N1001VNB5640EMEA01_UBU
Titan Grey
Config specs:
16" (40.64cm) WUXGA 1920 x 1200, WVA, 250nits, 45% NTSC, 60Hz, Anti-Glare
Integrated Intel Graphics
FHD 1080p RGB camera 2.07Mpix, dual-array microphones
Intel Core 7 150U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-Core 1.8 / 5.4GHz; E-Core 1.2 / 4.0GHz, 15W, 12MB, Intel Deep Learning Boost
2x 8GB DDR5-5200 MT/s, dual-channel, 2x SO-DIMM slots, max. 32GB
512GB SSD PCIe Gen 4.0 M.2 NVMe
SD Card reader
Realtek RTL8111H 10/100/1000Mbps Ethernet
Realtek RTL8852BE Wi-Fi 6 (WiFi 802.11ax)
Bluetooth 5.3
2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
1x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C with DisplayPort AltMode 1.4 and PowerDelivery
1x Universal Audio jack
1x HDMI 1.4
2x 2W speakers
4-cell, 54 Wh, Lithium Ion Polymer, ExpressCharge Capable Battery
65W Power Adapter
Backlit Keyboard, без кирилизация на клавиатурата
Ubuntu Linux 22.04 LTS
35.7 x 25.0 x 1.7 cm
1.98kg
Виж още Лаптопи Dell
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core 7 |
| Модел процесор: | 150U |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 1.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.4 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Linux |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.98 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.7 x 22.6 x 2.05 cm |
| Модел: | DELL Vostro |
|---|---|
| Серия: | Dell Vostro |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Dell 14 Plus
- Dell 14 Plus 2-in-1
- Dell 14 Premium
- Dell 15 DC15250
- Dell 16
- Dell 16 Plus
- Dell 16 Premium
- DELL Alienware 16 Aurora
- Dell Alienware 16X Aurora
- Dell Latitude 3550
- Dell Latitude 5450
- Dell Pro 13 Premium
- Dell Pro 14
- Dell Pro 14 Plus
- Dell Pro 14 Premium
- Dell Pro 15 Essential
- Dell Pro 16
- DELL Pro 16 Max
- Dell Pro 16 Plus
- Dell Pro Max 14
- Dell Pro Max 16
- Dell Pro Max 16 Plus
- Dell Pro Max 16 Premium
- Dell Pro Max 18 Plus
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
132.09 €
/258.35 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4833.85 €
/9454.19 лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
844.69 €
/1652.07 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1100.53 €
/2152.44 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
261.67 €
/511.79 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1351.28 €
/2642.88 лв
1413.70 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
94.19 €
/184.22 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
374.99 €
/733.42 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
959.25 €
/1876.14 лв
1226.56 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1242.72 €
/2430.55 лв
1363.80 €
Лаптоп Acer Aspire Go 16 AG16-71P-70SZ (NX.JTHEX.003_32GB)(сребрист), десетядрен Intel Core 7 150U 1.8/5.4 GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA Anti-Glare 120Hz Display (HDMI), 32GB LPDDR5, 512GB SSD, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C, Linux887.21 €
/1735.22 лв
Лаптоп Acer Aspire Go 16 AG16-71P-90BE (NX.JV0EX.002)(сребрист), четиринадесетядрен Intel Core i9-13900H 2.6/5.4 GHz, 16" (40.64cm) WQXGA IPS Anti-Glare 120Hz Display (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C, Linux887.21 €
/1735.22 лв
Лаптоп Dell 16 DC16251(DC16251_RPLU-R_005_UBU_32GB)(син), десетядрен Intel Core 7 150U 1.8/5.4GHz, 16"(40.64 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1, Linux887.21 €
/1735.22 лв




























































































































