1010500341
Размер : 17"(43.18 cm)
Резолюция : 1280x1024
Формат : 5:4
Подсветка : LED
Максимална поддържана резолюция : 1920x1200
Тъчскрийн технология : Capacitive Multi Touch
Покритие на екрана : Glare
Яркост : 250 cd/m2
Статичен контраст : 1000:1
Ъгли на виждане : 170° / 160°
Време за реакция : 2.5 ms
Цветове на дисплея : 16.7 M
Процесор : Allwinner
Параметри на процесора : Allwinner® V40 Cortex™ A7 QuadCore (V20 Cortex™ A7 DualCore optional)
RAM памет : 1GB
Параметри на RAM паметта : 1GB DDR3
Видеокарта : ARM® Mali400 Mp2 Complies with Open- GL ES 2.0/1.1
Място за съхранение : 8GB Flash
Операционна система : Android
Операционна система версия : Android 4.4 (W-LAN) Android 4.2.2 (W-LAN, GPS, Bluetooth)
Колонки : 2 x 6W
1 x HDMI
USB-HUB : 2 x USB 2.0
1 x RS232
LAN
Wireless
Bluetooth
Аудио : 1 x 3.5mm line in, 1 x 3.5mm line out
VESA : 100x100
Стойка : без стойка
Енергопотребление : 22 W
Цвят на корпуса : черен
Индекс на индустриална защита : IP65 Front
Работна температура : -10 ~ +75
Тегло : 5.000 кг.
Виж още Настолни компютри Faytech
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | All in One PC |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Четириядрен |
| Марка процесор: | Allwinner |
| Серия процесор: | V40 |
| Модел процесор: | Cortex-A7 |
| Процесор сокет: | Не е указано |
| Архитектура: | Не е указано |
| Честота процесор: | 1000 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 8 GB |
| RAM памет: | 1 GB |
| Тип памет: | DDR3 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | ARM Mali-400MP2 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | 17" (43.18 cm) |
| Монитор: | Touchscreen |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Android |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1120.95 €
/2192.39 лв
120.00 € лв -
2031.59 €
/3973.44 лв
120.00 € лв -
412.79 €
/807.35 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.05 €
/1807.29 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
228.24 €
/446.41 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
1082.79 €
/2117.74 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв
-
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв
Терминал Thin Client NComputing L230, for Windows and Linux, PS/2, USB 1.1, Stereo output, Microphone port, D-sub 15,LAN49.29 €
/96.40 лв
Терминал ATRUST M300 Zero client, SOC SMSC UFX600, D-sub 15, WMS 201284.44 €
/165.15 лв
Терминал (Thin Client) Dell Wyse E02, VGA, 2x USB 2.0, Lan1000, Microsoft Windows MultiPoint Server 201189.05 €
/174.16 лв


































































































