Next-level AI
The Dell Pro Slim delivers power-efficient performance for demanding workloads with AI PC options featuring AMD Ryzen™7 8700G and 5 8600G / AMD Ryzen™ PRO 7 8700G and 5 8600G processors and three-tier multi-processing architecture combining CPU, GPU and dedicated NPU. This setup ensures AI-driven apps run faster and smoother across any project.

Simplify IT
We offer the most secure commercial PCs and simple-to-manage offerings, along with modern lifecycle services and solutions to make IT management a breeze. Begin your PC refresh with Pro Deploy for systems that are ready to use on day one, and ensure they continue working without interruption with our ProSupport solutions.

AMD Ryzen™ 5 8600G (6C / 12T, 4.3 / 5.0GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
AMD Radeon 760M
AMD PRO 665 Chipset
16GB 4800MT/s (2x8GB) DDR5, up to 64GB, 2 UDIMM slots
512GB SSD, One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230/2280 slot for solid state drive
Two half-height Gen3 PCIe x1 slots, One half-height Gen4 PCIe x16 slot
One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230/2280 slot for solid state drive
Realtek RTL8111EPP 10/100/1000 Mbps, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth
HDMI
Display Port
3x USB 3.2 Gen 1
2x USB 2.0 with SmartPower On
2x USB 2.0
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
RJ-45
180W PSU
Trusted Platform Module (Discrete TPM Enabled)
Dell Wired Keyboard - KB216 - Bulgarian (QWERTY) - Black, Dell Wired Mouse - MS116 - Black
Windows 11 Pro
30.4 x 29.3 x 9.5 cm
Виж още Настолни компютри Dell
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип на суичовете: | Business PC/Workstation |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Осемядрен |
| Марка процесор: | AMD |
| Серия процесор: | Ryzen 5 |
| Модел процесор: | 8600G |
| Процесор сокет: | AM5 |
| Архитектура: | Zen 4 |
| Честота процесор: | 4300 MHz |
| Turbo Boost до: | 5000 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 512 GB |
| RAM памет: | 6 GB |
| Тип памет: | DDR5 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Radeon 780M |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Microsoft Windows 11 Pro |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
784.54 €
/1534.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 €
Настолен компютър Dell Pro Slim QCS1255 (BTO520_QCS1255_EMEA), осемядрен AMD Ryzen 7 8700G 4.2/5.1GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro882.79 €
/1726.59 лв
Настолен компютър Dell Pro Micro Plus QBM1250 (BTO103_QBM1250_EMEA_UBU), четиринадесетядрен Intel Core Ultra 5 235 2.9/5.0GHz, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, клавиатура и мишка, Linux872.62 €
/1706.70 лв
Настолен компютър Dell Pro Tower QCT1255 (BTO509_QCT1255_EMEA_UBU), шестядрен AMD Ryzen 5 8600G 4.3/5.0GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, клавиатура и мишка, Linux869.52 €
/1700.63 лв















































































































