MONET14SKL1703_007_UBU
14.0" (35.56 cm) HD Anti-glare (1366x768)
NVIDIA GeForce 930M 2GB DDR3L
HD webcam
Intel Core i3-6100U (2.30 GHz, 3 MB cache)
4GB (1x 4GB) DDR3L 1600MHz
500GB SATA HDD 5400 rpm
1x SD Card Reader
Gigabit Ethernet network
802.11ac
Bluetooth 4.2
1x HDMI
2x USB 3.0
1x USB 3.0 PowerShare
1x headphone/microphone combo jack
3-Cell battery
Ubuntu Linux 14.04 SP1
34 x 24 x 1.85 cm
1.70 kg
Виж още Лаптопи Dell
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1366 x 768 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce 930M |
| Специализирана видео памет: | 2 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i3 |
| Модел процесор: | 6100U |
| Брой ядра: | 2 ядрен |
| Честота: | 2.3 GHz |
| Turbo Boost до: | Няма GHz |
| RAM памет: | 4 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR3L |
| Твърд диск: | 500 GB |
|---|---|
| SSD: | Няма GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Linux |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 1.7 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 34x24x1.85 cm |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Dell 14 Plus
- Dell 14 Plus 2-in-1
- Dell 14 Premium
- Dell 15
- Dell 16
- Dell 16 Plus
- Dell 16 Premium
- Dell Alienware
- Dell Latitude
- Dell Pro
- Dell Pro 13 Premium
- Dell Pro 14
- Dell Pro 14 Plus
- Dell Pro 14 Premium
- Dell Pro 15 Essential
- Dell Pro 16
- Dell Pro 16 Plus
- Dell Pro Max 14
- Dell Pro Max 16
- Dell Pro Max 16 Plus
- Dell Vostro
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3367.51 €
/6586.28 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.05 €
/1807.29 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1649.70 €
/3226.53 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
225.23 €
/440.52 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
1082.79 €
/2117.74 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
662.38 €
/1295.50 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
629.99 €
/1232.15 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв
-
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1382.50 €
/2703.93 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
306.38 €
/599.22 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1817.51 €
/3554.74 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
2153.92 €
/4212.69 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Chromebook Spin 512 (NX.AUDEX.003)(сребрист), двуядрен Gemini Lake Intel Celeron N4020 1.1/2.8GHz, 12.0" (30.48 cm) HD+ IPS Display, 4GB DDR4, 64GB SSD, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Chrome OS211.73 €
/414.11 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00F1BM)(сив), четириядрен Intel N100 3.4 GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 8GB LPDDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1, No OS334.17 €
/653.57 лв












































































































