Dell Vostro 3530 е идеалният избор за всеки професионалист, който иска да работи удобно, бързо и ефективно. Този 15.6-инчов лаптоп има висококачествен дисплей, който ви осигурява ярки и точни цветове, а вградената технология против отблясъци ви гарантира, че ще виждате екрана си ясно, дори когато работите в помещения със силна светлина. Освен това екранът притежава тристранна рамка, която е изключителна тънка и придава модерен и стилен вид на лаптопа ви. Dell Vostro 3530 ще ви помогне да подобрите продуктивността си и бързината с която изпълнявате служебните си задължения. Екранът на лаптопа има FHD (1920x1080) резолюция, която ви гарантира перфектна картина и отлична четливост при работа с важни документи и таблици. Освен това невероятната му яркост от 250 нита ви гарантира, че ще се насладите на безупречни цветове с ярки и точни тонове, независимо от заобикалящата ви светлина. Лаптопът разполага с издръжлив корпус с модерен дизайн, който ви гарантира устойчивост и стил. Dell Vostro 3530 има голям тъчпад и удобни клавиши, които ви осигуряват по-ергономично писане и приятен работен процес. Освен това мониторът разполага с функцията Dell's ComfortView, която намалява излъчването на вредна синя светлина и елиминира вредното за зрението ви трептене. Вградените микрофон и камера ви помагат да водите всички важни ваши конферентни разговори с лекота, без притеснение, че вашите събеседници няма да ви виждат или чуват добре.
| Серия | Vostro 3530 |
|---|---|
| Софтуер | Ubuntu 22.04 LTS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-1334U 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated with the processor |
| Памет, GB | 8GB 2666MHz (1x8GB) |
| Памет, слотове | 2x SODIMM slots; up to 16GB per slot |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 PCIe NVMe |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Звук | Stereo speakers, 2 W x 2 = 4 W total |
| Мрежа | Integrated Realtek RTL8111H, 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Realtek Wi-Fi 5 RTL8821CE, 1x1, 802.11ac, MU-MIMO |
| Bluetooth | Bluetooth |
| M.2 слот | 1 M.2 2230/2280 slot for solid-state drive, 1 M.2 2230 slot for WLAN, Wi-Fi/Bluetooth |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 2.0, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C port |
| HDMI порт | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Universal audio port |
| Четец за карти | SD-card reader |
| Web камера, MP | FHD Cam and Mic |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | 1 wedge-shaped lock slot, Trusted Platform Module TPM 2.0 |
| Батерия, cell | 3-Cell Battery, 41WHr (Integrated); 65 Watt AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 23.6 x 1.9 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.90 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
Кабел Vention AACBJ, от HDMI(м) към HDMI(м), 5м, черен, 4K 2160p@60FPS, 18 Gb/s, позлатени конектори
9.81 €
/19.19 лв
120.00 € лв -
131.12 €
/256.45 лв
120.00 € лв -
52.19 €
/102.07 лв
120.00 € лв -
4.93 €
/9.65 лв
120.00 € лв -
4.15 €
/8.11 лв
120.00 € лв -
25.00 €
/48.90 лв
120.00 € лв -
6.89 €
/13.47 лв
120.00 € лв -
6.38 €
/12.47 лв
120.00 € лв -
6.33 €
/12.38 лв
120.00 € лв -
15.14 €
/29.61 лв
120.00 € лв -
223.99 €
/438.09 лв
120.00 € лв -
6.64 €
/12.98 лв
120.00 € лв -
6.38 €
/12.47 лв
120.00 € лв -
6.14 €
/12.02 лв
120.00 € лв -
9.36 €
/18.31 лв
120.00 € лв -
72.00 €
/140.82 лв
120.00 € лв -
23.06 €
/45.09 лв
120.00 € лв -
6.38 €
/12.47 лв
120.00 € лв -
5.11 €
/9.99 лв
120.00 € лв -
1290.02 €
/2523.07 лв
120.00 € лв -
178.37 €
/348.87 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
135.78 €
/265.56 лв
120.00 € лв -
179.94 €
/351.94 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
87.91 €
/171.94 лв
120.00 € лв -
25.82 €
/50.50 лв
120.00 € лв -
15.63 €
/30.57 лв
120.00 € лв -
393.56 €
/769.73 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
82.35 €
/161.07 лв
120.00 € лв -
5.44 €
/10.64 лв
120.00 € лв -
4.27 €
/8.35 лв
120.00 € лв -
10.96 €
/21.44 лв
120.00 € лв -
69.52 €
/135.97 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
36.98 €
/72.33 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
27.64 €
/54.07 лв
120.00 € лв -
139.75 €
/273.34 лв
120.00 € лв
-
309.99 €
/606.29 лв
120.00 € лв -
94.79 €
/185.39 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
137.50 €
/268.93 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
30.99 €
/60.61 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв
-
10.99 €
/21.49 лв
120.00 € лв -
4.50 €
/8.80 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
10.85 €
/21.21 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
358.99 €
/702.12 лв
120.00 € лв -
1219.92 €
/2385.96 лв
120.00 € лв -
27.90 €
/54.57 лв
120.00 € лв -
609.82 €
/1192.71 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв -
87.99 €
/172.09 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
328.99 €
/643.45 лв
120.00 € лв -
31.05 €
/60.73 лв
120.00 € лв -
6.50 €
/12.71 лв
120.00 € лв -
40.16 €
/78.55 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
24.98 €
/48.86 лв
120.00 € лв -
218.90 €
/428.14 лв
120.00 € лв -
259.99 €
/508.50 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
194.88 €
/381.15 лв
120.00 € лв -
1180.55 €
/2308.96 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
109.89 €
/214.93 лв
120.00 € лв -
227.85 €
/445.64 лв
120.00 € лв -
8.80 €
/17.21 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
250.00 €
/488.96 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
188.06 €
/367.80 лв
120.00 € лв -
89.98 €
/175.99 лв
120.00 € лв -
203.85 €
/398.69 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
108.79 €
/212.77 лв
120.00 € лв -
21.90 €
/42.83 лв
120.00 € лв -
9.74 €
/19.06 лв
120.00 € лв -
284.40 €
/556.24 лв
120.00 € лв






















































































































