Faytech 1010502292 FT101I5CAPOB
| Размер: | 10.1" |
| Резолюция: | 1280x800 |
| Формат: | 16:10 |
| Подсветка: | LED |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive Multi Touch |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 350 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 800:1 |
| Ъгли на виждане: | 170 / 170 |
| Време за реакция : | 10 ms |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| Процесор: | Intel Core i5 |
| Параметри на процесора: | Intel Core i5-7300U Processor Kaby Lake |
| RAM памет: | 8GB |
| Параметри на RAM паметта: | 8GB DDR4 non-ECC (max. 16GB) |
| Видеокарта: | Intel HD Graphics |
| Място за съхранение: | 128GB SSD Industrial Grade |
| Операционна система: | Linux |
| Операционна система версия: | Linux Ubuntu |
| Поддържани операционни системи: | Win10; Linux; 32Bit/64Bit |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x DisplayPort |
| USB-HUB: | 4 x USB 3.0 |
| RS232: | 1 x RS232 |
| LAN: | 2 x LAN |
| Wireless: | да |
| Изход за захранване: | 1x 12V DC-In (screwable) |
| Аудио: | Realtek ALC3251 Audio CODEC |
| Изходи: | 1x MIC-In & EAR-Out, 1x 10-PIN DIO as RJ50, 1x COM – RS 232 RX/TX (COM2, DSUB9), 2x COM – RS 232 & 485 RX/TX & A+/B- (COM3&4, RJ12) |
| VESA: | 100x100 |
| Функции: | 1.1mm cover glass with 7H surface hardness; Optically bonded Touch Panel to LCD Panel, 24/7 usage, 4 Clamp Support |
| Стойка: | включена в комплекта |
| Включени аксесоари: | Power Supply (see Power section) ; W-LAN antenna (RP-SMA female) ; Short Installation Manual ; Standard Stand |
| Енергопотребление: | 30 W |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Индекс на индустриална защита: | IP65 Front |
| Работна температура: | -10º ~ 60º |
| Тегло: | 2.300 кг. |
Виж още Настолни компютри Faytech
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Индустриален |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Двуядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i5 |
| Модел процесор: | 7300U |
| Процесор сокет: | 1356 |
| Честота процесор: | 2600 MHz |
| Архитектура: | Kaby Lake |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 128 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Тип памет: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel® HD Graphics 620 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | 10.1" (25.65 cm) |
| Монитор: | Touchscreen |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Linux |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2299.99 €
/4498.39 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 €
Настолен компютър Dell Pro Max Micro FCM2250 (BTO106_FCM2250_EMEA), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, RTX A1000 8GB GDDR6, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro2058.55 €
/4026.16 лв
Настолен компютър Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 (BTO103_FCT2250_EMEA), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro2023.71 €
/3958.03 лв
All in One компютър Apple iMac 2024 (MD3H4ZE/A), десетядрен Apple M4 4.40GHz, 23.5" (59.68cm) 4.5K Retina True Tone 500nits Nano-Texture Glass Display, 16GB LPDDR5X, 256GB SSD, 4x Thunderbolt 4, macOS2006.12 €
/3923.64 лв


















































































































