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
306.38 €
/599.22 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
923.89 €
/1806.98 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
1363.01 €
/2665.81 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
2153.92 €
/4212.69 лв
120.00 € лв -
1817.51 €
/3554.74 лв
120.00 € лв -
2358.86 €
/4613.54 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
256.99 €
/502.63 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
938.99 €
/1836.50 лв
120.00 € лв
All in One компютър Apple iMac 2024 (MD2U4ZE/A), десетядрен Apple M4 4.40GHz, 23.5" (59.68cm) 4.5K Retina True Tone 500nits Display, 24GB LPDDR5X, 512GB SSD, 4x Thunderbolt 4, macOS2217.26 €
/4336.58 лв
Настолен компютър HP Z2 Tower G1i (A40MLET), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265K 3.9/5.5 GHz, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro2253.28 €
/4407.02 лв
Настолен компютър Acer Predator Orion 3000 (DG.E4TEX.009), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265F 2.4/5.3 GHz, NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB GDDR7, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Linux2092.26 €
/4092.10 лв









































































































